IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
1Beğeni(ler)
  • 1 Post By Violent

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06 Temmuz 2012, 09:35   #1
Çevrimdışı
6 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları


sohbet


6 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları


Sevgili Koçlar


Kova burcunda ilerleyen Ay günleri, normal zamanlarda üstesinden gelemediğiniz konuları farklı bir şekilde ele alarak çözmemizi sağlayabilir. Birileri tarafından kontrol edilmekten hoşlanmazsınız. Sizi olduğunuz gibi kabul etmelerini beklersiniz. Özgürce düşünmek ve dilediğiniz gibi davranmaktan yanasınızdır. Bunu kabul eden eder, etmeyen de kendi bilir diyerek tepkinizi ortaya koyarsınız. Giyiminizden tavırlarınıza kadar rahatlığınız bilhassa göze çarpar.


Yolunda gitmeyen her şeye karşı çıkarsınız. Aslında bugün sizi mutlu etmek gayet kolaydır. Bir arkadaşınızla muhabbet etmek, farklı biri olduğunuzu söylemeleri, sizden akıl almaları hoşunuza gider. Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde sabırsız davranırsınız. Ektiğinizin karşılığını almak istersiniz. Alamadığınızda, sesinizi çıkarırsınız. Ancak bunun ayarını iyi yapmamızda yarar var.

Sevgili Boğalar


Kova burcunda ilerleyen Ay, kısıtlanmaktan hoşlanmadığınızı, gönlünüzce hareket etmeyi tercih edeceğinizi gösteriyor. Parasal konularda yaratıcı düşünebilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda hareket etmeyi tercih edersiniz. Aklınıza güzel bir fikir geldiğinde, bunu nasıl uygulayacağınızı düşünür, yarar-zarar hesabı yapabilirsiniz. Finansal açıdan sürpriz yaratabilecek yatırımlardan uzak durursunuz. Ancak eğer aklınıza yatan bir proje varsa ve gerçekten sizin için faydalı olacaksa yürürlüğe koyabilirsiniz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde bireylik duygunuz oldukça yükselir. Değerlerinizi koruma arzunuz kimi zaman acil kararlar almanıza neden olabilir. Tabii ki aceleci olmayalım. Durup düşünelim. Aynen gündüz saatlerinde olduğu gibi akıllıca hareket edelim.


Sevgili İkizler


Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında duygularınızı pek işe karıştırmak istemezsiniz. Bu enerji, bağımsız hareket eden, düşünen bireyin simgesidir. Rutin olandan ziyade, değişimi tercih edersiniz. Kendiniz gibi düşünen kişilerle bir arada olmak hoşunuza gider. Her zaman kendi yolunda yürüyen, kimi zaman ütopik idealleriyle başkalarından farklı yönde hareket eden arkadaşlarınız gözbebeğiniz gibidir. Giyim tarzınız bugün rahat hareket edebilmenizi sağlayıcı şekildedir. Bir yönünüzle hemen dikkati çekebilirsiniz. Bugün keşfetmek, bilinmeyenleri araştırmak, sıra dışı sanat ve konularla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Yaşamınıza heyecan ve renk katmak istersiniz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre, bilgilenme, araştırma, bir konu üzerinde sıra dışı düşünme anlamında destekleyicidir. Ancak tam olarak yerli yerine oturmamış kararlarınızı uygulamaya koymak yanlış olabilir.

Sevgili Yengeçler


Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne adım atmaktayız. Alıp başımızı bir yerlere gitmek, hayatımızı yeniden kurmak isteyebiliriz. Ancak bir yandan da bunun doğru olup olmayacağını düşünürüz. Bazı kişilerin sizi hayal kırıklığına uğrattığını düşünebilirsiniz. Araya mesafe koyarsınız ancak bunu yanlış anlarlar. Oysaki sizin arzunuz, hatalarını anlamaları ve düzeltmeleridir. Ancak onlar yine bencil düşünürler. Ruhumuz baskı altında kalmak, yorulmak istememektedir. Sıkıntılarınız olsa dahi, bunları dile getirmezsiniz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde, kendimizi akışa bırakabiliriz. Belki birilerini ikna etmek gereği duyabiliriz veya başkaları bizi ikna etmeye çalışabilir. Ancak biz gerçekçi düşünelim.

Sevgili Aslanlar


Cuma günümüz, Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Yüreğimizdeki özgür kadın veya özgür erkek niteliklerimizi öne çıkıyor. Sanki üstünüzde kavak yelleri esiyor gibi. Bugün değişik bir şeyler yapma isteğimiz bir hayli yüksektir. Duygusal açıdan sıkıntımız mı var, iş yerinde huzurumuz mu yok, ilişkimizde bir şeyler ters mi gidiyor? İlk düşündüğümüz şey, bir an önce bunların düzelmesidir.

Uranüs yönetimindeki Ay, hayatı bugün farklı açılardan ele almamızı sağlar. Peki bu enerjiden daha da olumlu şekilde yararlanmak için ne yapmalıyız? Özel biri olduğumuzu düşünmeliyiz. Gücümüzün farkında olmalıyız. Hiç kimsenin esiri değil, bizzat kendimizin efendisi olduğumuzu hatırlamalıyız. Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu etki altında yaptıklarınızın takdir edilmesini ve hafife alınmamasını arzularsınız.

Sevgili Başaklar


Cuma günümüz Ay-Kova burcu seyriyle başlıyor. Eğer şu aralar kafanızın içindeki sorulara cevap bulmakta zorluk çekiyorsanız ve bu sıkıntılar ne zaman bitecek diye düşünüyorsanız bu enerji size farklı çıkış yolları bulmanızda yardımcı olur. İlişkinizde veya hayatın içinde zorlandığınız meseleleri gözünüzde büyütmezsiniz. Gün boyu hangi konuda olursa olsun kendinize güveniniz. Eninde sonunda çözülmeyecek sorun yoktur diye düşünün. Ve hepsinden önemlisi, siz değerlisiniz bunu sakın unutmayın.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Benim tavsiyem, akşam saatlerinde problemlerinizi düşünüp kendinizi yormamanız. Hoşunuza gidecek bir plan yaparak rahatlamaya çalışınız.

Sevgili Teraziler


Kova burcunda seyrini sürdürecek Ay, dünya ile bütünleşmenizi, hem paylaşımlarda bulunmanızı hem de özgür bir şekilde sesinizi duyurmanızı sağlayıcıdır. Hayatınızı zorlaştıran sorunlardan, yanılgılardan kurtulmanızı ve her şeyin mükemmel olduğunu hissedebilmenizi sağlayan bu enerji, bilincinizi aydınlatıcıdır. Endişelerinizden arınmak için yapmanız gereken tek şey, kendinizin farkında olmaktır. Bu Ay geçişi, sosyal faaliyetleri destekleyici, aklınızdan geçeni hiç düşünmeden ortaya koyabilmenizi sağlayıcı bir yansıma olduğunu söylemeliyim. Ay, Kova burcu günlerinde genel olarak zaten haksızlıklara karşı ayaklanırız, gelenekleri yıkarak bildiğimiz gibi ilerlemek isteriz ve özgürce kararlar verebiliriz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde kimseye ödün vermek istemezsiniz. –Aman işim görülsün de, ne isterlerse yapmaya hazırım demezsiniz. Bilirsiniz ki, böyle yapmak deyim yerindeyse, astarın pahalıya gelmesi demektir. Hangi konuda olursa olsun, hızlı karar vermek yerine, gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır.

Sevgili Akrepler


Ay-Kova burcu geçişiyle Cuma günümüz başlıyor. Ay, farklı ve özel olan yanlarınızı öne çıkarmanızda destekçinizdir. Birilerinin yoldaşı, yol göstereni olmak hoşumuza gidebilir. Ancak bu sanılmasın ki, sizi onaylamaları veya takdir etmeleri derdindesiniz. Tabii ki değil. Sadece dostlarımızla paylaşımda bulunmak hoşunuza gitmektedir. Hangi alanda ve meselede kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istiyorsanız bireysel olarak o alanda günü verimli bir şekilde değerlendirmeniz mümkündür. Ay-Kova burcu geçişi sıra dışı düşünmenizi sağladığı için, çözüm yollarına ulaşmanızda destekleyicidir.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu mola, kendiniz adına gerekli olan her şeyi yeniden gözden geçirmeniz anlamında çok işinize yarayabilir. Aksaklıkları veya gözden kaçanları rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Yeter ki görmek isteyin. İnanın sizi rahatlatacak bir çok detayın farkına varabilirsiniz.Sevgili Yaylar


Kova burcunda ilerleyen Ay, içinizden geldiği gibi hareket etmenizi, isteklerinizi öne almanızı, dikkat çekmenizi sağlar. -Özgürlüğümü kimse elimden alamaz, buna gerekli şekilde müdahalede bulunmasını bilirim diyerek fikirlerinizi açıkça beyan edebilirsiniz. Ay-Kova burcu geçişi hem çevrenizle irtibatınızı güçlendirici hem de farklı kişilerle bağlantı kurmanızda destekleyicidir. İlişkinizle alakalı konularda, birbirinizin farklı özelliklerini saygıyla karşılamaya çalışınız. Siz nasıl kolay kolay değişemezseniz, o da aynı şekilde değişmeyebilir. Eğer anlaşmaya gönüllü iseniz emin olunuz ki, her sorunu halletmek kolaydır. Kaldı ki Ay-Kova geçişleri bir Yay için gayet hoş bir yansımadır. Günü en iyi şekilde değerlendirebilecek kişisiniz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Ciddi ilişkinizle alakalı konularda normalde üstünde bile durulmayan meselelerin gözünüzde büyümesine neden olabilir. Oysaki yapılması gereken ilişkiyi kendi içinde rahat

