Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06 Temmuz 2022, 01:58   #1
Cemalizim
Yardımcı Admin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
NetKeyfi.Net - NetKeyfiFM Radyo Sorumlusu DJ-SonSuz Röportajı

Netkeyfi.Net Radyo Sorumlusu DJ-Sonsuz Hanımefendi ile Röportajımız Keyifli Okumalar
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

- < Cemalizim > Merhaba Hoş Geldiniz SonsuZ Kırmayıp Röportaj Kabul Ettiğin İçin IRCForumları.Net Adına Teşekkür Ederim.
- < SonsuZ > Hoş buldum.Asıl ben teşekkür ederim Röportaj teklifiniz için
- < Cemalizim > Biraz Zor Soru ile Başlayayım 🙂 SonsuZ Kimdir Kendinizden Bahsedebilirmisiniz Rica Etsem ?
- < SonsuZ > 36 yaşındayım Antalya da yaşıyorum aslen Rizeliyim.
- < SonsuZ > 1 kızım var 9 yaşında onunla birlikte yaşıyorum.
- < SonsuZ > Türk Telekom çalışanıyım 13 yıldır aynı firmadayım.
- < SonsuZ > Ailemin tek kızıyım 5 abim var ailem Rize'de yaşıyor hala böyle işte🙂
- < Cemalizim > Teşekkür Ederim , Allah Bağışlasın Kızınızı.
- < SonsuZ > Aminnn çok aminn cümlemizin evladını inşallah
- < Cemalizim > 5 Abiniz Var Maşallah , Size Yanlış Yapanın Vay Haline Diyesim Geldi 🙂
- < SonsuZ > Ahahahahahhh vay haline tabi ama 5 abim olduğu için değil babamın kızı olduğum için🙂
- < Cemalizim > 🙂
- < Cemalizim > İrcD Ortamı ile Ne Zaman Tanıştınız Bu Ortam Hakkında Düşünceleriniz Nedir ?
- < SonsuZ > 2003 2004 yıllarında tanıştım okul yıllarımdaydı
- < SonsuZ > O zamanlarda çok yeni bileydi ya tuhaf geliyordu tabi
- < SonsuZ > Ama o zamandan bu zamana kadar sanaldayım iyi insanlar da tanıdım kötü insanlar da
- < SonsuZ > Ama genel olarak benim sevdiğim bir ortam çünkü
- < Cemalizim > ilk Başladığınız Siteyi Hatırlayabiliyormusunuz ?
- < SonsuZ > Ben yeni insanlar tanımayı seviyorum
- < SonsuZ > İlk başladığım site yanlış hatırlamıyorsam mavilim di sanırım ama tam hatırlamıyorum yalan olmasın
- < SonsuZ > Ama söyle düşün ki ben ilk başladığım zaman ICQ vardı
- < SonsuZ > skype yerine yaaa ozamanlar yani🙂
- < Cemalizim > Evet Epey Eskisiniz Sizde.
- < Cemalizim > Bende Sizin Dönemlerde ilk Girdiğim Yıllardı Aynı Dönemin Kişileriyiz Devre Oluyoruz 🙂
- < SonsuZ >
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

- < Cemalizim > Netkeyfi Fm 'de Sevilen Kişiliğiniz Var Buda iyimser Kişiliğinizi Ön plana Çıkarttığını Düşünüyorum Başarılı Buluyor Herkes Sizi Yayınlarınızda , Başarınızı Neye Borçlusunuz ?
- < SonsuZ > Sağolun güzel düşünceniz için.
- < SonsuZ > Ben insan kırmayı sevmiorum dost kazanmayı severim herzaman da insanlara bu niyetle yaklaşıyorum.
- < SonsuZ > Ama en önemlisi resmiyeti sevmiyorum
- < SonsuZ > ve bi çok kişi gibi ego savaşı gütmüyorum.
- < SonsuZ > Herkesi kendin gibi görmek önemli
- < Cemalizim > Rica Ederim , Herkes Sizin Gibi Değil Kesinlikle Şu Ortamda Ne Varsa Eskilerde Var Gerçekten 🙂
- < Cemalizim > Sizi Taktir Ediyorum Bende , Yayınlarınızı ve Kişiliğinizi Seviyorum.
- < SonsuZ > Çok teşekkür ederim baş tacısın
- < Cemalizim > En Sevdiğiniz Sanatcılar Kimdir Eskilerden Bunu Şahsım Adıma Merak Ettim ?
- < SonsuZ > Ben hep Yıldız Tilbe çok sevdim yeri çok ayrı bende
- < Cemalizim > Buna Çok Sevindim , Bende Yıldız'cıyım Çok Seviyorum Bende
- < SonsuZ > Oooo ozamannn

- < Cemalizim > 🙂
- < SonsuZ > İlk yayınımda senin için bir yıldız çalıcam
- < Cemalizim > Teşekkür Ederim , Çok Naziksiniz Herzamanki Gibi.
- < Cemalizim > Yeni DJ olmak İsteyen Kişilere Önerileriniz Nelerdir , Genelde Çekiniliyor ve Özgüven Eksikliği Var Konuşurken Örnek Ben 🙂
- < Cemalizim > Sizde Üyesi Olduğunuz İrcForumlari.Net Hakkında Düşünceniz Nedir ?
- < SonsuZ > Güzel keyifli bir platform gerek forum oyunları gerek güncel haberler hayat yaşam her alanda
- < SonsuZ > keyif alarak vakit geçirdiğim biyer forum yöneticilerinin emeğine sağlık
- < Cemalizim > Teşekkür Ederim Sonsuz
- < SonsuZ > Ben teşekkür ederim bu keyifli söyleşi için
- < Cemalizim > Forum Gerçekten , Bir Çok Kişi İçin Fayda Sağlayan Platform Severek Takılıyorum Forumda Bende..
- < Cemalizim > Teşekkür Ederim Güzel Söyleyişi oldu
- < SonsuZ > 🙂
- < Cemalizim > Gerek Hayatında , Gerek Bu Ortamda Başarılı ve Mutlu Olursunuz.

- < SonsuZ > çok teşekkür ederim herkesi kaliteli yayınlarımız için Neykeyfi.net bekleriz

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet