IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/)
-   -   Kova / 4 Temmuz 2012 Burç Yorumu (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/493537-kova-4-temmuz-2012-burc-yorumu.html)

Violent 04 Temmuz 2012 10:42

Kova / 4 Temmuz 2012 Burç Yorumu
 
Kova / 4 Temmuz 2012 Burç Yorumu

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kova Burcu Günlük Aşk Falı

4 Temmuz 2012
Biraz daha baş başa zaman geçirmek size de iyi gelebilir. Sizi programsızlıkla suçlaması çok mu haksızca ? Birlikte geçirebileceğiniz zamanları başka şeyler için kolayca harcayabildiğinizi düşünüyor.


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Kova Burcu Günlük İş Falı

4 Temmuz 2012
Bugünlerde iş bağlantılarınızdaki yeni yönelimler çok mütevazi. Ama bu yaşanılan süreçle ilgili bir durum. Bir dostunuza iş yaşamında gösterdiğiniz desteğin karşılığını ondan göremiyorsunuz. O şimdi pek çok olanağa sahip ama bu olanakları sizinle paylaşmaktan kaçınır gibi.


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Kova Burcu Günlük Para Falı

4 Temmuz 2012
Yatırım yaparsanız pişman olmayacaksınız. Küçük birikiminiz kafanızı karıştırıyor. Yakınlarınız sizi bir yatırım konusunda ikna etmeye çalışırlarken, sizin yarattığınız birtakım haklı kaygılar içersindeler.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

4 Temmuz 2012
Hayır demenin, reddetmenin her durumda nezaketsizlik olacağını düşünmemelisiniz. Size hiç de cazip gelmeyen daveti reddetmek isteyebilirsiniz. Bu çok doğal.

--IRCForumlari.NET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:42 -->-> Daha önceki mesaj 10:28 --

Kova Burcu - Sabah Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Maddi konularda geri kalmak istemediğiniz için, çevrenizdeki koşullarınızı zorluyorsunuz. Bugün kısa yolları kapsayan işlerin gündem kazanmasıyla, yaşantınız haraketlenecek.Bir çok kombinasyon iş bağlantıları yüzünden başınızı ağrıyabilir. Yaşam enerjinizin güçlü olması, bazı hataları da beraberinde getiriyor.

Kova Burcu - Güneş Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.

Kova Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Dışarda yiyebileceğiniz şeylerden dolayı çok zor durumlarda kalabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz şanssız olaylara açık. Birdenbire herşey tersine dönebilir olaylar kötüye gidebilir. Buna rağmen mücadeleden de çekilmemeniz gerekiyor. Elde ettğiniz şeyleri yeterli gördüğünüz ve durakladığınız takdirde kaybedersiniz. Buyüzden bir orta yol bulmalı ve ısrarcı ve bıktırıcı tutumlara girmeden ısrar etmeyi başarmalısınız. Bugünden itibaren onbeşgünlük bir süre içinde sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınlarla daha iyi anlaşır ve dostluk ilişkileri geliştirebilirsiniz. Biraz süs ve lükse düşkünleşmeniz olasıdır. Sanat aktiviteleri size daha çekici gelebilir. Maddi durumunuz güçlüdür. Siz bir erkekseniz duygusal aktivitenizde yükselme olacağı gibi çevrenizde bir çok kadın da bulunabilir.Kova Burcu - Takvim Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Kartınız enerji... Partnerinize olan güveninizi asla yok etmeyin. İlişkinizde eksik olan tek şey birbirinize vakit darlığı sebebinden zaman ayıramıyor ve gergin oluyor oluşunuz.

Kova Burcu - Vatan Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Maddesel kaynaklarınızı belirlemek için gerekli donanıma sahipsiniz. Ay’ın bulunduğu konum, maddi olarak rahatlayacağınızı gösteriyor. Etkili konuşmalarınız çevrenizde iyi yansımalara neden olacak. Duygusal hayatınız pozitif bir şekilde ilerliyor. Çevrenizdeki dostlarınızı sayısı artıyor.

Kova Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Bazı şeyleri yeniden düşünmek ve ilerisi için hazırlık yapmak gerekecek. Üzerinizdeki karamsarlığı atmanız gereken bu süreçte, fazla risk almamak akılcı olmak gerek. Geçmişin getirdiği sorumluluklar karşısında duygusal olarak yıpranabilirsiniz. Yine bu dönem ilişkiler ve beraberliklerin üzerinde daha fazla düşünmek ve sorunları çözmek kolaylaşmakta.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...