IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  kral sohbet
Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01 Temmuz 2012, 12:28   #1
Çevrimdışı
1 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları


sohbet


1 Temmuz 2012 Hint Astrolojisi Günlük Burç Yorumları! Hint Astrolojisine göre nasıl bir gün sizi bekliyor?


KOÇ Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Bugün birlikte olmaktan hoşlanmadığınız insanlarla karşılaşabilir ya da zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Sahip olduğunuz yüksek enerjiyle onların zararlı enerjilerinden etkilenmeyeceksiniz. Gökyüzü size kendinizi yenilemeniz, ruhsal olarak daha güçlü olmanız için güzel bir şans veriyor. Kişisel bakımınızı ve ruhsal beslenmenizi bugün yapabilirsiniz. Bugün sezgileriniz ve hayal gücünüz oldukça kuvvetlidir. Bu enerjileri yaratıcılık gerektiren tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Bugün bilinçaltınız adeta seslenir sizlere. Bu sese kulak verin ve sizi yönlendirdiği doğrultuda ilerleyin.


Günün Olumlaması:
Kuşların kendi aralarında birbirleriyle iletişim kurdukları o hoş melodiyi fark ediyor, dinliyor ve muhteşem uyumun karşısında büyüleniyorum. Yaşam mucizelerle dolu, yaradılışın mükemmelliğini idrak ediyor, bana bahşedilmiş her şey için tüm kalbimle şükrediyorum.

Günün Rengi:
Kırmızı

Günün Kristali:
Pembe kuvarsBOĞA Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Gökyüzü bugün; aşk hayatınızda tutkularınızın ve arzularınızın karşı cinsle ilişkilerinizin ön planda olduğu bir güne işaret ediyor. Tutkularınızın yoğunluğuyla kişisel çekişmeler, uzaklaşma ve yakınlaşmayı da beraberinde getirecektir. Böyle yoğun bir enerjiyi olumlu anlamda kullandığınızda ilişkinizdeki pürüzleri ortadan kaldırabilir ve dengeyi sağlayabilirsiniz. Bu süreçte ilişkinizde hakimiyet kurmak yerine uzlaşmacı bir tavır sergilemeniz sizin için çok daha olumlu sonuçlar verecektir.


Günün Olumlaması:
Yaptığım işe ruhumdan gelen güzellikleri yansıtıyor, insanların da ruhlarına hitap etmeyi başarıyorum. Mistik dünyanın gizemli kapılarını araladıkça daha çok öğreniyor, bilgeliğe giden yolda ilerliyorum. Benden çıkıp hiç olmayı, hiçten çıkıp var olmayı ve tüm kalbimle paylaşmayı öğreniyorum.

Günün Rengi:
Kırmızı

Günün Kristali:
Ametist
İKİZLER Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Gökler sizi yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor, sabırsızca yapacağınız her şey durumunuzu daha da zora sokabilir. Kibir ve gurur gibi duygularınızı kontrol altında tutun. Gerçekçi olun ve başkalarına hükmetmeye uğraşmayın. Oldukça yüksek bir enerjiye sahipsiniz. Bugün kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlayacak herhangi bir düşünce, herhangi bir şeyle meşgul olmak ve olumlu sonuçlar elde etmek mümkündür. Kendinizi ifade etme ihtiyacınızı daha sonraya saklamalı ve birlikte olduğunuz insanı dinlemeyi tercih etmelisiniz.


Günün Olumlaması:
Beni güçsüz bırakan, sınırlandıran, yanlış anlaşılmalar yaşamam sebep olan bütün davranışlarımı ve hareketlerimi değiştiriyorum. Yerlerine beni geliştiren, kendimi en iyi şekilde ifade etmemi sağlayan, ruhsallığımı ve akıl yetilerimi geliştiren düşünceleri koyuyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Kırmızı Mercan

YENGEÇ Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Bugün isteklerinizin tam anlamıyla yerine gelmemesi sizleri üzebilir ve olaylara haddinden fazla tepkiler vermenize sebep olabilir. Her şeyi gerçekçi bir gözle ele almalı, başarısız olacağım endişesiyle kendinizi negatif anlamda kodlamamalısınız. Girişimlerde bulunun, cesur olun fakat abartılı davranışlar sergilemekten gün boyunca kaçının. Gezegensel enerjilerle ruhsal dünyanızda kendinizi ifade etmek isteğiniz son derece baskın olacaktır. Mükemmeli yakalama isteğiniz sizi gergin bir ruh haline büründürebilir. Rahatlayın ve ruhunuza yönelin…


Günün Olumlaması:
Kalbimin sesine kulak verdiğimde unuttuğum sandığım kırgınlıklarımın, özlemlerimin yerli yerinde durduğunu fark ettim. Bunlar benim gerçeklerim, gerçeklerden kaçmadan duygularımla yüzleşmeyi seçiyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Akik

ASLAN Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Son derece huzurlu ve keyif dolu bir pazar günü sizleri karşılıyor. Yoğun duygular, keyifli paylaşımlar günün enerjileri arasında. Bulunduğunuz kalabalık ortamın içinde yalnızlığınızın, kendinizle baş başa kalmanın içsel sesi sahip olduğunuz güzelliklerin ne kadar değerli olduğunu daha iyi kavramanıza neden olacak. Özel yaşamınızda dış etkiler ilişkinizde gerginlikler yaşamanıza sebep olabilir. Kendi aranızda sorunlarınızı çözümlemeye çalışmalı ve dışarıya karşı birlikte güçlü bir tavır sergilemelisiniz.


Günün Olumlaması:
Öz değerlerime sahip çıkıyor, sağlıklı ve doğru kararlar alıyorum. Hedefim, haklarıma sahip çıkarak başarıya ulaşmak ve kalıcı olmak. Tercihlerimi zekice yapıyor, güvenle ilerliyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Spinel


BAŞAK Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...

Çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bu süreçte yıldız gibi parlıyorsunuz. Aşkın ve romantizmin ilişkilerinizi canlandıracağı bu sürecin keyfini çıkarın. Arkadaşlarınız hakkında önemli bir sır öğrenebilirsiniz. Bu sır yakınınızdaki insanlara dair size farklı anlamlar kazandırabilirler. Ailevi ilişkilerinizde inatçılığınızda güçlenebilir. Sınırlarınızı zorlayabilirsiniz ama başkalarının dolduruşuna gelmemeye özen gösterin. Onların söylediklerinin etkisinde kalarak hareket etmekten kaçının. Açık görüşlü olmaya özen gösterin, şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı.


Günün Olumlaması:
Hayat beni sınayan sınavlarla doludur, yaşadıklarım da bu sınavlardan biri. Her bir sınavda yeteneklerimin ve irademin gücünün farkına varırım. Kişiliğimi, engellerimi daha iyi tanıyarak kendim için en doğru yolu bulmaya çalışırım.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Oniks


TERAZİ Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar olumlu da olabilir olumsuz da. Ailenizi ilgilendiren konularda ise daha hassas ve duyarlı davranmalısınız. Eşiniz ya da ailenizle birlikte olmanın keyfini çıkaracağınız bir gündesiniz. Yaşadığınız huzurla birlikte kendinize yeni yönler belirleyebilirsiniz. Arzularınızı yüksek enerjinizle gerçekleştirmeye hazır, en cazibeli ve dinamik halinizde olacaksınız. Size yakın insanlarla daha az konuşup dinleyin. Dikkatinizi kendinizden alıp karşınızdaki insana verin. Bu tavrınız ilişkilerinizde önemli etkiler sağlayacaktır. İsteklerinizi rahatsızlıklarınızı net bir şekilde ifade edip orta yolu bulabileceğiniz özel bir gündesiniz.


Günün Olumlaması:
Siyah ve beyaz kadar birbirine zıt düşüncelerin çelişkisiyle yorulmuş ruhumu gride buluşturmanın huzurunu yaşıyorum. Yaşamımda dengelerin yerini bulması için geçirmiş olduğum sarsıntıların şokunu atlattım. Burada ve şimdiyi kabul ediyorum. Var gücümle akışa uyum sağlıyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Opal


AKREP Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Gökyüzü bir yandan kabınıza sığmayan bir enerji ile ruhunuzu coştururken diğer yandan cesaretinizi ortaya koymanız gereken konularda ağırlaşmanıza sebep oluyor. Yüksek enerjiniz, engelleri aşmanıza fazlasıyla yardımcı olacak kadar güçlü. İsteklerinizi gerçekleştirmek için ısrarcı olun, zekanızı ve iletişim gücünüzü ortaya koyun. Kelimelere takılıp kalmadan hedefinize doğru yürümeyi seçin. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Her zaman yaptığı davranışlar bugün size itici gelebilir. Ani tepkiler vererek ilişkinizi çıkmaza sokmak istemezsiniz değil mi?


Günün Olumlaması:
Ben bugün kimliğimi her zamankinden daha fazla seviyorum. Kendime özgü davranışlarımı, sahip olduğum ruh ve bedenimi seviyorum. Yüreğimin sessiz dilini anlıyor, uyarılarını dikkate alıyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Granat

YAY Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Bugün var olan şartları yükseltmek için büyük bir değişim ihtiyacı duyarsınız. Sezgilerinizde oldukça kuvvetlidir ve bu konuda sizlere yardımcıdır. Yaşamın size sağlamış olduğu şanslara sahip çıkma zamanıdır şimdi. Biriken gündelik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz bugün. Yapmak istediklerinizi netleştirin ve kararlarınızdan asla vazgeçmeyin. Arkadaşlarınızın bazı sözleri sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir. Şimdi başkalarının ne söyledikleri değil, sizin ne istediğiniz önemlidir. Kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermeden kendinizi yapmak istediklerinize odaklayarak hareket etmelisiniz. İsteyin ve gerçekleştirin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kararlar almak için uygun bir zamanda değilsiniz. Daha sonra pişmanlık ve üzüntü duymak istemiyorsanız kararlarınızı sonrayaa bırakmanız daha doğru olacaktır.


Günün Olumlaması:
Yüksek zekam şimdi iş başında, duygusal olarak göremediğim ya da görmezden geldiğim her şeyin farkına varmamı, tedbirli olmamı ve doğru kararlar almamı sağlıyor. Yaptığım seçimler ve yapacaklarım şimdi yüksek zekam sayesinde yeniden şekilleniyor.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Apatit

OĞLAK Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Bugün akrabalarınız adeta canınızı sıkmak için el birliği ile hareket ediyor düşüncesine kapılabilirsiniz. Aslında haksızda sayılmazsınız. Sizi sinirlendirecek hoşlanmadığınız tavırlar sergileyerek tepki vermeniz için uğraşabilirler. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenin ve mümkünse bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın. Böyle bir şansınız yoksa sevdiğiniz herhangi bir şeyle ilgilenin ve enerjinizi bu şekilde yükselterek olanları görmezden gelin, her şeyden önemlisi tepkisiz kalın. Sizler oldukça sabırlı insanlarsınız, her şeyin bir yeri ve zamanı vardır. O gün bugün değil! Yaptığınız hemen her işte sebebini bilmediğiniz bir şekilde tereddüt yaşayabilir, karar vermekte ve uygulamakta zorlanabilirsiniz. Enerjiniz öylesine yüksektir ki, pozitif yönde kullanamadığınız takdirde sizi zorlayabilir. Yanlış kararlar almanıza ya da tam tersi kararsızlığınız yüzünden fırsatlar kaçırmanıza neden olabilir.


Günün Olumlaması:
Gökkuşağının 7 renginin muhteşem ışıltıları ruhumu sarmışken ben yenileniyorum. Doğan her günle daha sağlıklı nefes alıyor, ruh ve bedenimi yoran tüm alışkanlıklarımdan sevgi ve kolaylıkla uzaklaşıyorum. Sevgiyle besleniyor, aşkla güçleniyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Sitrin
KOVA Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Gökyüzü, sezgilerin çok yoğun ve yol gösterici bir günde olduğunuza işaret etmekte. ilham perileriniz iş başında ve özel yaşamınızla ilgili konularda düşüncelerinizi nasıl ifade etmeniz gerektiğini fısıldıyor sizlere. Planlı hareket etmeli, istek ve arzularınızı ifade etmekten korkmamalısınız. Kendi fırsatınızı kendiniz yaratmalısınız. Sizler sahip olduğunuz kararlılık ve sabrınızla her şeyin üstesinden gelebileceğinize inanmalısınız. İlmek ilmek dokuduğunuz hayatınızı yeniden yapılandırdığınız bu süreçte hedeflerinizi yükseltin. Hedefiniz yıldızlar olsun ki siz yaklaştıkça o uzaklaşsın ve her zaman sizi bir üst basamağa çıkarsın. Özel yaşamınızda aldığınız ağır darbelerden sonra gelen huzurunuzu kimsenin bozmasına izin vermeyin.


Günün Olumlaması:
Koruyucu meleğim yanı başımda, onun varlığını hissediyor ve desteğinin benimle olduğunu biliyorum. Ruhum en verimli, en olgun evresinde istediklerimi biliyorum. Gökyüzünün muhteşem yıldızlarını ruhuma rehber seçiyor ve hedeflerime doğru ışıkla, aşkla yürüyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Ametist


BALIK Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Bugün pozitif enerjinizle kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. İçinizde sebebini adlandıramadığınız bir huzur ve mutluluk vardır. Bu güzel enerji çevrenizdeki insanların da dikkatini çekecektir. Olayları değerlendirme tarzınız son derece objektif ve etkileyicidir. İlişkilerinizde son derece sıcakkanlı tavrınızla denge ve uyumun keyfini çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kendinize vakit ayırın, sevdiğiniz dostlar ya da aile bireyleri ile birlikte zaman geçirmeye çalışın. Keyifli sohbetler, paylaşımlar size çok iyi gelecektir. Özel yaşamınızla ilgili konularda ise kararlı ve cesur davranmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.


Günün Olumlaması:
Ben aşkım, ben sağlığım, ben huzurum, ben bulunduğum ortamın dengesiyim. Bilinçaltımın derinliklerinde esir kalmış isteklerimi ifade etmeyi seçiyorum. Böylelikle tüm engellerimi ortadan kaldırıyor ve sözlerimi gerçekliğim kılıyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Selenit
1 Temmuz 2012 Hint Astrolojisi Günlük Burç Yorumları! Hint Astrolojisine göre nasıl bir gün sizi bekliyor?


KOÇ Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Bugün birlikte olmaktan hoşlanmadığınız insanlarla karşılaşabilir ya da zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Sahip olduğunuz yüksek enerjiyle onların zararlı enerjilerinden etkilenmeyeceksiniz. Gökyüzü size kendinizi yenilemeniz, ruhsal olarak daha güçlü olmanız için güzel bir şans veriyor. Kişisel bakımınızı ve ruhsal beslenmenizi bugün yapabilirsiniz. Bugün sezgileriniz ve hayal gücünüz oldukça kuvvetlidir. Bu enerjileri yaratıcılık gerektiren tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Bugün bilinçaltınız adeta seslenir sizlere. Bu sese kulak verin ve sizi yönlendirdiği doğrultuda ilerleyin.


Günün Olumlaması:
Kuşların kendi aralarında birbirleriyle iletişim kurdukları o hoş melodiyi fark ediyor, dinliyor ve muhteşem uyumun karşısında büyüleniyorum. Yaşam mucizelerle dolu, yaradılışın mükemmelliğini idrak ediyor, bana bahşedilmiş her şey için tüm kalbimle şükrediyorum.

Günün Rengi:
Kırmızı

Günün Kristali:
Pembe kuvarsBOĞA Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Gökyüzü bugün; aşk hayatınızda tutkularınızın ve arzularınızın karşı cinsle ilişkilerinizin ön planda olduğu bir güne işaret ediyor. Tutkularınızın yoğunluğuyla kişisel çekişmeler, uzaklaşma ve yakınlaşmayı da beraberinde getirecektir. Böyle yoğun bir enerjiyi olumlu anlamda kullandığınızda ilişkinizdeki pürüzleri ortadan kaldırabilir ve dengeyi sağlayabilirsiniz. Bu süreçte ilişkinizde hakimiyet kurmak yerine uzlaşmacı bir tavır sergilemeniz sizin için çok daha olumlu sonuçlar verecektir.


Günün Olumlaması:
Yaptığım işe ruhumdan gelen güzellikleri yansıtıyor, insanların da ruhlarına hitap etmeyi başarıyorum. Mistik dünyanın gizemli kapılarını araladıkça daha çok öğreniyor, bilgeliğe giden yolda ilerliyorum. Benden çıkıp hiç olmayı, hiçten çıkıp var olmayı ve tüm kalbimle paylaşmayı öğreniyorum.

Günün Rengi:
Kırmızı

Günün Kristali:
Ametist
İKİZLER Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Gökler sizi yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor, sabırsızca yapacağınız her şey durumunuzu daha da zora sokabilir. Kibir ve gurur gibi duygularınızı kontrol altında tutun. Gerçekçi olun ve başkalarına hükmetmeye uğraşmayın. Oldukça yüksek bir enerjiye sahipsiniz. Bugün kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlayacak herhangi bir düşünce, herhangi bir şeyle meşgul olmak ve olumlu sonuçlar elde etmek mümkündür. Kendinizi ifade etme ihtiyacınızı daha sonraya saklamalı ve birlikte olduğunuz insanı dinlemeyi tercih etmelisiniz.


Günün Olumlaması:
Beni güçsüz bırakan, sınırlandıran, yanlış anlaşılmalar yaşamam sebep olan bütün davranışlarımı ve hareketlerimi değiştiriyorum. Yerlerine beni geliştiren, kendimi en iyi şekilde ifade etmemi sağlayan, ruhsallığımı ve akıl yetilerimi geliştiren düşünceleri koyuyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Kırmızı Mercan

YENGEÇ Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Bugün isteklerinizin tam anlamıyla yerine gelmemesi sizleri üzebilir ve olaylara haddinden fazla tepkiler vermenize sebep olabilir. Her şeyi gerçekçi bir gözle ele almalı, başarısız olacağım endişesiyle kendinizi negatif anlamda kodlamamalısınız. Girişimlerde bulunun, cesur olun fakat abartılı davranışlar sergilemekten gün boyunca kaçının. Gezegensel enerjilerle ruhsal dünyanızda kendinizi ifade etmek isteğiniz son derece baskın olacaktır. Mükemmeli yakalama isteğiniz sizi gergin bir ruh haline büründürebilir. Rahatlayın ve ruhunuza yönelin…


Günün Olumlaması:
Kalbimin sesine kulak verdiğimde unuttuğum sandığım kırgınlıklarımın, özlemlerimin yerli yerinde durduğunu fark ettim. Bunlar benim gerçeklerim, gerçeklerden kaçmadan duygularımla yüzleşmeyi seçiyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Akik

ASLAN Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Son derece huzurlu ve keyif dolu bir pazar günü sizleri karşılıyor. Yoğun duygular, keyifli paylaşımlar günün enerjileri arasında. Bulunduğunuz kalabalık ortamın içinde yalnızlığınızın, kendinizle baş başa kalmanın içsel sesi sahip olduğunuz güzelliklerin ne kadar değerli olduğunu daha iyi kavramanıza neden olacak. Özel yaşamınızda dış etkiler ilişkinizde gerginlikler yaşamanıza sebep olabilir. Kendi aranızda sorunlarınızı çözümlemeye çalışmalı ve dışarıya karşı birlikte güçlü bir tavır sergilemelisiniz.


Günün Olumlaması:
Öz değerlerime sahip çıkıyor, sağlıklı ve doğru kararlar alıyorum. Hedefim, haklarıma sahip çıkarak başarıya ulaşmak ve kalıcı olmak. Tercihlerimi zekice yapıyor, güvenle ilerliyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Spinel


BAŞAK Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...

Çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bu süreçte yıldız gibi parlıyorsunuz. Aşkın ve romantizmin ilişkilerinizi canlandıracağı bu sürecin keyfini çıkarın. Arkadaşlarınız hakkında önemli bir sır öğrenebilirsiniz. Bu sır yakınınızdaki insanlara dair size farklı anlamlar kazandırabilirler. Ailevi ilişkilerinizde inatçılığınızda güçlenebilir. Sınırlarınızı zorlayabilirsiniz ama başkalarının dolduruşuna gelmemeye özen gösterin. Onların söylediklerinin etkisinde kalarak hareket etmekten kaçının. Açık görüşlü olmaya özen gösterin, şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı.


Günün Olumlaması:
Hayat beni sınayan sınavlarla doludur, yaşadıklarım da bu sınavlardan biri. Her bir sınavda yeteneklerimin ve irademin gücünün farkına varırım. Kişiliğimi, engellerimi daha iyi tanıyarak kendim için en doğru yolu bulmaya çalışırım.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Oniks


TERAZİ Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar olumlu da olabilir olumsuz da. Ailenizi ilgilendiren konularda ise daha hassas ve duyarlı davranmalısınız. Eşiniz ya da ailenizle birlikte olmanın keyfini çıkaracağınız bir gündesiniz. Yaşadığınız huzurla birlikte kendinize yeni yönler belirleyebilirsiniz. Arzularınızı yüksek enerjinizle gerçekleştirmeye hazır, en cazibeli ve dinamik halinizde olacaksınız. Size yakın insanlarla daha az konuşup dinleyin. Dikkatinizi kendinizden alıp karşınızdaki insana verin. Bu tavrınız ilişkilerinizde önemli etkiler sağlayacaktır. İsteklerinizi rahatsızlıklarınızı net bir şekilde ifade edip orta yolu bulabileceğiniz özel bir gündesiniz.


Günün Olumlaması:
Siyah ve beyaz kadar birbirine zıt düşüncelerin çelişkisiyle yorulmuş ruhumu gride buluşturmanın huzurunu yaşıyorum. Yaşamımda dengelerin yerini bulması için geçirmiş olduğum sarsıntıların şokunu atlattım. Burada ve şimdiyi kabul ediyorum. Var gücümle akışa uyum sağlıyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Opal


AKREP Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Gökyüzü bir yandan kabınıza sığmayan bir enerji ile ruhunuzu coştururken diğer yandan cesaretinizi ortaya koymanız gereken konularda ağırlaşmanıza sebep oluyor. Yüksek enerjiniz, engelleri aşmanıza fazlasıyla yardımcı olacak kadar güçlü. İsteklerinizi gerçekleştirmek için ısrarcı olun, zekanızı ve iletişim gücünüzü ortaya koyun. Kelimelere takılıp kalmadan hedefinize doğru yürümeyi seçin. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Her zaman yaptığı davranışlar bugün size itici gelebilir. Ani tepkiler vererek ilişkinizi çıkmaza sokmak istemezsiniz değil mi?


Günün Olumlaması:
Ben bugün kimliğimi her zamankinden daha fazla seviyorum. Kendime özgü davranışlarımı, sahip olduğum ruh ve bedenimi seviyorum. Yüreğimin sessiz dilini anlıyor, uyarılarını dikkate alıyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Granat

YAY Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Bugün var olan şartları yükseltmek için büyük bir değişim ihtiyacı duyarsınız. Sezgilerinizde oldukça kuvvetlidir ve bu konuda sizlere yardımcıdır. Yaşamın size sağlamış olduğu şanslara sahip çıkma zamanıdır şimdi. Biriken gündelik işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz bugün. Yapmak istediklerinizi netleştirin ve kararlarınızdan asla vazgeçmeyin. Arkadaşlarınızın bazı sözleri sinirlerinizin bozulmasına neden olabilir. Şimdi başkalarının ne söyledikleri değil, sizin ne istediğiniz önemlidir. Kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermeden kendinizi yapmak istediklerinize odaklayarak hareket etmelisiniz. İsteyin ve gerçekleştirin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kararlar almak için uygun bir zamanda değilsiniz. Daha sonra pişmanlık ve üzüntü duymak istemiyorsanız kararlarınızı sonrayaa bırakmanız daha doğru olacaktır.


Günün Olumlaması:
Yüksek zekam şimdi iş başında, duygusal olarak göremediğim ya da görmezden geldiğim her şeyin farkına varmamı, tedbirli olmamı ve doğru kararlar almamı sağlıyor. Yaptığım seçimler ve yapacaklarım şimdi yüksek zekam sayesinde yeniden şekilleniyor.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Apatit

OĞLAK Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Bugün akrabalarınız adeta canınızı sıkmak için el birliği ile hareket ediyor düşüncesine kapılabilirsiniz. Aslında haksızda sayılmazsınız. Sizi sinirlendirecek hoşlanmadığınız tavırlar sergileyerek tepki vermeniz için uğraşabilirler. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenin ve mümkünse bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın. Böyle bir şansınız yoksa sevdiğiniz herhangi bir şeyle ilgilenin ve enerjinizi bu şekilde yükselterek olanları görmezden gelin, her şeyden önemlisi tepkisiz kalın. Sizler oldukça sabırlı insanlarsınız, her şeyin bir yeri ve zamanı vardır. O gün bugün değil! Yaptığınız hemen her işte sebebini bilmediğiniz bir şekilde tereddüt yaşayabilir, karar vermekte ve uygulamakta zorlanabilirsiniz. Enerjiniz öylesine yüksektir ki, pozitif yönde kullanamadığınız takdirde sizi zorlayabilir. Yanlış kararlar almanıza ya da tam tersi kararsızlığınız yüzünden fırsatlar kaçırmanıza neden olabilir.


Günün Olumlaması:
Gökkuşağının 7 renginin muhteşem ışıltıları ruhumu sarmışken ben yenileniyorum. Doğan her günle daha sağlıklı nefes alıyor, ruh ve bedenimi yoran tüm alışkanlıklarımdan sevgi ve kolaylıkla uzaklaşıyorum. Sevgiyle besleniyor, aşkla güçleniyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Sitrin
KOVA Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...
Gökyüzü, sezgilerin çok yoğun ve yol gösterici bir günde olduğunuza işaret etmekte. ilham perileriniz iş başında ve özel yaşamınızla ilgili konularda düşüncelerinizi nasıl ifade etmeniz gerektiğini fısıldıyor sizlere. Planlı hareket etmeli, istek ve arzularınızı ifade etmekten korkmamalısınız. Kendi fırsatınızı kendiniz yaratmalısınız. Sizler sahip olduğunuz kararlılık ve sabrınızla her şeyin üstesinden gelebileceğinize inanmalısınız. İlmek ilmek dokuduğunuz hayatınızı yeniden yapılandırdığınız bu süreçte hedeflerinizi yükseltin. Hedefiniz yıldızlar olsun ki siz yaklaştıkça o uzaklaşsın ve her zaman sizi bir üst basamağa çıkarsın. Özel yaşamınızda aldığınız ağır darbelerden sonra gelen huzurunuzu kimsenin bozmasına izin vermeyin.


Günün Olumlaması:
Koruyucu meleğim yanı başımda, onun varlığını hissediyor ve desteğinin benimle olduğunu biliyorum. Ruhum en verimli, en olgun evresinde istediklerimi biliyorum. Gökyüzünün muhteşem yıldızlarını ruhuma rehber seçiyor ve hedeflerime doğru ışıkla, aşkla yürüyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Ametist


BALIK Burcu 1 Temmuz 2012 Yorumu...Bugün pozitif enerjinizle kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. İçinizde sebebini adlandıramadığınız bir huzur ve mutluluk vardır. Bu güzel enerji çevrenizdeki insanların da dikkatini çekecektir. Olayları değerlendirme tarzınız son derece objektif ve etkileyicidir. İlişkilerinizde son derece sıcakkanlı tavrınızla denge ve uyumun keyfini çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün kendinize vakit ayırın, sevdiğiniz dostlar ya da aile bireyleri ile birlikte zaman geçirmeye çalışın. Keyifli sohbetler, paylaşımlar size çok iyi gelecektir. Özel yaşamınızla ilgili konularda ise kararlı ve cesur davranmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.


Günün Olumlaması:
Ben aşkım, ben sağlığım, ben huzurum, ben bulunduğum ortamın dengesiyim. Bilinçaltımın derinliklerinde esir kalmış isteklerimi ifade etmeyi seçiyorum. Böylelikle tüm engellerimi ortadan kaldırıyor ve sözlerimi gerçekliğim kılıyorum.

Günün Rengi:
Parlak kırmızı

Günün Kristali:
Selenit
  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr
Cevapla

Etiketler
2012, burÇ, temmuz

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
22 Mayıs 2012 Günlük Burç Yorumları N999 Günlük Burç Yorumları 0 23 Mayıs 2012 04:22
1 Mayıs 2012 Günlük Burç Yorumları PauL Günlük Burç Yorumları 2 01 Mayıs 2012 15:36
27 Nisan 2012 Günlük Burç Yorumları N999 Günlük Burç Yorumları 1 27 Nisan 2012 15:27
4 nisan 2012 günlük burç yorumları PauL Günlük Burç Yorumları 10 04 Nisan 2012 19:53
19 Ocak 2012 Günlük Burç Yorumları. Lucifer Günlük Burç Yorumları 0 19 Ocak 2012 07:46