Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mart 2007, 19:14   #434
Burak
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Türkiye ve Dünyadan Haberler ( 2007 )

Sarıyer'de yol verme kavgası ölümle bitti. Yol verme tartışması sonucu çıkan kavgada denize atılan bir kişi boğuldu, onu kurmak için denize giren kardeşi de denizde kayboldu.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Kireçburnu Haydar Aliyev Caddesinde, otomobilleriyle seyir halinde olan iki grup arasında yol verme meselesinden tartışma çıktı.

Kavgaya dönüşen olayda İbrahim Doğan, karşı gruptakiler tarafından denize atıldı. Ağabeyinin suda çırpındığını gören Soncay Doğan da onu kurtarmak amacıyla denize atladı. Bu sırada, İbrahim Doğan'ın eşi Nurgül Doğan, olay yeri yakınında oturan arkadaşları Ferit Can'dan yardım istedi.

Denize atlayarak Soncay Doğan'a ulaşan ve onu bir süre sahile doğru çeken Ferit Can, akıntının da etkisiyle Doğan'ı kurtarmayı başaramadı.

Olayın bildirilmesinin ardından polis, itfaiye ve sahil güvenlik ekipleri,
Kireçburnu sahilinde Doğan kardeşleri aramaya başladı. İtfaiye ekiplerinin
karadan projektör tuttuğu çalışmalar sırasında balık adamlar tarafından denizde arama gerçekleştirildi.

Aramalar sırasında ulaşılan İbrahim Doğan'ın cesedi denizden çıkarıldı.
Denizde kaybolan Soncay Doğan'ı arama çalışmalarına bir süre daha devam edildikten sonra ara verildi.

-''BANA TUTUNAMADI''-

Ferit Can, gazetecilere yaptığı açıklamada, olay yerine gelir gelmez denize
atladığını belirterek, ''Ben 100 kiloluk bir adamım. Su çok soğuktu, kendinizi kaybediyorsunuz. Hareket edemedim. Soncay da bana tutunamadı. Sanırım ölmüştü, bir şey yapamadık'' şeklinde konuştu.

Olay yerine gelen Doğan kardeşlerin anneleri Havva Doğan da ''İbrahim'imi çıkardılar, Soncay'ımı arıyorlar'' diye feryat etti.

İbrahim Doğan'ın eşi Nurgül Doğan'ın olayla ilgili ifadesine başvuruldu.
Polis, olaya karışan kişileri yakalamak amacıyla çalışma başlattı.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet