Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ocak 2009, 16:37   #31
Software
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Haftanın Polemiği <1> Mynet [2009]

UnknownMynet Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
düşünce olarak yazsak bıraz daha basıt olur mynet'ın eksilerini saymakla bıtmez şuanda dikkat çeken bişey varsa oda özel kanalların ıcıne ettı yonetım her agzı acıldıgında destek verıyoruz dıyorlar ama bence ozel kkanallara cok mudahale edıyorlar eskıden bu kadar kanal kapatılmazdı şuanda dırek kanal kapatıyorlar sonucta özel kanal bızım kendı kanalımız ordakı sohbet sevıyesını bız belırlerız bızı şuanda robot gıbı yapmaya çalışıyorlar daha geçen günlerde hemsireler kanalı'Nı cooL admin kapattı gerekçe olarakta şunu soyledı " Hemsireler kanalı cinsel istek uyandırıyor " bence bu hemsirelere yapılan bı saygısızlıktır demekkı cooL admın'ın kendı hemsire fantazısı var ayıptır bu 1+1 clone serbest denılıyor explosion nick'li oper kanala geldiginde 1+1 'lere dırek zline atıyor
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
yazık yani daha yonetım ne ıstedıgını bıLmıyor.. Saygılar..

Bence bu konuda haklısınız. (Eğer söylediğiniz gibiyse) Çünkü özel kanallar, adı üstünde özel kanaldır. Kimsenin o kanalda bulunmak gibi bir zorunluluğu yoktur. Sunucu adı vermicem mesala bir networkda özel kanal ile ilgili şu kurallar ihlalinde işlem yapılıyor ;

Topic, desc(açıklama) yada entrymsg(giriş mesajı) mesajında aşırı argo, başka sunucu reklamı veya siyasi mesaj varsa
Topic, desc(açıklama) yada entrymsg(giriş mesajı) mesajında aşırı argo, başka sunucu reklamı veya siyasi mesaj varsa
Aşırı küfür,başka sunucu reklamı yada siyasi içerikli kick akick varsa
Kanala clone,bot,inviter vs.. sokuluyorsa
Kanalın aşırı reklamı yapılıyorsa
Kanal içerisinde farklı bir sunucunun reklamı yapılıyorsa.

Yukarıda saydığım sebeplerden birini ihlal ediyorsa kanaladı kanal sahibine 1 kere uyarı memo mesaj gönderiyor. Devam ederse 3 gün ile 1 hafta arası suspend cezası alıyor. Cezadan sonra hala devam ederse forbidleniyor.

Örn; Operhelp kanalına bir user geldiğinde " #xyl kanalında bana wyz küfür ediyor " gibi bir problemle geldiğinde kullanıcıya " Bahsettiğiniz kanal özel bir kanaldır, o kanalda bulunmak gibi bir zorunluluğunuz yoktur. /part #xyl yaparak kanaldan ayrılabilirsiniz. " diye bilgi veriliyor. Yani kısacası özel odalara bu tür şeylerle müdahale edilmiyor. Böylede olmalıdır. Eğer bahsettiğiniz gibi direk kanal forbidleniyorsa bu yalıştır. Sunucu yönetimine kişisel tavsiyem yukarıda anlattıklarım gibi bir uygulama yaparlarsa daha iyi olacaktır.

a®aGoN Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar ;

Siyasetteki İnsanlar Nasıl Medyayı Susturmaya Çalışıyorsa , Ve Yandaş Medya ilede kendilerini Büyütmeye çalışıyorsa, Burasıda Aynı Seviyede Şimdi Bunu Anladım.

Siz Milleti Susturmaya Devam Edin Belki Sizede Yetki Verirler Mynette..

Sevgiler...

Kimsenin susturulduğu yok, yol gösteriliyor. Ayrıca benim zaten görevli olduğum bir network var MYNET sunucusunda toplam 60 dakika bile bulunmadım ve sunucu içerisindede kimseyi tanımıyorum. Saçmalamayın lütfen
Forum içerisinde bu haftanın konusu MYNET ve MYNET ile ilgili her türlü gelişme, polemik konusu bitene kadar bu konu başlığı altında toplanacaktır.

DO YOU UNDERSTAND ME ?

Konu Software tarafından (29 Ocak 2009 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet