Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 Mayıs 2007, 20:29   #19
BaRoN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Halk Secerse Aday Yine Gül

Silencer Nickli Üyeden Alıntı
Abdullah gûl Cumhurba$kani olunca ne olacak ? sôyliyim. Imamhatip Liseleri cogalacak. Universiteler ImamHatip'ten adam cekicek ve bircok olumsuzluklar.. ( BANA GÖRE ) . ben desteklemiyorum... $ahsi fikrim.

ßu imam Hatip Neden bu kadar sizi geriyo anlamadım kardeşim sen bir müslüman olarak Dinini Adam gibi niye Öğrenmekten Bu kadar Korkuyosun
Ben İmam Hatip Mezunuyum Noldu şimdi Ülkeyi böldümmü şeriatmı geldi
noldu Benim bacımın Örtüsü kapalı iken gidemezken Okullara
diğer taraftan ablacıklar donla okula gidiyorlar ahhhhhhhh demokarisiniz nerde nüfusu %99 olarak kabul edilen bir ülkede salyangoz satmayınız
İmam Hatip Adam yetiştirir ilk okula kadar düştü ingilizce ama Kuran-i Kerim dersi yok neymiş Kuran Kursları varmış yazlık, ingizlice Kurslarıda var 365 günlük Ozaman Ayrımcılık var Hani demokrasi , insan haklarınız
Müslüman Mahallesinde Salyangoz Satılmaz!

Bu Arada AnqeL bu cevapta sana Abdullah Gül Gibi Adam Bulunda Öpün Başınıza Koyun Adaylıktan Formalita icabı Çekildi 2 Ay Sonra Koymayacak die bişi değil , Ama Demiştim Tekrar diyorum Gönlüm Bülent Arınç
Abdullah Gül yapamazmı dersin Asla Hemde Gelmiş Geçmiş lerden Dahada iyi yapar Dışışleri Bakanı Neler yaptı görüyonuz + olarak Avrupa birliğini isteyen sizdiniz şimdi onun kuralına uycaksınız eleştiri yapmaya hakkınız yok ( Gezeteci Abdurrahman Dilipak ; Ne zaman Türkiye Hirstiyanlaşır Ozaman Avrupa Birliğine alacaklar ) bişi diyemmi size Avrupa serüveni devam etmeyecek zati gereksiz bişi !

D8 kurulacağı zaman Refah yol hükümetini Kapattınız Yetmedi Değerli Profosor Doktor Yüksek Makina Mühendisi Necmettin Erbakanı Hırsızlıkla suçladınız yetmedi cezaya mahkum ettiniz
Kısa olarak Kayıp tirilyon olayını anlatayım bilgilenin ;
Refah Partisi Yargıtay Başsavcıvı Vural savaş tarafından Kapatılma kararı alınınca sonuç olarak seçimden önce mitinglerde yaptığı parayı alan Refah partisi parasını aldı Hakkını yani Ana yasanın bilmem kaç kanunu maddesi böyle diyor hak ettiği parayı almak eğer hırsızlıksa yazıklar olsun
dipnot : vural savaş aynen şöyle dedi 4 5 ay önce; Refah Partisinin kapatılmasında beni kullandılar fark edemedim ..

Kaliteli insanların Bu ülkeyi idare ettiğini Unutmayınız
ßalık Hafızalı Olmayınız Ecevit öksürürdü ayağı kayardı Borsa inerdi Unutmayın Borsa 6500 lere kadar düşmüştü şuan kaç binlerde biliyorsunuz
TSK Haddini bilmeli bildiri açıkladı gecenin gereksiz vaktinde !
Ama borsada hiç bişi yok siz aççççç oluncamı Doğru yolu bulursunuz anlamıyomki
Ülkemin Acı ama bir Okadarda gerçeği

Ama idda Ediyorum Ak Parti 400 millet vekili ile gelecek
ve geldiğinde yapacağı iş Baş Örtüsü ''Türban'' (Global Dünyaya Ayak Uydurmanın Diğer Bir Adıdır Siyasi Değildir) Sorunu kaldıracaktır İmam Hatiplerdeki yasaklar kalkacaktır .
Nasıl lisedeki ablacık mini etek giyorsa benim bacımda Başörtüsüyle Okuluna gidecek bu kadar!
Ya sev , ya terket Değil ya Örfünü adetini Dini bil aslını kabul et , yada Haddini bil!
Nokta .

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet