Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 Kasım 2007, 21:29   #1
Sükût
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
BARIŞ için güzel bir cümle de sen kur

Arkadaşlar belki haberiniz vardır.Farklı kesimler ve düşüncelerden gelen 122 kadın, 'barış ilanı'nda buluştu: "Biz kadınlar barışa söz verdik. Bizi birbirimize bağlayan en büyük özlemimizi cümlelerimize döktük" deyip, şu cümleleri söylediler.
Sezen Aksu: Bir bilgenin sözünü aktarmak istiyorum: 'Göze göz, dünyayı kör eder.' Mahatma Gandhi.
Oya Eczacıbaşı: Ulus olarak, ülkemizde barış koşullarının daha fazla kan dökülmeden bir an önce oluşması ve kardeşliğin üstün gelmesi için çaba göstermek zorundayız.
Ayşe Kulin: Asırlardır iç içe yaşayan Türk ve Kürt kardeşlerim, yaşama sevinci yerine ölüm acısını paylaşmak niye?
Adalet Ağaoğlu: Barış artık sevdalılarının sesini işitmez olmuştur. Savaş tanrısının silah üretimi ve ticaretinin engellenmesi şart.
Demet Akbağ: Çocuklar savaşları tarih kitaplarından öğrensin, asla tanığı olmasın.
Yıldız Kenter: Barışı seviyorum, barışın ürettiği uygarlığı seviyorum, barış istiyorum.
İdil Biret (Piyanist): "Daha güzel günlerde hep birlikte dostça yaşamak dileğiyle..."
Bizde barış için güzel cümleler kuralım....
''Çocukların yetim kalmadığı,öldürülmediği sadece kahkahalarının yayıldığı bir dünya için BARIŞ''

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet