Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ağustos 2007, 08:55   #15
ilyas68
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Yanıt: Cevap: haber.tcl ariorum..

sohbettc Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Arkadaşlar bir arkadaş sunucuma gelmiş ben yoktum haber botunu çalıştıramamış bende yazmadım mbu tcl çalıştırmak için lütfen scripts içinde haber şeklinde bir kalasör açınız aksi taktirde tcl çalışmaz çünki önce bilgileri kaydedip sonrada bunları kanalda yayınlayan bir tcl dir.

Beni arayan arkadaşımıza duyurulur.

Kolay gelsin

Evet kardes Senin server a gelen bendim Ben Bu Tcl Yi aynı senin yazdıgın Sekilde Koydugum zaman hata veriyor hatasının sebebide bu : ::rss-synd::init

sayfanın en altındaki bu yazıya hata veriyor onu silince hatasız giriyor ama haberleri vermiyor !sondakika veya !bilgi yazıyorum tık yok ayrıca scripts in icine haber diye dosyada acdım hatta acdıgım dosyanın chmodunu bile 777 yaptım belki yazamaz icine diye ama yok sana zahmet calısan hali ile buradan dosya olarak eklersen veya kendi sitene koy linki burdan bize yaz ordan yukleyelim. senin serverinda sohbettc.com da haber kanalındaki bilgi botunun kullandıgı calısıyor onu yayınlarsan sevirim kardeş cok tesekkur ederim..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet