Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 Eylül 2020, 06:25   #25
Selma
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: NorthernLights ile Röportajım.

Merhabalar ; 10 ay önce 2 kasım 2019 dan önce, @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] = Berat ile tanıştıgımızda sistemi anlattıgında çok ilgimi çekti. ilk ve son röportajımı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ile yapmaya karar verdiğimde emek verdiği sistemin farklılığına ve disiplinine dostluguna inandıgım için @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] = Berat'ı ve emek verdiği sistemi İRC/D emekcilerinin yorumlarını katkılarını merak ettiğim için röportajı yaptım. yorumların tamamını okudum. ve emekcilerin @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] üzerinde emek sarfettiği sistemle ilgili bilgileri de gösteriyor ki Turk sunucuları bir catı altında toplanırsa hepsi global boyutta çok başarılı olacaklar. tabii şahsi düşüncem bu.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] = Berat Tekrar Teşekkür Ederim. benim için ilk ve son röportajımda senin İlk röportajını benimle paylaştıgın için..

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] & HybridIRC Yöneticilerine Başarılar dilerim.
Saygılarımla...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet