Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09 Ağustos 2006, 19:46   #10
NaTSuKa
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Kanal Kapatma...

Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
on *:text:*:#yönetim: { if !kapat == $1 { if $istok(%kkanal,$2,32) == $true) { msg #yönetim Kardeşim bu kanal zaten kapalı ;) halt } else { set %kkanal $addtok(%kkanal,$2,32) write kkanal.txt $2 $4- 4Kaptan:12 $nick write timechan.txt $2 $3 sajoin $2 samode $2 +o $me } } } on *:join:#: { if ($istok(%kkanal,$chan,32) == $true) { if $nick != $me { if $read(kkanal.txt,s,#) { ban -k # $nick $v1 } } } }

on *:text:*:#yönetim: { if !kanalac == $1 { if ($istok(%kkanal,$2,32) == $true) { .set %kkanal $remtok(%kkanal,$2,32) .part $2 ksil $2 $+ * kssil $2 $+ * } else { msg #yönetim Bu kanal zaten açık... } }

alias xyzchan { var %p 1 var %k $lines(timechan.txt) while %p <= %k { if * $+ $date $+ * iswm $read(timechan.txt,%p) { part $gettok($read(timechan.txt,%p),1,32) ksil $gettok($read(timechan.txt,%p),1,32) $+ * kssil $gettok($read(timechan.txt,%p),1,32) $+ * set %kkanal $remtok(%kkanal,$gettok($read(timechan.txt,%p),1,32),32) inc %p } else { inc %p } } }

alias ksil { while $read(timechan.txt,w,$$1) { write $+(-dw,$1) timechan.txt } } alias kssil { while $read(kkanal.txt,w,$$1) { write $+(-dw,$1) kkanal.txt } }

on *:connect: { .timer 0 3600 xyzchan .timer 1 5 girkanal } alias girkanal { var %^ 1 var %&#163; $numtok(%kkanal,32) while %^ <= %&#163; { sajoin $gettok(%kkanal,%^,32) samode $gettok(%kkanal,%^,32) +o $me inc %^ } }

&#199;alışma şekli:
#y&#246;netim kanalı geneline

!kapat A&#199;ILMAS&#220;RESİ sebeb
!kapat 15/09/2006 Reklam yapmak yasak << bu kanal 15/09/2006 tarihinde a&#231;ılacak otamatik

!kanalac #kanaladi << buda kapalı kanalı a&#231;ar...

al sana kodları... Bu kod &#231;alışıyor... bunları ayrı ayrı remotelere koy sorunsuz bir şekilde &#231;alışacaktır.. b1 , b2 ,b3 , b4 ,b5 diye remotelere koy soursnsuz &#231;alışıyor...

Kapatılan kanalları hafısasına alıp hangi sebebten ve kim tarafından kapatıldıysa o sebeb ile kanala girenleri kickliyor...

Mirc kapatıp a&#231;san bile kapalı kanallara otamatik giriyor ve zamanı geldiginde kanalalı a&#231;ıyor....

Konu NaTSuKa tarafından (09 Ağustos 2006 Saat 19:53 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet