Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19 Aralık 2007, 17:17   #16
Noyan
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Operasyon sonrasi Kandilden görüntüler

Halk diliyle konuşuyorsun. Basit bir insan değilim diyenleri çok gördük biz. Yuvarlak örnekler verip, beni alt etmeyi dert edinmişsin. Medyadan duyup gördüklerini işitiyorsun ve burda ifade ediyorsun. Daha ince ayrıntısını bilmiyorsun. Bilsen ona göre konuşurdun. Kendini lafla ispat etmeye çalışan her insanın yeri bellidir. Ya savaşırsın yada çeker gidersin. Silahlı Kuvvetler içinde doğup büyüdüm, aklınızın alamayacağı örnekleri yazabilecek bilgi ve tecrübem var. Büyüklerimin yanında bir su damlasının binde biri kadar olmasam bile, normal bir vatandaşın yaşı kadar bu işlerin içinde tırnak söktük. Hiçbir zaman çıkıp, onu yaptık, bunu yaptık, biliyoruz, yapıyoruz demedik. Yaptığımızı da anlatmadık. Türk Silahlı Kuvvet'leri sizin dilinize 100-150 kat büyük bir cümle olarak ağır gelir. Hakkında konuşurken biraz dikkatli olun. Arı su içer bal akıtır, yılan su içer zehir akıtır arkadaşım. Aynı amaç için muhabbet etmemiz gerekirken, konuyu basit yerlere çekip irdeliyorsunuz. Askere güveniyorum deyip, zamansız iş yaptığını söyleyemezsin. Söylersen seni kimse umursamaz. Buna sen mi karar veriyorsun? O zaman neden mensup değilsin? Halkımızın büyük çoğunluğu TSK dan yakınıyor, sadece sen değil. Ama çok büyük yanılgı içindeler. TSK hepsine cevap vermek zorunda değil. Verirse tam verir. Daha önce örneklerini herkes gördü. Askerine veya devletine güvenmeyen bir insan, kendisine güvenmiyor demektir..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet