IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/)
-   -   Terazi / 28 Haziran 2012 Burç Yorumu (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/491767-terazi-28-haziran-2012-burc-yorumu.html)

Violent 28 Haziran 2012 09:28

Terazi / 28 Haziran 2012 Burç Yorumu
 
Terazi / 28 Haziran 2012 Burç Yorumu

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

28 Haziran 2012
İşine ayırdığın zamanı problem ediyorsunuz ama belli etmemeye çalışıyorsunuz. O ise sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyor. Bugün size zaman ayırmak istiyor ama siz kararsız kalacaksınız.


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Terazi Burcu Günlük İş Falı

28 Haziran 2012
Özgüveniniz ve rahatlığınız bazılarının gözüne batıyor. Siz çok kolay iletişim kuruyorsunuz ama aynı karşılığı kolayca bulamıyorsunuz. Bugün yine bir iletişim sorunundan rahatsız olabilirsiniz.


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Terazi Burcu Günlük Para Falı

28 Haziran 2012
Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar oldukça işinize yaradı. Aynı kararlılıkla devam etmek istiyorsunuz. Bugün sizi baştan çıkaracak durumlarla karşılaşabilirsiniz.


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

28 Haziran 2012
Önünüze bir eğitim fırsatı çıkabilir. Değerlendirme konusunda çok gönülsüzsünüz ama işinize çok yarayacağından emin olmalısınız.

Violent 28 Haziran 2012 09:43

Cevap: Terazi / 28 Haziran 2012 Burç Yorumu
 
Terazi Burcu - Sabah Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Harcamalarınızı denetlemek zorundasınız. Bugün sıra dışı düşünceler içinde olacak ve partnerinizin gözüne girmek için, bütçe dengenizi bozacaksınız.İsteklerinizde bir aşırılık gözleniyor. Karşı cins üzerinde etkinizi biliyor ve ilişkilerinizi ayarlamak zorunda kalıyorsunuz. Kalbi dolu olanlar için, olumlu bir gün.

Terazi Burcu - Güneş Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Aşk konusunda yaşadığınız ümitsizlikten bir an önce kurtulmalısınız. Aksi halde hayli şanslı olduğunuz bu dönemde özel yaşamanızda tek bir değişiklik olmadan geçip gidebilir. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili olarak daha kısa vadede çözümler gerekiyor. Adım, adım ilerleme yolunu seçin.

Terazi Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Bu gün sinirli bir ortamda bulunabilir ve zaten pek sevmediğiniz biri ile sinir savaşı halinde olabilirsiniz. Kendinize güvenebilir ve yaptığınız araştırmalara bağlı olarak son derece karlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sabırla beklemeye devam edecek olursanız herşey olumlu bir şekilde gelişecektir.Terazi Burcu - Takvim Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Kartınız Kader Çarkı... Karşınızdaki insandan sürekli dış görünüş aramaktasınız. Kendinize uyguladığınız disiplin şartları var. Bu nedenle zıtlaşacağınız kişiler çıkabilir.

Terazi Burcu - Vatan Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Görüşeceğiniz kişilerin size kazandıracağı prestijlere değer veriyorsunuz. Rekabetçi yapınızı sessizce sürdürüyor ancak yeni kaynaklardan da faydalanmak istiyorsunuz. Yatırımlar konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Kayıp giden aşkların ardından bakıp durmanın hiçbir anlamı yok.

Terazi Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Ay burcunuzda kalmaya devam ederken, kendinizi çekici ve yaratıcı hissediyorsunuz. Daha sosyal ve paylaşımcı olduğunuz zamanlar olsa da, duygusal açıdan sizi yoran sorumluluklar devam ediyor. Yeni kişiler ve eğitim hayatınızı içine alan planlarda yaşanan aksaklıklar yerini olumlu koşullara bırakacak. Hayata daha olumlu gözlerle bakacaksınız.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 05:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...