Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Kasım 2021, 17:29   #57
apollon
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Turksohbet.Net sahibi Blackthorm nick kötüye kullanma

NetKafa Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

şimdi bu kırmızıyla belirttiğim yerler de yazılanı ben birebir yaşadım hatta yedekleri benden yüklememi istedi.. pqarasnı aldı domaini vermedi, domaini verdi ftp vermedi, yok yedekleri sildi fazla fazla ödedim gibi bir ton şey anlattı fakat sonradan öğrendiğim anlatılan gibi değilmiş @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dediklerinde haklı bir dönem aynı zamanlar içerisinde yönetimdeydi, bende şahit olup uyarıyordum ama kendi bildiğini yapıyordu. Yavşadığı ve kendisine yüz vermeyen kızları varsa çevresindekilerle beraber cadılaştırıp herkesi üstüne örgütlüyordu ve kaçırıyordu veya atıyordu nickleirni yasaklıyordu. Şuan diğer sunucuların departman liderlerinin nicklerini bot olarak kanallara ekliyor ve gidip oda bizim burda şuda bizim burda diyor.. Sunucu sahibine yakışmayacak durumlar bunlar. Hey gibi Chat.gen.tr ve ThoR domain kimlerin eline düştü... Sunucudaki her kızın bunun malı olduğunu düşünüyor zihniyet böyle.. İki harfi yan yana getirip cümle kuramaz ama yediği nanelere bak
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

tehLikeLi Aydemir karşim bir zamanlar beraber çarpıyordunuz milleti ne oldu şimdi karşı karşıya gelmişsiniz

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet