Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mayıs 2007, 00:16   #35
ysfm
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sezer Anayasa paketini veto etti

eSSe Nickli Üyeden Alıntı
1 konu Ahmet Necdet Sezer
2 : Görev Süresi 16 Mayis 2007 tarihi itibari ile Dolmuştur. Yerini Vekaleten bulent Arinca birakmak yerine devam Ettirmeyi Seçmiştir.
peki : etti yasalar meşruğmudur Ne kadar ? Doğrdur ne kadar yanliştir.

bundan 20 günce 367 Takıntısı vardi hatilatmak isterim : CHP Bas Bas Bağriyodu .. + ( Tüm Siyasi partilerde Diyodu ) Cumhurbaşkanliği Secimi halk Seçsin. şimdi Ni yan yatildi ? Niye istenmiyo?
tabi yeRse Bu Diplomasi oyunlarina Gelmicek kadar. ? Genç Ve Dinamik Bir Hükümetimiz var yipratma ile lafla yikilicak Bir hükümet Deil 22 Temmuzda öyle yada Böyle Tek parti iş başinda
bunu ister kabul et ister Etme

ama düşün. neyi desteklediğini bile bilmiyosun muhalefet olsun diye muhaleftlik yapilmaz.

Ve Ben şunuda Ekliyorum : Reis-i Cumhur kimi Temsil eder? kim için Ordadir! bunun Cevabini ver Bana ?

veremesin Tabi reis-i Cumhuır halki temsil eder Birakta halk Seçsin Birakda oraya kimi görmek istiyosa onu koysun.

Sen 22 Pc ile 70 YTL Ciro çekmişsin bu Senin Sorunun : Sen hala int kafalerin iş yapmadini son 2 Yilda ADSL çiktiğindan Beri. Öğrenmen lazim Hala int kafe Diyosan. Sen bile bile Batakliğa Gidiyosun Gözünü aç derim sadece .

yanlıs bilmiyorsam yenisi secilene kadar suresi dolan cumhurbaskanı goreve devam eder dıye bır hukum var

ben siyasi parti lideri degilim ve hic halk secsın demedım burda baykalı savunmuyorum Sezer'i savunuyorum

Tabi reis-i Cumhuır halki temsil eder Birakta halk Seçsin Birakda oraya kimi görmek istiyosa onu koysun

meclıs secınce ne oluyor sen bu meclıse guvenmıyor musun eger meclıs secemeyecekse secemeyecek kadar benci insları oraya yollamayacaksın kardesım

yuruyen binleri milyonları da geciştirdiler tamam halk sececk yanı bız

neye gore seceksın? senı onune cıkartılacak adamlar zaten secılmıs olmayacak mı? dısardan aday almayacak mısın? o aday kendını nasıl tanıtacak basın buna ızın verecek mı?(paranoyaksın deme basının durumu ortada) hadi sectın bu yetkıler nasıl kullanılacak? yetkı yetkı dıyorsun dersen soyle yapalım cumhurbaskanının bakanlar kurulunun basına gecme yetkısı var madem cumhurbaskanı secsın hukumeti fransadakı gibi

bu sana uyar mı eger bu olursa da derim kı tum kararların dırek anayasa mahkemesı onayından gecmesı gerek cunku kararları denetleyecek makam ile cıkartacak makam aynı oluyor .....

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet