Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07 Eylül 2007, 16:13   #11
Küsqün
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Gül atamış MİT itiraz etmiş

kont_dracula Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bu ülkede hristiyan T.C vatandaşı yok mu?Onların kimliğine bak bakalım ne yazıyor.Eğer Türkiye İslam devleti olsaydı kimliğinin arkasında 'Dini' diye bir ibare yer almazdı.Herkez müslümansa niye öyle bir şey yazsınlar?

Ya Rabbim sen bu adamlara Akıl ver Yaşınız 70'e geldiğinde mi kafanız basacak ? Kitlendiğiniz mevzuya bak hay allahım
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Güzel kardeşim ben onu "mecaz" Anlamda dedim

Srehto Nickli Üyeden Alıntı
Devletin anayasasında Türkiye Cumhuriyeti bir İslam devletidir ibaresi yer almadıkça T.C bir İslam devletidir denilemez. (Şu anda da öyle bir ibare yok.)

Kardeş Çok bilmişilik yapma.ßiliyorsan konuş.
TC de Türkiye "Bir İslam devleti Değildir" Anayasada böyle bir kavram varmı ?
Bana Söylesene Hangi Devletlerde (ABD-Rusya-Yunanistan-Fransa-Almanya) vb.. o Ülkelerin dinlerinde "Hristiyan" - "Yahudi" - "Ermeni" Devletidir diye yazıyor ?Yazmaz Çünkü eğer yazsa ayrımcılık Tüm Dünyada Kopukluk Anlaşmazlık Olur.

Benim demek istediğim Bir Ülkenin Halkı İnsanları Çoğunluk hangi dindeyse O Ülkenin Dinide Onu Benimsemektedir.Öyle yazılı bir kanun Anayasa Olmaz.

££ Ne diyim işte "İnsan Oğlu Nasıl ßakarsa Onu Görür" ..

Konu Küsqün tarafından (07 Eylül 2007 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet