IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  kral sohbet
2Beğeni(ler)
  • 2 Post By N999

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06 Haziran 2012, 22:40   #1
Çevrimdışı
6 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları


sohbet


KOÇ
Bugün, sağlığınızla ilgili en ufak bir konuyu es geçmeden hareket etmelisiniz. Bedeninize gereken önemi vermeyi öğrenmelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde işinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olmalı ve sizden yaşça büyük insanların tecrübelerinden faydalanarak hareket etmelisiniz. Maddi konularda oldukça şanslısınız. Unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir. Ev hayatınızı ilgilendiren konularda ise gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmamalı ve ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız. Bekar Koç’lar, bugün karşı cinsin yoğun ilgisi ruhunuzu okşayacak fakat bir ilişkiye adım atmadan önce karşınızdaki insanı tanımaya çalışarak hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Yenilik enerjisini tüm ruhumla çağırıyor, beni de içine katarak yoluma rehber olmasını diliyorum. Eskimiş, ruh ve bedenimde ağırlık yaratan, tüm enerjileri sevgi ve kararlılıkla evrene iade ediyorum. Pozitif enerjileri sevgiyle kendime çekerek, her alanda sağlıkla ve aşkla başarılı oluyorum.

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Günün Kristali: Diyospit


BOĞA
Gökyüzü bugün, sabah saatlerinde, işinizle ilgili önemli gelişmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Gururunuz okşanacak ve yetenekleriniz için şükredeceksiniz. Kendinizi, yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek, öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda önemli kararlar alabilirsiniz. Bugünlerde işinizle ilgili çok daha özverili ve prensipli bir çalışma tarzı belirlemelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz. Verdiğiniz emeğin mükafatını fazlasıyla alacaksınız. Yurt dışı ile bağlantılı, eğitim ya da işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Korkularınızı ve başkalarının bu konuda ne düşündüğünü bir tarafa bırakın, içinizdeki ışığı eğitimle geliştirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise gerginliklere meydan vermemelisiniz.

Günün Olumlaması: Büyük bir dönencenin içinde deneyimlediğim acı, tatlı, hüzünlü ve öfkeli duygularımın dengelendiği zamanlardayım. İsteklerimin net, hedeflerimin yüreğimin sesinin doğrultusunda belirlendiği özel ve değerli anlardayım. Her doğan günle kendimi tekrar tekrar keşfediyor, içimde var olanı sevgi ve tevazu ile harmanlayarak, hayat yolunda ışığa doğru yürüyorum.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Diyopsit


İKİZLER
Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi muhafaza etmeli ve köprüleri yakmamalısınız. Şimdi çok ciddi olmanın, olayları agresif bir tutumla ele almanın zamanı değil. İşinizle ilgili konularda uzun sureli ilişkiler kurmayı düşünmeyin. Bir süre bekleyin ve bugün düşündüklerinizi yeniden değerlendirin. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla, kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle evli olan İkizler, eşinizle iletişim kurmakta bir hayli zorlanabilirsiniz. Size karşı gardını almış izlenimi yaratması, ona karşı yeterince zaman ayıramıyor olmanızdan kaynaklanıyor olma ihtimalini düşünerek hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Her doğan günle bolluk ve bereketim artıyor. Paylaştıkça daha çok kazanıyor ve huzur buluyorum. Yaptığım işi seviyorum. Ruhumun en güzel yansımalarını katıyor, emeğimin karşılığını bolca alıyorum. Yaşamımın en başarılı, en parlak, en güzel dönemindeyim. Sorumluluklarımın bilincindeyim ve sevgiyle yerine getiriyorum. Kalıcılığımı sağlamak için yeterli güce sahibim. Yeteneklerim benim güvencemdir.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Selenit


YENGEÇ
Bugün kişisel büyüme yönünde ilişkilerinizdeki tutumunuz önem taşıyor. Alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki tutumunuzu daha sakin, uyumlu bir tavırla, yönünüzü belirlemek için doğru bir şekilde kullanabilirsiniz. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilir ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlar atabilirsiniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın konuşmaları canınızı sıksa da anlayışlı davranmayı deneyin. Sizi gerçekten seven insanlar zarar görmenizi istemezler. Bunu eleştiri olarak algılamayıp onların da fikirlerine önem vererek hareket edin. Bugünkü sakinliğiniz ve sabrınız dengelerini sağlayabilmeniz için adeta anahtarınızdır.

Günün Olumlaması: Çevremde negatif enerjileri ile beni, sevdiklerimi ve işimi engellemeye, zarar vermeye çalışan, ruhlarının karanlığına esir düşmüş kişi ve kişilerin tüm negatif enerjilerini sevgiyle onlara iade ediyorum. Ben ilahi sistemin kutsal ışığının koruması altındayım. Beni güçlendirdiğiniz, farkında dahi olmadan bilgelik yolunda ruhumu daha da aydınlatmama katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkür ederim.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Labradorit


ASLAN
Gökyüzü iş hayatınızda sizin dışınızda gelişecek aksiliklere işaret etmekte. Beklenmedik ve düşüncesizce yapılan harcamalar zor durumda kalmanıza neden olabilir. Hemen her konuyu inceleyin ve ayrıntılara fazlasıyla önem verin. Birlikte çalıştığınız insanların kraldan çok kralcı tavırları yeni kapıları aralarken problemler yaşamınıza neden olabilir. Uzlaşmacı ve ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve sizin bakış açınızın haklılığında hemfikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Maddi konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun getirdiği güvenle risk içeren yatırım ve harcamalardan uzak durmalısınız. Bu dönemde yaşamınızın her alanında dürüst ve şeffaf olmayı seçeceksiniz. Evren sizi, iş ve özel hayatınızda fazlasıyla mükafatlandıracaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın verdiği sözleri yerine getirememesi, ona olan yaklaşımınızı tamamen değiştirerek ondan uzaklaşmanızı sağlayabilir.

Günün Olumlaması: Ruhumda beni geliştiren, yönlendiren ve bana bir şeyler öğreten sevgi dolu bir bilge var. Ben onun öğretilerine kulak verdiğimde madalyonun diğer yüzünü görür ve gerçeklerle karşılaşırım. Gördüğüm gerçekler, doğruluğa giden yolda benim rehberimdir.

Günün Rengi: Nefti yeşil

Günün Kristali: Çeroit


BAŞAK
Gökyüzü bugün, duygularınız ile amaçlarınızın uyum içinde olacağına işaret etmekte. Zor projeler içinde boğuşanlar, başka bir boyutta yardım almış gibi rahatlık hissedeceksiniz. Bugünkü gezegensel enerjilerle çok görkemli rüyalar görebilirsiniz. Sezgilerinizin size rehberlik etmesi mümkün. Ticari kazanca yönelik işler için emeklerinizin ödülünü alacaksınız. Bugün sizin dışınızda yakınlarınızdan kaynaklanacak harcamalarınıza da dikkat edin. Sizden istenilenleri bütçenize uygun seviyede tutun. İşinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermeli, projelerinizi ve maddi gelirlerinizdeki artışı kimseyle paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgiliniz size karşı daha duyarlı ve anlayışlı davranacak. İstemeden de olsa sizi kıracak davranışlar sergilediyse telafi etmek için elinden geleni yaparak sizi mutlu edecektir.

Günün Olumlaması: İçimdeki ışık burada ve şimdi hayatımda mucizeler yaratıyor. Her şey hayatımın iyiliği için birlikte çalışıyor. Hayatımın yüce planı ile uyumlu yaşıyorum. Yaşamımla inançlarım arasındaki ilişkiyi biliyor ve dengeliyorum. Dikkatli ve özenli yaşıyorum. Beni güçsüz bırakan ve sınırlandıran bütün inançlarımı bir bir değiştiriyorum, yerine beni geliştiren, büyüten, inanç ve düşünceleri koyuyorum.

Günün Rengi: Koyu yeşil

Günün Kristali: Akik


TERAZİ
Bugün olağanüstü bir canlılık ve enerji yüklüsünüz. Amaçlarınızı biliyorsunuz. Planlarınızı uygulayabilirsiniz. Şimdi harekete geçme zamanıdır. Sizden üst pozisyonlardaki insanlara girişimlerinizle etkilerinizi gösterebilirsiniz. Girişimler sizi bekliyor, konuşmayı bir tarafa bırakın ve faal olun. Geçmişteki iyi davranışlarınızın ödülünü aniden görebilirsiniz. Bilinçaltı sezgisel olarak bilgi kazanmanıza yardım edecek aktiviteye sahiptir. Bugün sahip olduğunuz derin duygular size yaşamınızla ilgili önemli ilhamlar verecek. Olayları ertelemekten kaçının. Duygularınız disiplinli bir etkileşim altındadır. Maddi dünya ile ruh dünyası arasında tatmin olup gerçekleri anlamanız mümkündür. Duygusal her şeyde dikkatli ve özverili davranmanın getireceği şanslarla karşılaşabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Bağışlıyor ve bırakıyorum. Anlıyor ve biliyorum. Kendi hayatımın yaratıcısıyım. Seçerek ve planlayarak yaşamımı güzelleştiriyorum. Benim hayat amacıma en uygun kişileri sevgi, anlayış, ifade ve özgürlük için yaşamıma kattım, onlarla gelişiyor ve bilgileniyorum.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Akuamarin


AKREP
Bugün içinizde güçlü kuvvetler hissedeceksiniz. Arzu kuvveti, değişim ve yeniden yapılanma gücü bunlardan bazıları. Bu kuvvetler yeni bir şeyleri yapılandırmak veya yaratmak için ruhunuzda istek uyandıracak. Hayatınızı değiştirmek için sizi rahatsız eden olay ve kişileri yaşamınızdan uzaklaştırmak isteyeceksiniz. Kararlarınızı alın ve uygulayın. İnsanları kolayca ikna ettiğinizi konuşmalarınız esnasında fark edeceksiniz. Gökyüzü fikirlerinizi anlamakta, kabul ettirmekte ve istediğiniz çözümü uygulamakta size yardımcı olacaktır. Duygusal meseleleri ele almak ve çözüme ulaştırmak için oldukça uygun bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Daha önce fark edemediğim kadar bilincindeyim geçiciliğin, bu hayatta hiçbir şeyin kalıcı olmadığının bilincindeyim. Gerçek dostlarla, sevdiklerimle olan dayanışmanın ve tek gerçeğin sevgi olduğunun farkındayım artık. Boşluğun sonsuzluğunda saklı gerçeğin bilgeliğinin farkındayım. Yaşamımın en olgun, en bilge, en verimli çağındayım.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Yeşim


YAY
Gökyüzü bugün, mücadele tarzınızda daha bir yumuşama ve iş birliğine yanaşmanın getireceği şanslara işaret etmekte. Bu etki altında isteklerinizi hayata geçirmek için çaba göstermekten çekinmeyin. Mesleki alanda farklı bilgiler edinebiliri kendinizi belli bir grubun içinde cesaretle gösterebilirsiniz. Liderlik gücünüz yükseleceği için etrafınızdaki insanlara öncülük yapabilirsiniz. Tabi bunun dozunu iyi ayarlamak kaydıyla. Acil durumlarda ve olaylarda sert tepkiler vermek yerine, uzlaşıdan yana olarak çözüm bulmaya çalışın. Yeni ve bilinmedik yöntemler deneyerek, mesleğinizle alakalı yeni gelişmeleri takip ederek veya bunları bizzat uygulayarak bu enerjiden istifade edebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Geçmişte yaptığım olumsuz davranışlarımın neden olduğu olayları ve kendimi sevgiyle affediyorum. Bugünkü olgunluğum, inançlarımla gelişmeye devam ederken, ben yeni kararlar alıyor ve bunları uyguluyorum. İnsanları her haliyle seviyor ve değişmelerini beklemiyorum. Herkes yaşamımda olması gereken yerde. Dengeli ve huzurluyum.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Azurit


OĞLAK
Gökyüzü oldukça yoğun ve etkin enerjilerin oluştuğu bir iş gününe işaret etmekte. Zihin faaliyetlerini kapsayan herhangi bir olayda yapıcı enerjileriniz söz konusu. Zihniniz o kadar aktif durumdadır ki, kendinizi gevşetmek ve olayları yavaşlatmak çok zordur. Sinirleriniz ayaklanmış durumda. Şimdi yapmanız gereken en iyi şey, bir süre sakin bir yerde, yeniden düzene gireceğiniz zamana kadar kendinize hakim olmaya çalışmanız olacaktır. Arkadaşlarınızla münakaşa etmekten kaçının. Sabırlı bir portre çizin. Özellikle araba kullanırken bunlara dikkat edin. Enerjinizin sizi daha fazla dikkatsiz ve özensiz yapma yönünde çalışacağını unutmayın. Disiplinli olmaya ve sizi telaşa sürükleyen her şeye karşı koymaya uğraşın. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana haksızlık yapmaktan kaçınmalı, kalbini kıracak davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz.

Günün Olumlaması: Evrenin engin bilgeliğinin ruhuma kattığı zenginliklerle daha çok öğreniyor, irademle öğrendiklerimi uygulayarak, kendi farkındalığımı artırıyorum. Yaşamı bana sunduğu tüm nimetleri ile seviyor ve tüm bu nimetleri sevgiyle kabul ediyorum.

Günün Rengi: Koyu yeşil

Günün Kristali: Sitrin


KOVA
Gökyüzü bugün, son derece aktif ve girişimci davranarak önemli fırsatları doğru değerlendirebileceğinize işaret etmekte. Bu etki size yeni hedefler kazandıracağı gibi kafanızın içindekileri cesaretle ön plana çıkarabilmeniz konusunda da destekleyici olacak. Tabi ki bu zaman içinde kendinizi daha fazla ön planda tutmanız mümkündür. Kimi zaman bencilce hareket etmeniz, çevrenizdeki insanlar tarafından hakkınızda yanlış düşünülmesine yol açabilir. Bu konuda kendinizi ayarlayabilirseniz, yeri geldiğinde dengeyi sağlamak adına ılımlı davranmaya çalışırsanız, herhangi büyük bir sorun çıkmadan yolunuzda ilerlemeniz mümkündür. Özel yaşamınızda ise 3. şahıslardan kaynaklanabilecek problemlere karşı dikkatli olmalısınız.

Günün Olumlaması: Değişim enerjisini sevgiyle kabul ediyorum. Değiştirmekte zorlandığım tüm alışkanlıklarımı ve davranışlarımı yüksek irademle değiştiriyor, yenileniyorum. Sağlıklı ve huzurluyum. Özüme sadık kalarak gelişmenin keyfiyle yepyeni başlangıçlara cesaretle yol alıyorum.

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Günün Kristali: Arogonit
KOÇ
Bugün, sağlığınızla ilgili en ufak bir konuyu es geçmeden hareket etmelisiniz. Bedeninize gereken önemi vermeyi öğrenmelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde işinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olmalı ve sizden yaşça büyük insanların tecrübelerinden faydalanarak hareket etmelisiniz. Maddi konularda oldukça şanslısınız. Unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir. Ev hayatınızı ilgilendiren konularda ise gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmamalı ve ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız. Bekar Koç’lar, bugün karşı cinsin yoğun ilgisi ruhunuzu okşayacak fakat bir ilişkiye adım atmadan önce karşınızdaki insanı tanımaya çalışarak hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Yenilik enerjisini tüm ruhumla çağırıyor, beni de içine katarak yoluma rehber olmasını diliyorum. Eskimiş, ruh ve bedenimde ağırlık yaratan, tüm enerjileri sevgi ve kararlılıkla evrene iade ediyorum. Pozitif enerjileri sevgiyle kendime çekerek, her alanda sağlıkla ve aşkla başarılı oluyorum.

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Günün Kristali: Diyospit


BOĞA
Gökyüzü bugün, sabah saatlerinde, işinizle ilgili önemli gelişmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Gururunuz okşanacak ve yetenekleriniz için şükredeceksiniz. Kendinizi, yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek, öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda önemli kararlar alabilirsiniz. Bugünlerde işinizle ilgili çok daha özverili ve prensipli bir çalışma tarzı belirlemelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz. Verdiğiniz emeğin mükafatını fazlasıyla alacaksınız. Yurt dışı ile bağlantılı, eğitim ya da işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Korkularınızı ve başkalarının bu konuda ne düşündüğünü bir tarafa bırakın, içinizdeki ışığı eğitimle geliştirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise gerginliklere meydan vermemelisiniz.

Günün Olumlaması: Büyük bir dönencenin içinde deneyimlediğim acı, tatlı, hüzünlü ve öfkeli duygularımın dengelendiği zamanlardayım. İsteklerimin net, hedeflerimin yüreğimin sesinin doğrultusunda belirlendiği özel ve değerli anlardayım. Her doğan günle kendimi tekrar tekrar keşfediyor, içimde var olanı sevgi ve tevazu ile harmanlayarak, hayat yolunda ışığa doğru yürüyorum.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Diyopsit


İKİZLER
Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Ne olursa olsun sakinliğinizi muhafaza etmeli ve köprüleri yakmamalısınız. Şimdi çok ciddi olmanın, olayları agresif bir tutumla ele almanın zamanı değil. İşinizle ilgili konularda uzun sureli ilişkiler kurmayı düşünmeyin. Bir süre bekleyin ve bugün düşündüklerinizi yeniden değerlendirin. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla, kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise özellikle evli olan İkizler, eşinizle iletişim kurmakta bir hayli zorlanabilirsiniz. Size karşı gardını almış izlenimi yaratması, ona karşı yeterince zaman ayıramıyor olmanızdan kaynaklanıyor olma ihtimalini düşünerek hareket etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Her doğan günle bolluk ve bereketim artıyor. Paylaştıkça daha çok kazanıyor ve huzur buluyorum. Yaptığım işi seviyorum. Ruhumun en güzel yansımalarını katıyor, emeğimin karşılığını bolca alıyorum. Yaşamımın en başarılı, en parlak, en güzel dönemindeyim. Sorumluluklarımın bilincindeyim ve sevgiyle yerine getiriyorum. Kalıcılığımı sağlamak için yeterli güce sahibim. Yeteneklerim benim güvencemdir.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Selenit


YENGEÇ
Bugün kişisel büyüme yönünde ilişkilerinizdeki tutumunuz önem taşıyor. Alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki tutumunuzu daha sakin, uyumlu bir tavırla, yönünüzü belirlemek için doğru bir şekilde kullanabilirsiniz. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilir ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlar atabilirsiniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın konuşmaları canınızı sıksa da anlayışlı davranmayı deneyin. Sizi gerçekten seven insanlar zarar görmenizi istemezler. Bunu eleştiri olarak algılamayıp onların da fikirlerine önem vererek hareket edin. Bugünkü sakinliğiniz ve sabrınız dengelerini sağlayabilmeniz için adeta anahtarınızdır.

Günün Olumlaması: Çevremde negatif enerjileri ile beni, sevdiklerimi ve işimi engellemeye, zarar vermeye çalışan, ruhlarının karanlığına esir düşmüş kişi ve kişilerin tüm negatif enerjilerini sevgiyle onlara iade ediyorum. Ben ilahi sistemin kutsal ışığının koruması altındayım. Beni güçlendirdiğiniz, farkında dahi olmadan bilgelik yolunda ruhumu daha da aydınlatmama katkıda bulunduğunuz için hepinize teşekkür ederim.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Labradorit


ASLAN
Gökyüzü iş hayatınızda sizin dışınızda gelişecek aksiliklere işaret etmekte. Beklenmedik ve düşüncesizce yapılan harcamalar zor durumda kalmanıza neden olabilir. Hemen her konuyu inceleyin ve ayrıntılara fazlasıyla önem verin. Birlikte çalıştığınız insanların kraldan çok kralcı tavırları yeni kapıları aralarken problemler yaşamınıza neden olabilir. Uzlaşmacı ve ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve sizin bakış açınızın haklılığında hemfikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Maddi konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bunun getirdiği güvenle risk içeren yatırım ve harcamalardan uzak durmalısınız. Bu dönemde yaşamınızın her alanında dürüst ve şeffaf olmayı seçeceksiniz. Evren sizi, iş ve özel hayatınızda fazlasıyla mükafatlandıracaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın verdiği sözleri yerine getirememesi, ona olan yaklaşımınızı tamamen değiştirerek ondan uzaklaşmanızı sağlayabilir.

Günün Olumlaması: Ruhumda beni geliştiren, yönlendiren ve bana bir şeyler öğreten sevgi dolu bir bilge var. Ben onun öğretilerine kulak verdiğimde madalyonun diğer yüzünü görür ve gerçeklerle karşılaşırım. Gördüğüm gerçekler, doğruluğa giden yolda benim rehberimdir.

Günün Rengi: Nefti yeşil

Günün Kristali: Çeroit


BAŞAK
Gökyüzü bugün, duygularınız ile amaçlarınızın uyum içinde olacağına işaret etmekte. Zor projeler içinde boğuşanlar, başka bir boyutta yardım almış gibi rahatlık hissedeceksiniz. Bugünkü gezegensel enerjilerle çok görkemli rüyalar görebilirsiniz. Sezgilerinizin size rehberlik etmesi mümkün. Ticari kazanca yönelik işler için emeklerinizin ödülünü alacaksınız. Bugün sizin dışınızda yakınlarınızdan kaynaklanacak harcamalarınıza da dikkat edin. Sizden istenilenleri bütçenize uygun seviyede tutun. İşinizle ilgili konularda gizliliğe önem vermeli, projelerinizi ve maddi gelirlerinizdeki artışı kimseyle paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgiliniz size karşı daha duyarlı ve anlayışlı davranacak. İstemeden de olsa sizi kıracak davranışlar sergilediyse telafi etmek için elinden geleni yaparak sizi mutlu edecektir.

Günün Olumlaması: İçimdeki ışık burada ve şimdi hayatımda mucizeler yaratıyor. Her şey hayatımın iyiliği için birlikte çalışıyor. Hayatımın yüce planı ile uyumlu yaşıyorum. Yaşamımla inançlarım arasındaki ilişkiyi biliyor ve dengeliyorum. Dikkatli ve özenli yaşıyorum. Beni güçsüz bırakan ve sınırlandıran bütün inançlarımı bir bir değiştiriyorum, yerine beni geliştiren, büyüten, inanç ve düşünceleri koyuyorum.

Günün Rengi: Koyu yeşil

Günün Kristali: Akik


TERAZİ
Bugün olağanüstü bir canlılık ve enerji yüklüsünüz. Amaçlarınızı biliyorsunuz. Planlarınızı uygulayabilirsiniz. Şimdi harekete geçme zamanıdır. Sizden üst pozisyonlardaki insanlara girişimlerinizle etkilerinizi gösterebilirsiniz. Girişimler sizi bekliyor, konuşmayı bir tarafa bırakın ve faal olun. Geçmişteki iyi davranışlarınızın ödülünü aniden görebilirsiniz. Bilinçaltı sezgisel olarak bilgi kazanmanıza yardım edecek aktiviteye sahiptir. Bugün sahip olduğunuz derin duygular size yaşamınızla ilgili önemli ilhamlar verecek. Olayları ertelemekten kaçının. Duygularınız disiplinli bir etkileşim altındadır. Maddi dünya ile ruh dünyası arasında tatmin olup gerçekleri anlamanız mümkündür. Duygusal her şeyde dikkatli ve özverili davranmanın getireceği şanslarla karşılaşabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Bağışlıyor ve bırakıyorum. Anlıyor ve biliyorum. Kendi hayatımın yaratıcısıyım. Seçerek ve planlayarak yaşamımı güzelleştiriyorum. Benim hayat amacıma en uygun kişileri sevgi, anlayış, ifade ve özgürlük için yaşamıma kattım, onlarla gelişiyor ve bilgileniyorum.

Günün Rengi: Yeşil

Günün Kristali: Akuamarin


AKREP
Bugün içinizde güçlü kuvvetler hissedeceksiniz. Arzu kuvveti, değişim ve yeniden yapılanma gücü bunlardan bazıları. Bu kuvvetler yeni bir şeyleri yapılandırmak veya yaratmak için ruhunuzda istek uyandıracak. Hayatınızı değiştirmek için sizi rahatsız eden olay ve kişileri yaşamınızdan uzaklaştırmak isteyeceksiniz. Kararlarınızı alın ve uygulayın. İnsanları kolayca ikna ettiğinizi konuşmalarınız esnasında fark edeceksiniz. Gökyüzü fikirlerinizi anlamakta, kabul ettirmekte ve istediğiniz çözümü uygulamakta size yardımcı olacaktır. Duygusal meseleleri ele almak ve çözüme ulaştırmak için oldukça uygun bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Daha önce fark edemediğim kadar bilincindeyim geçiciliğin, bu hayatta hiçbir şeyin kalıcı olmadığının bilincindeyim. Gerçek dostlarla, sevdiklerimle olan dayanışmanın ve tek gerçeğin sevgi olduğunun farkındayım artık. Boşluğun sonsuzluğunda saklı gerçeğin bilgeliğinin farkındayım. Yaşamımın en olgun, en bilge, en verimli çağındayım.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Yeşim


YAY
Gökyüzü bugün, mücadele tarzınızda daha bir yumuşama ve iş birliğine yanaşmanın getireceği şanslara işaret etmekte. Bu etki altında isteklerinizi hayata geçirmek için çaba göstermekten çekinmeyin. Mesleki alanda farklı bilgiler edinebiliri kendinizi belli bir grubun içinde cesaretle gösterebilirsiniz. Liderlik gücünüz yükseleceği için etrafınızdaki insanlara öncülük yapabilirsiniz. Tabi bunun dozunu iyi ayarlamak kaydıyla. Acil durumlarda ve olaylarda sert tepkiler vermek yerine, uzlaşıdan yana olarak çözüm bulmaya çalışın. Yeni ve bilinmedik yöntemler deneyerek, mesleğinizle alakalı yeni gelişmeleri takip ederek veya bunları bizzat uygulayarak bu enerjiden istifade edebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Geçmişte yaptığım olumsuz davranışlarımın neden olduğu olayları ve kendimi sevgiyle affediyorum. Bugünkü olgunluğum, inançlarımla gelişmeye devam ederken, ben yeni kararlar alıyor ve bunları uyguluyorum. İnsanları her haliyle seviyor ve değişmelerini beklemiyorum. Herkes yaşamımda olması gereken yerde. Dengeli ve huzurluyum.

Günün Rengi: Fıstık yeşili

Günün Kristali: Azurit


OĞLAK
Gökyüzü oldukça yoğun ve etkin enerjilerin oluştuğu bir iş gününe işaret etmekte. Zihin faaliyetlerini kapsayan herhangi bir olayda yapıcı enerjileriniz söz konusu. Zihniniz o kadar aktif durumdadır ki, kendinizi gevşetmek ve olayları yavaşlatmak çok zordur. Sinirleriniz ayaklanmış durumda. Şimdi yapmanız gereken en iyi şey, bir süre sakin bir yerde, yeniden düzene gireceğiniz zamana kadar kendinize hakim olmaya çalışmanız olacaktır. Arkadaşlarınızla münakaşa etmekten kaçının. Sabırlı bir portre çizin. Özellikle araba kullanırken bunlara dikkat edin. Enerjinizin sizi daha fazla dikkatsiz ve özensiz yapma yönünde çalışacağını unutmayın. Disiplinli olmaya ve sizi telaşa sürükleyen her şeye karşı koymaya uğraşın. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana haksızlık yapmaktan kaçınmalı, kalbini kıracak davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz.

Günün Olumlaması: Evrenin engin bilgeliğinin ruhuma kattığı zenginliklerle daha çok öğreniyor, irademle öğrendiklerimi uygulayarak, kendi farkındalığımı artırıyorum. Yaşamı bana sunduğu tüm nimetleri ile seviyor ve tüm bu nimetleri sevgiyle kabul ediyorum.

Günün Rengi: Koyu yeşil

Günün Kristali: Sitrin


KOVA
Gökyüzü bugün, son derece aktif ve girişimci davranarak önemli fırsatları doğru değerlendirebileceğinize işaret etmekte. Bu etki size yeni hedefler kazandıracağı gibi kafanızın içindekileri cesaretle ön plana çıkarabilmeniz konusunda da destekleyici olacak. Tabi ki bu zaman içinde kendinizi daha fazla ön planda tutmanız mümkündür. Kimi zaman bencilce hareket etmeniz, çevrenizdeki insanlar tarafından hakkınızda yanlış düşünülmesine yol açabilir. Bu konuda kendinizi ayarlayabilirseniz, yeri geldiğinde dengeyi sağlamak adına ılımlı davranmaya çalışırsanız, herhangi büyük bir sorun çıkmadan yolunuzda ilerlemeniz mümkündür. Özel yaşamınızda ise 3. şahıslardan kaynaklanabilecek problemlere karşı dikkatli olmalısınız.

Günün Olumlaması: Değişim enerjisini sevgiyle kabul ediyorum. Değiştirmekte zorlandığım tüm alışkanlıklarımı ve davranışlarımı yüksek irademle değiştiriyor, yenileniyorum. Sağlıklı ve huzurluyum. Özüme sadık kalarak gelişmenin keyfiyle yepyeni başlangıçlara cesaretle yol alıyorum.

Günün Rengi: Fıstık Yeşili

Günün Kristali: Arogonit
  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr
Alt 06 Haziran 2012, 22:44   #2
Çevrimdışı
Cevap: 6 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları
N999 Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
BOĞA

Gökyüzü bugün, sabah saatlerinde, işinizle ilgili önemli gelişmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Gururunuz okşanacak ve yetenekleriniz için şükredeceksiniz. Kendinizi, yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek, öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda önemli kararlar alabilirsiniz. Bugünlerde işinizle ilgili çok daha özverili ve prensipli bir çalışma tarzı belirlemelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz. Verdiğiniz emeğin mükafatını fazlasıyla alacaksınız. Yurt dışı ile bağlantılı, eğitim ya da işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Korkularınızı ve başkalarının bu konuda ne düşündüğünü bir tarafa bırakın, içinizdeki ışığı eğitimle geliştirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise gerginliklere meydan vermemelisiniz.

Günün Olumlaması: Büyük bir dönencenin içinde deneyimlediğim acı, tatlı, hüzünlü ve öfkeli duygularımın dengelendiği zamanlardayım. İsteklerimin net, hedeflerimin yüreğimin sesinin doğrultusunda belirlendiği özel ve değerli anlardayım. Her doğan günle kendimi tekrar tekrar keşfediyor, içimde var olanı sevgi ve tevazu ile harmanlayarak, hayat yolunda ışığa doğru yürüyorum.

Evet kesinlikle.

__________________


Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.ÇALIŞAN; Hata Yapar
ÇALIŞMAYAN; Dedikodu Yapar
ASİL İNSAN; İdare Eder
ACİZ İNSAN; Şikâyet Eder
BASİT İNSAN; İftira eder
DÜRÜST İNSAN; Sabreder...
  Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
2012, burÇ, haziran

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
1 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları N999 Günlük Burç Yorumları 1 01 Haziran 2012 14:09
Haziran Ayı - 2012 Burç Yorumları, Haziran ayında Sizi Neler Bekliyor ? Violent Burçlar, Fallar ve Kehanetler 0 01 Haziran 2012 10:04
Rezzan Kiraz 2012 Haziran Burç Yorumları N999 Burçlar, Fallar ve Kehanetler 1 23 Mayıs 2012 04:55
Nuray Sayari 2012 Haziran Burç Yorumları N999 Burçlar, Fallar ve Kehanetler 3 21 Mayıs 2012 19:51
Zeynep Turan 2012 Haziran Burç Yorumları N999 Burçlar, Fallar ve Kehanetler 0 15 Mayıs 2012 21:58