Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Eylül 2007, 00:46   #14
ad3m
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: "PKK'ya terörist diyemeyiz"

Ecstasy Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Nerde Gördün 1 Kürt. Önce Bir Dürt Sonra 2 Sürt ;oki

Konusmalarina dikkat et bütün kürtleri bir tutma bende kürtüm ? bendemi bu sosysuzlardan oluyorum? bendemi acaba bunlar gibi ekmegini yedigim vatanin insanlarina kurşun sıkıyorum? on yargili olma boyle konularda eger soyleyecek birsey bilmiyorsan sus daha iyi, ama emin olabilirsinki kürt olupta bu Türkiye Cumhuriyeti vatanini senden bile çok seven kürt var. onun yani sira ben bu PKK yi savunan kürtleri zaten anlamıyorum kardesim sen PKK yi savunuyorsun bir türk evladi gibi sonucda sende askere gitmiyormusun? PKK yi savunuyorsun ama sen askerde catisma oldu girdin diyelim o nereden bilecek senin onlari savundugunu yada seninde onlar gibi, kansız oldugunu hı? insanlarin kafasini yıkıyorlar sadece, ve akıllı bir insan olsa zaten bu PKK yi savunanlar devletsiz insanlari savunmazlar, eger bu vatanin bayraginin altinda yasiyorsan bu vatana sahip cıkacaksin, daglarda seninle birlikte ayni bayragin altinda yasiyan askerlerimize ateş eden kansızlari degil!!

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet