Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 Mayıs 2007, 00:27   #38
d3athLess
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Sezer Anayasa paketini veto etti

ysfm Nickli Üyeden Alıntı
yanlıs bilmiyorsam yenisi secilene kadar suresi dolan cumhurbaskanı goreve devam eder dıye bır hukum var

ben siyasi parti lideri degilim ve hic halk secsın demedım burda baykalı savunmuyorum Sezer'i savunuyorum

Tabi reis-i Cumhuır halki temsil eder Birakta halk Seçsin Birakda oraya kimi görmek istiyosa onu koysun

meclıs secınce ne oluyor sen bu meclıse guvenmıyor musun eger meclıs secemeyecekse secemeyecek kadar benci insları oraya yollamayacaksın kardesım

yuruyen binleri milyonları da geciştirdiler tamam halk sececk yanı bız

neye gore seceksın? senı onune cıkartılacak adamlar zaten secılmıs olmayacak mı? dısardan aday almayacak mısın? o aday kendını nasıl tanıtacak basın buna ızın verecek mı?(paranoyaksın deme basının durumu ortada) hadi sectın bu yetkıler nasıl kullanılacak? yetkı yetkı dıyorsun dersen soyle yapalım cumhurbaskanının bakanlar kurulunun basına gecme yetkısı var madem cumhurbaskanı secsın hukumeti fransadakı gibi

bu sana uyar mı eger bu olursa da derim kı tum kararların dırek anayasa mahkemesı onayından gecmesı gerek cunku kararları denetleyecek makam ile cıkartacak makam aynı oluyor .....

1 : istediğin Şekilde Algilaya Bilirsin ama verdiği karar meşruğmudur doğru Bi kara Verebilicek bi yetki sahipmidir. çünkü ordan Emaneten Düroyo.

ozaman Sen neyi Savunuyosun ? neyi Düşünüyosun neyi destekliyosun kuru kafa muhallefetmi yapiyosun?

tmm meclis Secsin dedik abdullah Gül aday oldu? Genel kurlunun 167 kişi ile Toplanmasi gerekirsekn 367 takıntısı çikmadimi bu 367 ne turgut özalda nede ahmet necdet Sezerde arandi ? peki neden abdullah Gülde ? Böyle Bu kural arandi? abi Aç gözlerini oyun oynuyolar resmen Siyasetle.!

Elma ile Armutu kariştirma Siyaseti lşuan yokuşa Sürenler. Bunun hesabini fazlasi ile vericekler.

Burda kurukafa Siyaset yapmayalim. : Burasi ne Fransa ne başka Biyer Burasi Türkiye Türkiyede : Cumhurbaşkanin Meclis seçer? Seçtimi Hayir ozaman Birakta halk seçsin reis-i Cumhurunu ben Böyle Düşünüyorum.

ama Sen Diyosun halk Seçemez: halk Seçemese : ozaman onlarin orda ne işi var ? Bizim Seçtiğimiz adamlar Seçmedimi onu oraya biraz Düşünek istersen : Zamaninda Ahmet Necdet Sezeri Kurtarici GözüyLe Bakanlar şüan pişmanlik içinde

Nedenmi : Adamlar Resmen Chp nin Memurluğunu Yapiyo buda

benim halkatan biri olan Benim canimi Sıkiyo : Tarafsizlikdan çikti Bu olay

Saygilar.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet