Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Temmuz 2021, 17:06   #20
ircpolice
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Turksohbet.Net sahibi Blackthorm nick kötüye kullanma

Aslında forumu kullanmıyorum artık ama, bu konuyu görünce dayanamadım.
Ben Turksohbet.net nasıl bir sahibi olduğunu sizlere kısaca özet geçeyim ona göre insanlar dikkat etsin.
Bu siteye aLtimod faruk aracılığı girdim kendisi teknik sorumlu idi, daha sonra faruk ile aramı bozdu benim.

Kısaca bahsedeceğim.
Site yönetimine girdik, sürekli sunucu sahibi kısmına yeni kişiler ekleniyor 1 hafta 10 gün sonra siliniyor. ( Meğerse insanların parasını alıp sunucuya ortak yapıyormuş ve sonra nakit aldığı parayı kullanıp karşı tarafa taksit taksit ödeme yapıyormuş. Ve ortak aldığı kişiyi tehdit edip bir sunucu açarsan başka yerde takılırsan paranı ödemem diye. Bu foruma takılan bir arkadaşta bu durumla karşı karşıya kaldı. Kendileri yazmak isterse yazssın. Bende bu sunucu sahibinin halen logları duruyor)

Daha sonrasında yönetimden bir kişiyi silecekse önce alt yapı hazırlıyor. ( İftira ) sildiği kişilerin arkasından sapık kızlara taciz ediyor vb iftiralar atıyor şahidim şahsen, ben kendisine abi böyle olmaz bak adamın elinde loglar vardır yapma vs. " Bir sunucu kurarız adını turksohbet yaparız oraya gireriz 2 farklı nickle bizde sahte log hazırlarız ekran görüntüsü alırız insanlar onlara inanmaz bizlere inanır" inanın ki bu adam bunları düşünen birisi.( logları duruyor )

Daha sonra açmış olduğu başka bir skype adresinden sunucuda ki kızları ekleyip sapıklığı kendisi yapıyor. En yakın arkadaşım olan bir kişiyede yaptı bunları. ( Seni sunucunun kraliçesi yapıcam, seni en üste çıkaracağım vb teklifler yaparak ( logları var )

En son ben bu sunucunun yönetimine girdim. Daha sonra kendi isteğim ile sildirdim kendimi çünkü sunucu yönetmenin Y'sinden anlayan biri değil sürekli yönetim kanalında küfürler vb tehditler. Kendimi sildirmeden önce chatdefteri.com sitesini kendisine sattım. Ben kendimi sildirdikten sonra benim arkamdan iftira attı. ircpolice siteyi sildi gitti bize ihanet etti diye.

Site hosting sahibi ile görüştüm gerekli logları incelettim herhangi bir silme işleminin yapılmadığını bana iletti. Ben zaten bu kendini bilmez adama ödemeyi yaptığı anda tüm sitenin şifrelerini teslim ettim ve yedekleri gönderdim. Bugüne kadar beni tanıyan insanlar bilirler ki görev almış olduğum hiç bir sunucuya ihanet etmedim ve etmemde insanların emeğine göz dikecek kadar ******** bir insan olmadık. Efendi gibi girdik efendi gibi ayrıldık yönetimlerden.

Bu site sahibi tuzaklarına kimse düşmesin. Özellikle kız kardeşlerime uyarım bu sapıkla işiniz olmasın. Evli çoluk çocuk sahibi birisi ama insanlıktan nasibini almamış birisi.

aLtimod geçmiş olsun.

Konu ircpolice tarafından (22 Temmuz 2021 Saat 17:09 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet