Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Ocak 2007, 17:43   #78
Burak
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Türkiye ve Dünyadan Haberler ( 2007 )

İstanbul’un göbeğinde, hastane bahçesinde tecavüz dehşeti

Ataköy’de E-5 üzerindeki üst geçitte pusu kuran eli bıçaklı sapık, çocuk yuvasında işe giden 'bakıcı anne'nin ellerini ve ağzını bağlayıp ağaçlık alana götürerek tecavüz etti...
Vatan Gazetesi'nin haberine göre, İstanbul Bahçelievler’deki E-5 üst geçidinde dün gece saat 22.45 sıralarında başlayan ve Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin bahçesinde son bulan bir sapık dehşeti yaşandı. Olay şöyle gelişti: Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumu’nda çalışan M.Ü. (37), saat 23.00’te başlayan nöbetine gitmek için Yenibosna’daki evinden çıktı. M.Ü., saat 22.45 sıralarında kurumun karşısındaki üst geçidin altında minibüsten indi. Üst geçitten karşıya geçerken M.Ü.’nün önü bıçaklı bir kişi tarafından kesildi. Saldırgan, talihsiz kadını Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin bahçesindeki ağaçlık alana sürükleyerek elini ve ağzını koli bandıyla bağladı. M.Ü.’ye tecavüz eden saldırgan, kadının cep telefonunu da kırdı. M.Ü’nün sol eli de boğuşma sırasında kesildi.

‘Ağzımı bantladı’

Saldırganın kaçmasından sonra çalıştığı kuruma giden M.Ü. olayı iş arkadaşlarına anlattı. Polise haber veren arkadaşları tarafından hastaneye götüren M.Ü.’nün sol elinin parmaklarının kopma noktasına geldiği belirtildi. Eline dikiş atılan talihsiz kadın daha sonra Ataköy Polis Merkezi’ne giderek ifade verdi. M.Ü. olayı şöyle anlattı: “Kurumda, çocuk bakıcılığı yapıyorum. 23.00 - 07.00 vardiyasında çalışıyorum. Üst geçitte bir kişi önümü keserek, ’Bu saatte burada ne işin var?’ dedi ve bıçak çekti. Bıçak zoruyla ve döverek beni Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin ağaçlık alanına götürdü. Bağırıp yardım istememe rağmen sesimi duyuramadım. Boğuşmaya başladım. O sırada elim kesildi. Saldırgan elimi ve ağzımı koli bandıyla bağladıktan sonra tecavüz etti.''

SALDIRGAN ALKOLLÜYDÜ

Boğuşma sırasında sağ gözü moraran ve parmaklarında derin kesikler oluşan M.Ü, ifadesinde alkollü olduğunu belirttiği saldırganın ince yapılı, uzun boylu, 35 yaşlarında olduğunu söyledi. Bu arada hastanenin bahçesindeki ağaçlık alanda bulunan ışıkların yanmadığı ve bunların özel güvenlik görevlilerince kontrol edilmediği tespit edildi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet