Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24 Aralık 2022, 21:21   #113
Teqnic
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: QBilisim.Com Set Sinan - Illegal Faaliyetleri ve Emek Hırsızlığı.

Z-Lined Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Aradığım Yorum buydu. Seni Tebrik ediyorum.

Ömer'e..
Zamanında herkes mırc kullandı, Nomercy kullandınız.
Herkes içindeki kodları değiştirip değiştirip kullandı.
Herkes emek hırsızı.

Yaptığın scripti tescillendirseydin o zaman. Görsellerini kodlarını renklerini vs vs..

Açık kaynaklı scriptler yapıyorsunuz.
Alanlara değiştirenler hırsız diyorsunuz.

Geçin baba bu ayakları.

Merhaba Z-Lined ;

Mesajınız cevap verilmesi gereken bir cevap değil aslında ama yanlış anlaşılma söz konusu olmaması için cevap vermek gerekirse ;

Sizi uyarıyorum ; Ben veya bulunduğum firma, sizin her hangi bir dayanağınız veya ispatınız bulunmadan iftara atabileceğiniz bir şirket/firma yada kişi değildir, sizlere kelimelerinize dikkat etmenizi öneririm, yaptığınız uygun karşılanabilecek bir durum ASLA değildir.

Şekershell Internet Hizmetleri firması herkes tarafından çok iyi biliniyor ki; 2006 yılından buyana hosting, alan adı, sunucu vb gibi bir çok sektörde işini layıkıyla yapan kaliteli hizmet sağlayan, köklü, bilinir/tanınmış firmalardan birisidir.

Yıllardır bu sektörde bulunan işini layıkıyla yapan bir firmaya bu şekilde haksız bir şekilde itamda bulunamazsınız, Bizim hakkımızda bir itamınız varsa bunu delil/kanıt/ispatlarıyla yaparsınız, kullandınız diyorsunuz, hangi kod veya yazılım/proje izinsiz olarak, taklit edilerek kullanılmış o halde ispatlayın. sizlerde aynı şekilde ispatlarınız ile konuyu açabilirsiniz. her hangi bir ispatınız olmadan bu şekilde konuşamazsınız.

"Açık kaynaklı scriptler yapıyorsunuz.
Alanlara değiştirenler hırsız diyorsunuz."

Bu kelimelerinize gerçekten anlam verebilmek mümkün değil, bu yazdıklarınız ve diğer yazılarınız ile alakalı Konu mesajında ve diğer mesajlarda ilgili detaylar yer almaktadır, Açık kaynak kodlu bir script den bahsedilmemektedir. Ayrıca aynı sektörde bulunduğunuz bir firmanın bu hangi sektör olursa olsun, yazılım/proje/görünüm aynı şekilde taklit ediyorsanız, izinsiz kullanıyorsanız saygısı olmayan, ticari etik, örf kurallarına aykırı davranmış olursunuz.

Bugün hangi markayı birebir taklit ederseniz, size taklitçi, emek saygısızlığı olarak adlandırırlar. ve emin olun daha fazlasını da söylerler.

Konu ile alakasız durumları, konuya farklı bir yön vermeye çalışmak gibi davranmanıza veya konuyu saptırmanıza gerek olmadığını düşünüyorum.

Saygılarımızla,
Ömer ÇELİK(Sekershell Internet Hizmetleri)

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet