Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 Ağustos 2005, 22:56   #20
Black
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

©º©º®î©º Nickli Üyeden Alıntı
Coderlar nerde? sorusuna cevap:

evet coderlar burda ama bu konuda yardım etmiyorum artık etmeyecegimde eden arkadaslara saygı duyarım.

Bu site yönetimi Trojan saldırı baslıgını kaldırana dek bu konuya ilişkin yadım etmeyecegim. Utanılacak birsey önce trojan dagıtın sonra basınız agrıyınca Coderlar nerde evet coderlar burda ama hizmetinizde degil...!

Böyle düşündüğüne üzüldüm.Ne trojan kullanmasını bilirim ne merak ettim nede "abi bana proooogggğğraaam verriiin" dedim. 600 kişilik istanbul ve 400 kişilik 35+ kanallarını yönetiyorum.Ve trajanlarla başımız belada.Aslında trojanmı deillermi onuda bilmiyorum. Istediğim tek şey yardım. Bu forumlarda hiç bir soru yanıtsız kalmaz geleneğini sürdürmenizi rica ediyorum. Zaten coderler nerede diyen kişide banlanmış.. E o zaman biz yardım isteyenlerin suçu nedir.. Belki bir hakka sahip deiliz ama bir suçada ortak olmayı yada ortak gibiymişim gibi gösterilmek istemiyorum.Istediğim tek şey yardım..!

Bu sebebtendirki 26-08-2005 18:29 tarihinde attığım mesajın cevabını almak istiyorum.Cevap veren ve vermeyen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet