Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Ağustos 2007, 04:20   #16
Lampard
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Fethullah Gülen böyle kutladı

Siyonizm akımı acaba dünyada kaç yılında çıktı ? Ayrıca okullarının neden kapatildiğinida yukarda yazdım gerçek sebebi odur onu geç nur cemaati sadece fethullah gülenden ibaret değil ki içerisinde bir çok grup var meşrevet yazıcılar v.s v.s diye bunlar insanlari karalamak için yazılmış yazılar fethullah gülen için mason diyenler atatürk ve eşi içinde mason diyorlar her denilene inanilsaydi... + olarak fethullah gülen okullarında TÜRKÇE Eğitim verilmektedir neden ingilizce sorusunada cevap veriyim dünyada ingilizce uluslararasi dil dir yani türk çocuklari bile okulda ingilizce dersleri görmektedir azerbaycandaki lisede ingilizce eğitim verir kazakistan dakide Anadolu liselerinde bilhassa şimdi bunlarda mi mason oluyor yani fethullah gülen bugüne dek siyonzim ve masonluk adına ne yapmiştir söylermisin adamin mesihi indirmek gibi bir çabası olduğunu hiç şanmıyorum kaldıki kendisi siyasetten baya baya uzak nurculuk bir tarikat değildir herşeyden önce onu bilin hiç bi nurcu huh çekmez yada onun benzeri hurafe bi davranışta bulunmaz erbakan seçim öncesi türkiye deki herkezi mason ve siyonst ilan etti buda normaldir ülkemizde insanlara iftira etmekten çok hoşlaniyorlar bu arada adamı ermeni bile yapdiniz haaa
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
ayrıca insanlarin soyunun nereden geldiği bizi alakadar etmez türkiye cumhuriyetinin anayasının ilk maddesinde 'Ben Türküm' diyen herkez türktür diye bir ibare var. Sanki 70 milyonluk türkiyenin soyu öz mü öz türklerden geliyor kaç tane farkli milletden insan yaşiyor biliyomusun

Konu Lampard tarafından (31 Ağustos 2007 Saat 04:27 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet