Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04 Ekim 2007, 15:55   #36
By-Dracula
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Başbakanın atatürk hakkındaki yorumu.

veliAhd Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Seni Elime Bir geçirirsem Ozaman Gösteririm Örümcek Kafalıyı
Aziz nesin denilen Koministin zati Geri zekalı olduğu için öyle demiş Onu sen kendi üstüne al Akıllı konuş dilini koparırım senin !

Tartışma Seviyesizliği Getirmemeli Dindar Bir Kesimden Geliyorsun Belli Ama Yeteri Kadar Saygı Sevgi Aşılamamışlar Sana Tehtid İyi Bişey Değildir Klavye Arkasından Yakıp Yıkmak Öldürmek Kolaydır neyse yönetici degilim olsam gereken cvp ları alırdın yaptırımlarıda şimdi sokakta kara çarçafla yada türban takan kişilere yaptırım uygulanıyormu türbanını aç yasak diyorlarmı demiyorlar demiş olsalar karışsalar bende buna karşı çıkarım ama devlet açıkca izah etmiş devlet kurumlarında takamassınız diye kanunlar açıkça yazıyor bunu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk Boşuna Kıyafet devrimi Yapmamış Kanun Koymamış Dinin Devlet İşlerinden Ayrılması Çok İyi Bir Yönetim Biçimidir Bu adam dini kullanarak seçildi bir kez daha seçildi belkide bundan sonrada o seçilecek neden dini kullanıyor çünkü sonra adını koy ne oldu dini dictatör olur Laiklik kalkarsa emin ol bundan sen bile rahatsız olursun benim için dinsiz olsun ama vatansever olsun milliyetçi olsun bu benim daha çok hoşuma gider Saygılar...

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet