Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 Nisan 2021, 00:07   #33
IoRi YaGaMi
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: SohbetFul.Net sitesi Lamerligi (botnet saldırısı)

DjXugo Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] 'savunmasız garibanlara' Biraz olmamış dostum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bence Kimseyi küçük Görmeyelim, Kücümsemeyelim. Gerek yok böyle şeylere
Hayırlı Akşamlar.

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Teşekkür ederiz. Evet Bunların hepsi gerçek yapılan Saldırılar, Burda kimseyi durduk yere kötülemem hata Foruma Konu açmadan Sunucularına gidip Kendileri ile Konuşmayada çalıştım ama arkadaşlar Normal konuşmaya karşı sanırım

Hayırlı İF'ler.

Asla kimseyi küçük görme gibi bir niyetim yoktu. yanlış anlaşılmışsam af ola. Ama bir gercek var. herkes her konuda uzman değildir. herkesın iyi oldugu bir taraf vardır. Biz sunucu olarak güvenliğe önem veriyoruz ve sunucumuza guveniyoruz. bu nedenle kendimi güvende hissettiğimden oyle bir cümle kullandım. netice de hepimiz insanız , garibanız da. orda ki gariban kelimesini masum insanlar yerine kullandım.
saygılar. iyi forumlar

Konu IoRi YaGaMi tarafından (05 Nisan 2021 Saat 00:08 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet