Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08 Şubat 2008, 23:29   #1
blackkurt38
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Kuzunun dişleri 'altın kaplama' çıktı!

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Karşılaştıkları manzara karşısında şoke olan Bilgi ailesi, yetkililerden ne için yardım istedi?

Edremit'e bağlı Akçay tatil beldesinde inşaat işleriyle uğraşan Halil Bilgi, hayır için kesmek üzere memleketi olan Ağrı'dan kuzu getirtti. Kuzuyu kestikten sonra kellesini eşinin pişirdiğini ve kuzunun dişlerinde altına benzer bir kaplama olduğunu fark ettiklerini belirten Halil Bilgi, "2 yaşında olduğunu sandığımız kuzuyu hayır için kestik. Kellesini kaynattıktan sonra dişlerinin altın kaplama olduğunu gördük. Birkaç yere giderek incelettik. İlk kez böyle bir durumla karşılaştım ve hâlâ gözlerime inanamıyorum" dedi.

Bir veterinere danıştıktan sonra eşi ve iki çocuğuyla birlikte kuzunun etinden yediklerini ve herhangi bir rahatsızlıklarının olmadığını söyleyen Halil Bilgi, kuzunun yetiştirildiği Ağrı'nın Diyadin yöresinde altın madeni olabileceğini düşünerek yetkililere seslendi. Bilgi, "Ben ve fikir danıştığım insanlar tahmin ediyoruz ki, bu kuzunun yetiştirildiği bölgede altın madeni olabilir. Yetkililerin bu çağrıya kulak vererek Diyadin yöresinde incelemede bulunmasını istiyorum. Bir maden ortaya çıkabilir" dedi.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet