Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 Mayıs 2007, 14:40   #22
BaRoN
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Bir zamanların Türkan Saylan'ı(Laikliğin Savunucusu HESAPTA)

WhaLberg Nickli Üyeden Alıntı
Nurcuların, Süleymancıların, Milli Görüşçülerin içinde büyüdüm ve hâlâ aralarındayım. Nasıl bir evrim geçirildiğini de çok iyi biliyorum. Arapları savunmuyor olabilirsin ama İslâm'ı Türk'e göre değil Arap'a göre yaşıyorsun. Ayrıca ben Arapları savunuyorsun da demedim, Kuranda kişiye özel ayet de var, geleceğe dönük ayet de var, olaya özel ayet de var.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Bende O dediklerinin içinde büyüdüm özellikle İlk okul süleymancılar , Ortaokul MGV , lise dönemim Nurcular
Bunlardan bir zararmı gördün sen , + Araplar gibi yaşadığım yok ben sana dediğim Eğer ben müslüman isem başım kapalı çalışırım çarşaflılara senin gözünle bakmam demokrasi var diyorsan. meraklanma bu ülkeye şeriat gelmez ufak bir not : şeriat senin bildiğin IRAN daki gibi değildir Kuran-ı Kerim bir anayasa kitabıdır şeriat yönetiminin ama bilki zorla saçını kapa zorla çarşaf giy bilmem ne olmaz kısacası OSMANLI ADALETI ...

islam hoş görü dinidir medeniyet dinidir kardeşlik dinidir tüm inançları yaşam hakkına saygı duyan bir dindir!..

Kuranda ne kişiye göre ayatler var onu anlamadım biraz açıklayıcı konuşursan iyi olcak ..?

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet