Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Mayıs 2008, 00:05   #13
McKruGer
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Install Creator ( Exe - Kurulum Yapma )

SeYH_SaMiL Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Selamun aleyküm.
Çok güzel bir anlatım olmuş McKRuGeR Ellerine sağlık,üzerinden biraz zaman geçmiş ve resimlerin linkleri düşmüş,Forum db'si geri alınınca sizin bu konudada baya bir bilgi kaybolmuş oldu, Özellikle bir post çok önem arzediyordu benim için, ne yazıkki bilgiyi alamadım, Benim ricam bu programla setuplarken bu next(ileri) olayını atlayarak direk kurulmasını sağlamak mirc'imin.. Genel itibariyle irc'e çok uzak insanlardan kurulu ve nezih bir ortam var sunucumda bu insanlar yükleyemem diyorlarki genelide yükleyemiyor ben birebir anlatıp zorlukla yükletebildiklerim var... yapmak istediğim şu ki setup programına yani Mirc.exe'ye çift tıklandığında direk yüklenerek belirttiğim ico resmiyle kısayol exe sinin masa üstüne direk gelmesi yani kurulum aşamasını atlamak istiyorum.. bir arkadaş postunda belirtmişti yanlız ben o zaman bilgiyi yedeğe alamamıştım.. Lütfen bu konuda bilgisi bulunan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi.. programı yaklaşık 3 gündür sürekli olarak kurcalıyor bir kaç kutucuğa çentik attım kurdum baya denedim ama bir türlü yapamadım.. Lütfen yardımcı olurmusunuz..

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] sitesindeki kurulumla bu yapılabiliyor.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet