IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Film Tanıtımları (https://www.ircforumlari.net/film-tanitimlari/)
-   -   Tüm Sırların Sahibi Kız / The Girl With All The Gifts - 30 Eylül Vizyonda (https://www.ircforumlari.net/film-tanitimlari/756050-tum-sirlarin-sahibi-kiz-girl-all-gifts-30-eylul-vizyonda.html)

Ebru 09 Eylül 2016 13:07

Tüm Sırların Sahibi Kız / The Girl With All The Gifts - 30 Eylül Vizyonda
 
Tüm Sırların Sahibi Kız / The Girl With All The Gifts 30 Eylül Vizyonda

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Günümüzden çok daha uzak olmayan bir gelecek şu anki zamanımızdan tamamen farklıdır. İnsanların özgür iradesini yok eden ve onları birbirlerini yemeye iten bir virüs sebebiyle insanlık yok oluşun eşiğindedir. Yalnızca bir grup çocuk virüsten etkilenmemeyi başarmıştır. Virüsten etkilenseler de bir şekilde duygu ve düşüncelerini korumayı başarmaktadırlar. İngiltere'deki bir askeri üste bu çocuklar Dr. Caldwell tarafından yönetilen zalimce tıbbi testlere maruz kalmaktadırlar. İnsanlığın tek umudu olan bu çocuklar bulundukları üssün saldırıya uğraması ile dağılır. Çocukların arasında diğerlerinden daha farklı olan Melanie, öğretmenleri bayan Justineau, Çavuş Parks ve Dr. Caldwell üsten kaçmayı başarır. Artık insanlığın kaderini yalnızca Melanie belirleyebilecektir...
Colm McCarthy'nin yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Gemma Arterton, Glenn Close, Paddy Considine yer alıyor.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 11:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...