IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  kral sohbet
Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18 Haziran 2011, 22:49   #1
Çevrimdışı
Angelina Jolie Hatay'da


sohbet


Angelina Jolie Hatay'da


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

18 Haziran 2011 Cumartesi 10:48

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi film yıldızı Angelina Jolie, Suriye'deki olaylardan kaçarak, Türk Kızılayının kurduğu geçici çadırkentlerde konaklayan Suriyelileri görmek üzere Hatay'a geldi.


Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi film yıldızı Angelina Jolie, Suriye'deki olaylardan kaçarak, Türk Kızılayının kurduğu geçici çadırkentlerde konaklayan Suriyelileri görmek üzere Hatay'a geldi.

OYUNCAK GETİRDİ

Ünlü yıldızı Hatay Havaalanı'nda, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Dışişleri Bakanlığı temsilcileri ve öteki ilgililer karşıladı. Ünlü yıldızın gelişi dolayısıyla VIP salonu girişinde yoğun güvenlik önlemleri alındı. Kendisini karşılamaya gelen hayranlarının VIP salonuna yaklaşmalarına güvenlik güçleri izin vermedi. Bu arada, ünlü yıldızın uçağından önce, ekibini taşıyan özel bir uçak da Hatay Havaalanı'na indi. Yıldızın konvoyundaki bir minibüse de uçaktan indirilen oyuncaklar yerleştirildi.
Hatay Valiliği, ünlü yıldıza Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bir minibüs tahsis etti. Tahsis edilen minibüse bol miktarda su konuldu. Jolie'nin, Umut Toksoy ve Bahri Arslan adlı iki hayranı da İskenderun'dan geldiklerini belirterek, ellerinde İngilizce ''Angelina kiss me for world peace'' (Angelina dünya barışı için beni öp) yazılı pankart taşıdı. Bir süre VIP salonunda dinlenen Jolie'nin, konvoy eşliğinde geçici çadırkentlerin kurulduğu Altınözü'ne hareket edeceği öğrenildi.

ALTINÖZÜ ÇADIRKENTİNE GELDİ

BM iyi niyet elçisi ve ünlü film yıldızı Angelina Jolie, incelemelerde bulunmak üzere, ülkesindeki olaylardan kaçarak Türkiye'ye gelen Suriyelilerin konuk edildiği Altınözü çadırkentine geldi. Jolie ve ona eşlik eden yetkililer, çadırkente bir minibüsle giriş yaptı. Minibüsün camları siyah filmle kaplı olduğu için aracın içi görülemedi. Jolie'nin, bir süredir Türk Kızılayı tarafından misafir edilen yaklaşık 1400 kadar Suriyeli sığınmacı ile bir araya gelerek, sorunlarını dinlemesi bekleniyor.
Bu arada, Angelina Jolie'nin gelişi öncesinde çok yoğun güvenlik tedbirleri alındı. Altınözü halkı da merakla çadırkentin önünde toplandı. Emniyet görevlileri ve özel harekat ekiplerinin sıkı güvenlik önlemi aldıkları çadırkent, Kızılay ve Türk bayraklarıyla süslenirken çadırkentin kurulduğu TEKEL binasının ön tarafına büyük ebatlarda "Dünyanın İyilik Meleği Hoşgeldin" yazılı pankart asıldı.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

'MARHABA' DİYE SELAMLADI

Sığınmacıları Arapça "Marhaba" diyerek selamlayan Jolie, çadırları ziyaret etti.

ÇOCUKLARA YEMEK YEDİRDİ

Altınözü İlçesi'ndeki çadır kentte yaklaşık 2.5 saat kalan Angelina Jolie, bu süre içinde çocuklara beraberinde getirdiği oyuncakları dağıttı.
Suriyelilerin sorunlarını ve isteklerini dinleyen ünlü yıldız, ilgilendiği bazı çocuklara da yemek yedirdi. Çocuklara tek tek kola da dağıtan Jolie'ye meyve ve tatlı ikram edildi. Çadır kentteki ibadethaneyi de gezen ünlü yıldız, Türkiye'den ayrılmak üzere Hatay Havaalanı'na gitti. Çıkışta kendisine sevgi gösterisinde bulunanlara el sallayan Jolie'yi ziyaret sırasında 320 polis görev yaptı.
Bu arada Jolie, için çadırkente yakın bir noktadaki eski Tekel binasına asılan afişin altındaki 7 yıl önceden kalan 'Cumhuriyet'in 80. Yılı' tabelası eleştiri konusu oldu. Gazeteciler, kameralarını ve fotoğraf makinalarını Angelia Jolie için hazırlanan Türkçe ve İngilizce yazılı pankartı görüntülerken, eski tabelada görüntülere girdi. Eski tabelanın dikkat çekmemesi nedeniyle Cumhuriyetin kaçıncı yılında olduğu tam olarak yansıtılamamış oldu.

TÜRK KAHVESİNİ ÇOK SEVERİM

Ziyareti sırasında Jolie'ye İngilizce olarak ne içmek istediği soruldu. ''Türk kahvesini çok severim'' diye yanıt veren Jolie'ye bu kez kahveyi nasıl alacağının sorulması üzerine ünlü oyuncu, ''şekerli ama sert bir kahve istediğini'' söyledi. Bunun üzerine Jolie'ye orta şekerli Türk kahvesi ikram edildi.
Angelina Jolie çadırkenti ziyareti sırasında ayrıca çocuk parkında Suriyeli çocuklarla oyunlar oynadı, onların oyunlarında tempo tuttu.
Türk Kızılayı'nın hazırladığı ve içinde oyuncaklar da bulunan ''sevgi paketinin'' dağıtılmasında da hazır bulunan Jolie'nin ziyareti süresince sempatik tavırlar sergilediği öğrenildi.

ESAD'A PROTESTO

Bu arada, çadırkentin içindeki bir grup Suriyeli çeşitli sloganlar atarak ve pankartlar taşıyarak Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ı ve mevcut yönetimi protesto etti.
Protestocular ellerinde "Sayın Erdoğan'a ve Türk halkına teşekkürler", "Çocukların öldürülmesini ve camilerin yıkılmasını durdurun", "Merci Sarkozy" yazılı pankartlar taşıyarak "Yaşasın özgürlük" ve "Esad'ı indireceğiz" sloganları attı.
Jolie çadırkentten ayrılırken, aracına binerken kısa bir süre kendisini bekleyen çok sayıdaki basın mensubuna el sallayarak poz verdi.
Kamptaki ziyaretin uzaması üzerine sığınmacıların bulunduğu bir başka kamp olan Boynuyoğun ziyaretini iptal eden Jolie, yaklaşık iki saat kaldıktan sonra Türkiye'den ayrıldı.

10 BİNE YAKLAŞTI

Öte yandan, olaylardan kaçarak Türkiye'ye giren Suriyelilerin sayısı 9 bin 693'e ulaştı.
Türk Kızılayı, Yayladağı’nda iki, Altınözü’nde iki ve Reyhanlı ilçesinde bir olmak üzere toplam 5 geçici çadır kentte kalan sığınmacılara sağlık hizmetinin yanı sıra 3 öğün yemek veriyor.
Kamplardaki Suriyelilerin diğer tüm ihtiyaçlarının da karşılandığı belirtildi.

ANGELINA JOLIE TÜRKİYE'DEN AYRILDI

BM iyi niyet elçisi, ünlü aktris Angelina Jolie, ülkesindeki olaylardan kaçarak Türkiye'ye gelen Suriyelilerin konuk edildiği Altınözü çadırkentini ziyaret etmesinin ardından Türkiye'den ayrıldı.
Jolie ve beraberindeki heyet, Türkiye'ye geldikleri özel uçakla oyuncunun film çekimlerinin sürdüğü Malta'ya hareket etti.
Altinözü çadırkentinde incelemelerde bulanan Angelina Jolie, ziyaretinin ardından doğrudan Hatay Havalimanı'na geldi.
VIP Salonunda 45 dakika kadar dinlenen ve beraberindeki heyetle istişarelerde bulunan Jolie'yi burada sadece AA muhabiri izledi.
AA muhabirinin ''Türk halkına ve medyasına özel bir mesaj iletmek ister misiniz'' sorusu üzerine Jolie, ziyaretiyle ilgili açıklamaları sadece kendisine akredite özel ekibine yaptığını söyleyerek, nazik bir biçimde özür diledi.
Angelina Jolie, VIP salonunda basın ekibi ve BM Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) ekibi ile hangi fotoğraf ve görüntülerinin medyaya verileceği konusunda istişarede bulundu.
Jolie daha sonra, günübirlik ziyareti sırasında kendisini koruyan güvenlik görevlileri, BMMYK yetkilileri ve görevlileri, kendisine eşlik eden gerek Dışişleri Bakanlığı gerekse Hatay Valiliği personeli ile ayrı ayrı hatıra fotoğrafları çektirdi.

TÜRKİYE'Yİ TAKDİR ETTİ

Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Selçuk Ünal, BM'nin iyi niyet elçisi ve ünlü aktris Angelina Jolie'nin Türkiye'nin insani yardım çalışmalarını takdirle karşıladığını söyledi.
Ünal, Angelina Jolie'nin günübirlik Hatay ziyaretini değerlendirdi.
Jolie'nin ziyaretini, Hatay Valililiğinin büyük katkılarıyla organize ettiklerini belirten Ünal, ünlü oyuncunun Altınözü çadırkentinde, Türkiye'ye geçişlerine insani nedenlerle izin verilen Suriyeli ailelerle görüştüğünü anlattığını, çadır kentte Altınözü Kaymakamı Ali Arslantaş'ın da Jolie'ye gerekli bilgilendirmeleri yaptığını bildirdi.
Afet İşleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı ve Kızılay yetkililerinin Jolie'ye kamptaki çalışmalar hakkında bilgi verdiğini aktaran Ünal, ünlü oyuncunun çadırkentteki çocuklarla ayrı ayrı ve küçük gruplar halinde, Kızılay ekibi ve insani yardım çalışanlarıyla da ayrı ayrı görüştüğünü, kliniği ziyaret ettiğini ve çocuk parkında incelemelerde bulunduğunu belirtti.
Angelina Jolie'nin klinik ziyareti sırasında aşı takvimi, sosyal destek ünitesi ve diyetisyenlerin yaptığı çalışmalar konusunda bilgi aldığını belirten Selçuk Ünal, ünlü aktrisin çadırkentin diğer değişik bölümlerini de ziyaret ederek, incelemelerini tamamladığını bildirdi.
Selçuk Ünal, Jolie'nin Türkiye'nin insani yardım çalışmalarını takdirle karşıladığını söyleyerek, şöyle konuştu:
"Bizlere ifade ettiği, ülkemizin çalışmalarını takdirle karşıladığı yönündeydi. Kamptaki çalışmaları organize bulduğunu söyledi ama tabii ki, bunları kendisi açıklayacaktır. Dolayısıyla onun adına konuşmam çok uygun olmaz."
Sözcü Ünal, çadırkentte yerli ve yabancı basın mensuplarının alınmamasının, Jolie'nin ricası olduğunu belirterek, ünlü aktrisin daha önce yaptığı benzer çalışmalarda sadece kendi ekibiyle çalıştığına dikkati çekti.

Kaynak: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Angelina Jolie Hatay'da


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

18 Haziran 2011 Cumartesi 10:48

BM Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi film yıldızı Angelina Jolie, Suriye'deki olaylardan kaçarak, Türk Kızılayının kurduğu geçici çadırkentlerde konaklayan Suriyelileri görmek üzere Hatay'a geldi.


Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği İyi Niyet Elçisi film yıldızı Angelina Jolie, Suriye'deki olaylardan kaçarak, Türk Kızılayının kurduğu geçici çadırkentlerde konaklayan Suriyelileri görmek üzere Hatay'a geldi.

OYUNCAK GETİRDİ

Ünlü yıldızı Hatay Havaalanı'nda, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, Dışişleri Bakanlığı temsilcileri ve öteki ilgililer karşıladı. Ünlü yıldızın gelişi dolayısıyla VIP salonu girişinde yoğun güvenlik önlemleri alındı. Kendisini karşılamaya gelen hayranlarının VIP salonuna yaklaşmalarına güvenlik güçleri izin vermedi. Bu arada, ünlü yıldızın uçağından önce, ekibini taşıyan özel bir uçak da Hatay Havaalanı'na indi. Yıldızın konvoyundaki bir minibüse de uçaktan indirilen oyuncaklar yerleştirildi.
Hatay Valiliği, ünlü yıldıza Milli Eğitim Müdürlüğüne ait bir minibüs tahsis etti. Tahsis edilen minibüse bol miktarda su konuldu. Jolie'nin, Umut Toksoy ve Bahri Arslan adlı iki hayranı da İskenderun'dan geldiklerini belirterek, ellerinde İngilizce ''Angelina kiss me for world peace'' (Angelina dünya barışı için beni öp) yazılı pankart taşıdı. Bir süre VIP salonunda dinlenen Jolie'nin, konvoy eşliğinde geçici çadırkentlerin kurulduğu Altınözü'ne hareket edeceği öğrenildi.

ALTINÖZÜ ÇADIRKENTİNE GELDİ

BM iyi niyet elçisi ve ünlü film yıldızı Angelina Jolie, incelemelerde bulunmak üzere, ülkesindeki olaylardan kaçarak Türkiye'ye gelen Suriyelilerin konuk edildiği Altınözü çadırkentine geldi. Jolie ve ona eşlik eden yetkililer, çadırkente bir minibüsle giriş yaptı. Minibüsün camları siyah filmle kaplı olduğu için aracın içi görülemedi. Jolie'nin, bir süredir Türk Kızılayı tarafından misafir edilen yaklaşık 1400 kadar Suriyeli sığınmacı ile bir araya gelerek, sorunlarını dinlemesi bekleniyor.
Bu arada, Angelina Jolie'nin gelişi öncesinde çok yoğun güvenlik tedbirleri alındı. Altınözü halkı da merakla çadırkentin önünde toplandı. Emniyet görevlileri ve özel harekat ekiplerinin sıkı güvenlik önlemi aldıkları çadırkent, Kızılay ve Türk bayraklarıyla süslenirken çadırkentin kurulduğu TEKEL binasının ön tarafına büyük ebatlarda "Dünyanın İyilik Meleği Hoşgeldin" yazılı pankart asıldı.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

'MARHABA' DİYE SELAMLADI

Sığınmacıları Arapça "Marhaba" diyerek selamlayan Jolie, çadırları ziyaret etti.

ÇOCUKLARA YEMEK YEDİRDİ

Altınözü İlçesi'ndeki çadır kentte yaklaşık 2.5 saat kalan Angelina Jolie, bu süre içinde çocuklara beraberinde getirdiği oyuncakları dağıttı.
Suriyelilerin sorunlarını ve isteklerini dinleyen ünlü yıldız, ilgilendiği bazı çocuklara da yemek yedirdi. Çocuklara tek tek kola da dağıtan Jolie'ye meyve ve tatlı ikram edildi. Çadır kentteki ibadethaneyi de gezen ünlü yıldız, Türkiye'den ayrılmak üzere Hatay Havaalanı'na gitti. Çıkışta kendisine sevgi gösterisinde bulunanlara el sallayan Jolie'yi ziyaret sırasında 320 polis görev yaptı.
Bu arada Jolie, için çadırkente yakın bir noktadaki eski Tekel binasına asılan afişin altındaki 7 yıl önceden kalan 'Cumhuriyet'in 80. Yılı' tabelası eleştiri konusu oldu. Gazeteciler, kameralarını ve fotoğraf makinalarını Angelia Jolie için hazırlanan Türkçe ve İngilizce yazılı pankartı görüntülerken, eski tabelada görüntülere girdi. Eski tabelanın dikkat çekmemesi nedeniyle Cumhuriyetin kaçıncı yılında olduğu tam olarak yansıtılamamış oldu.

TÜRK KAHVESİNİ ÇOK SEVERİM

Ziyareti sırasında Jolie'ye İngilizce olarak ne içmek istediği soruldu. ''Türk kahvesini çok severim'' diye yanıt veren Jolie'ye bu kez kahveyi nasıl alacağının sorulması üzerine ünlü oyuncu, ''şekerli ama sert bir kahve istediğini'' söyledi. Bunun üzerine Jolie'ye orta şekerli Türk kahvesi ikram edildi.
Angelina Jolie çadırkenti ziyareti sırasında ayrıca çocuk parkında Suriyeli çocuklarla oyunlar oynadı, onların oyunlarında tempo tuttu.
Türk Kızılayı'nın hazırladığı ve içinde oyuncaklar da bulunan ''sevgi paketinin'' dağıtılmasında da hazır bulunan Jolie'nin ziyareti süresince sempatik tavırlar sergilediği öğrenildi.

ESAD'A PROTESTO

Bu arada, çadırkentin içindeki bir grup Suriyeli çeşitli sloganlar atarak ve pankartlar taşıyarak Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad'ı ve mevcut yönetimi protesto etti.
Protestocular ellerinde "Sayın Erdoğan'a ve Türk halkına teşekkürler", "Çocukların öldürülmesini ve camilerin yıkılmasını durdurun", "Merci Sarkozy" yazılı pankartlar taşıyarak "Yaşasın özgürlük" ve "Esad'ı indireceğiz" sloganları attı.
Jolie çadırkentten ayrılırken, aracına binerken kısa bir süre kendisini bekleyen çok sayıdaki basın mensubuna el sallayarak poz verdi.
Kamptaki ziyaretin uzaması üzerine sığınmacıların bulunduğu bir başka kamp olan Boynuyoğun ziyaretini iptal eden Jolie, yaklaşık iki saat kaldıktan sonra Türkiye'den ayrıldı.

10 BİNE YAKLAŞTI

Öte yandan, olaylardan kaçarak Türkiye'ye giren Suriyelilerin sayısı 9 bin 693'e ulaştı.
Türk Kızılayı, Yayladağı’nda iki, Altınözü’nde iki ve Reyhanlı ilçesinde bir olmak üzere toplam 5 geçici çadır kentte kalan sığınmacılara sağlık hizmetinin yanı sıra 3 öğün yemek veriyor.
Kamplardaki Suriyelilerin diğer tüm ihtiyaçlarının da karşılandığı belirtildi.

ANGELINA JOLIE TÜRKİYE'DEN AYRILDI

BM iyi niyet elçisi, ünlü aktris Angelina Jolie, ülkesindeki olaylardan kaçarak Türkiye'ye gelen Suriyelilerin konuk edildiği Altınözü çadırkentini ziyaret etmesinin ardından Türkiye'den ayrıldı.
Jolie ve beraberindeki heyet, Türkiye'ye geldikleri özel uçakla oyuncunun film çekimlerinin sürdüğü Malta'ya hareket etti.
Altinözü çadırkentinde incelemelerde bulanan Angelina Jolie, ziyaretinin ardından doğrudan Hatay Havalimanı'na geldi.
VIP Salonunda 45 dakika kadar dinlenen ve beraberindeki heyetle istişarelerde bulunan Jolie'yi burada sadece AA muhabiri izledi.
AA muhabirinin ''Türk halkına ve medyasına özel bir mesaj iletmek ister misiniz'' sorusu üzerine Jolie, ziyaretiyle ilgili açıklamaları sadece kendisine akredite özel ekibine yaptığını söyleyerek, nazik bir biçimde özür diledi.
Angelina Jolie, VIP salonunda basın ekibi ve BM Mülteciler Yüksek Komiserliği (BMMYK) ekibi ile hangi fotoğraf ve görüntülerinin medyaya verileceği konusunda istişarede bulundu.
Jolie daha sonra, günübirlik ziyareti sırasında kendisini koruyan güvenlik görevlileri, BMMYK yetkilileri ve görevlileri, kendisine eşlik eden gerek Dışişleri Bakanlığı gerekse Hatay Valiliği personeli ile ayrı ayrı hatıra fotoğrafları çektirdi.

TÜRKİYE'Yİ TAKDİR ETTİ

Dışişleri Bakanlığı sözcüsü Selçuk Ünal, BM'nin iyi niyet elçisi ve ünlü aktris Angelina Jolie'nin Türkiye'nin insani yardım çalışmalarını takdirle karşıladığını söyledi.
Ünal, Angelina Jolie'nin günübirlik Hatay ziyaretini değerlendirdi.
Jolie'nin ziyaretini, Hatay Valililiğinin büyük katkılarıyla organize ettiklerini belirten Ünal, ünlü oyuncunun Altınözü çadırkentinde, Türkiye'ye geçişlerine insani nedenlerle izin verilen Suriyeli ailelerle görüştüğünü anlattığını, çadır kentte Altınözü Kaymakamı Ali Arslantaş'ın da Jolie'ye gerekli bilgilendirmeleri yaptığını bildirdi.
Afet İşleri Genel Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı ve Kızılay yetkililerinin Jolie'ye kamptaki çalışmalar hakkında bilgi verdiğini aktaran Ünal, ünlü oyuncunun çadırkentteki çocuklarla ayrı ayrı ve küçük gruplar halinde, Kızılay ekibi ve insani yardım çalışanlarıyla da ayrı ayrı görüştüğünü, kliniği ziyaret ettiğini ve çocuk parkında incelemelerde bulunduğunu belirtti.
Angelina Jolie'nin klinik ziyareti sırasında aşı takvimi, sosyal destek ünitesi ve diyetisyenlerin yaptığı çalışmalar konusunda bilgi aldığını belirten Selçuk Ünal, ünlü aktrisin çadırkentin diğer değişik bölümlerini de ziyaret ederek, incelemelerini tamamladığını bildirdi.
Selçuk Ünal, Jolie'nin Türkiye'nin insani yardım çalışmalarını takdirle karşıladığını söyleyerek, şöyle konuştu:
"Bizlere ifade ettiği, ülkemizin çalışmalarını takdirle karşıladığı yönündeydi. Kamptaki çalışmaları organize bulduğunu söyledi ama tabii ki, bunları kendisi açıklayacaktır. Dolayısıyla onun adına konuşmam çok uygun olmaz."
Sözcü Ünal, çadırkentte yerli ve yabancı basın mensuplarının alınmamasının, Jolie'nin ricası olduğunu belirterek, ünlü aktrisin daha önce yaptığı benzer çalışmalarda sadece kendi ekibiyle çalıştığına dikkati çekti.

Kaynak: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr
Alt 24 Haziran 2011, 22:18   #2
Çevrimdışı
Cevap: Angelina Jolie Hatay'da
Cidden böylelerini görünce çok mutlu oluyorum yahu. Geçenlerde haberlerde izledim. O kadar güzel şeyler söyledi ki. Ne denilebilir bilmiyorum.

  Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
angelina, hatayda, jolie

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Angelina Jolie AftieL Oyuncular / Yönetmenler 0 10 Mayıs 2014 15:15
Angelina Jolie ölüyor... Kalemzede Haber Arşivi 1 24 Eylül 2012 17:25
İyi ki doğdun Angelina Jolie! Kalemzede Magazin Haberleri 0 08 Haziran 2012 14:56
Angelina Jolie HASTANELİK !! Juventus Haber Arşivi 0 13 Haziran 2009 02:39