Sevgili Oğlaklar


Kova burcunda ilerleyen Ay, farklılıklarımızı ortaya koymamızı sağlayıcıdır. Bugün giyiminizle, fikirlerinizle duruşunuzla ne kadar özel biri olduğunuzu ifade etmeye çalışınız. Bir durum canınızı mı sıktı? Sıcağı sıcağına halledin. İçinizde biriktirip, susmayın. Ancak bu birilerinin kalbini kıracak şekilde olmasın. Usulünce sıkıntınızı dile getirin. Bu enerji, iletişim yeteneğinizin güçlenmesini, kariyer hayatınızdan aile yaşamınıza kadar her konuda değişim arzunuzu yükseltir. Yaratıcı yönlerinizi, özgürlük duygunuzu, içinizdeki çocuğu uyandırın. Hayatı farklı bir pencereden görmeye çalışın. Her zaman yaptıklarınız yerine, sıra dışı bir şeyler deneyin. Kızdığınız şeylere gülüp geçin, bir şey istediğiniz gibi olmayınca umutsuz düşünmeyin. Eminim bir başka kapı önünüzde açılacaktır.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde sözgelimi güzel bir müzik dinleyin, dışarıya çıkın, deniz kenarında yürüyün. Akşam yemeğinizi dışarıda yiyin veya balkonda çayınızı yudumlayın. Sevdiklerinizi arayın, onlarla bir araya gelecek bir program yapın. Size iyi gelecektir mutlaka.


Sevgili Kovalar


burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, aşk eşittir mutluluk, kazanç eşittir özgürlük şeklinde düşünmenizi sağlar. Kişi ne kadar özel bir kişi olduğunun ve hayatın anlamının gayet iyi farkındadır. Ayrım gözetmeksizin, insanları kucaklarız. Zaten Kova bu yönüyle tanınır. O insanı kucaklayan yapıdadır. Eğer birkaç gündür süren tatsızlıklar varsa bugün bunları konuşmak yerine, sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmakta yarar var. Günlük aktivitenizde sosyal ilişkiler de ön plandadır. Samimi arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yazışmak, konuşmak, çalışıyorsanız öğle arasında sevdiğiniz kişiyi aramak size kendinizi iyi hissettirebilir.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde paylaşıma açık olmanın ve mutlaka mantığınızın sesine kulak vermenin faydalı olacağını söyleyebilirim.

Sevgili Balıklar

Cuma günümüz Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu enerji, kafanızın içinde yerli yerine oturmayan meseleleri sıra dışı bir şekilde gözden geçirmenizi sağlayabilir. Fikirlerimizi rahatça savunabileceğimiz ortamlarda bulunmaktan zevk alabiliriz. Baskılar karşısında direniriz. Neden öyleymiş, niye böyle olmasın diyerek hakkımızı almaya çalışırız. Yaşadığımız dünyanın sınırları yerine sınırsız bir dünyanın özlemini yüreğimizin içinde hissederiz. İşte bu hissediş, farklı seçenekler arasında en doğru tercihi yapmamızı sağlayabilir.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde, özgürce hareket etmenize engel olan şartları şöyle bir sakince düşünelim. Haddinden fazla iyi niyetli mi düşünüyoruz veyahut meseleleri çok mu gözümüzde büyütüyoruz. İyice anlayalım.6 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları


Sevgili Koçlar


Kova burcunda ilerleyen Ay günleri, normal zamanlarda üstesinden gelemediğiniz konuları farklı bir şekilde ele alarak çözmemizi sağlayabilir. Birileri tarafından kontrol edilmekten hoşlanmazsınız. Sizi olduğunuz gibi kabul etmelerini beklersiniz. Özgürce düşünmek ve dilediğiniz gibi davranmaktan yanasınızdır. Bunu kabul eden eder, etmeyen de kendi bilir diyerek tepkinizi ortaya koyarsınız. Giyiminizden tavırlarınıza kadar rahatlığınız bilhassa göze çarpar.


Yolunda gitmeyen her şeye karşı çıkarsınız. Aslında bugün sizi mutlu etmek gayet kolaydır. Bir arkadaşınızla muhabbet etmek, farklı biri olduğunuzu söylemeleri, sizden akıl almaları hoşunuza gider. Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde sabırsız davranırsınız. Ektiğinizin karşılığını almak istersiniz. Alamadığınızda, sesinizi çıkarırsınız. Ancak bunun ayarını iyi yapmamızda yarar var.

Sevgili Boğalar


Kova burcunda ilerleyen Ay, kısıtlanmaktan hoşlanmadığınızı, gönlünüzce hareket etmeyi tercih edeceğinizi gösteriyor. Parasal konularda yaratıcı düşünebilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda hareket etmeyi tercih edersiniz. Aklınıza güzel bir fikir geldiğinde, bunu nasıl uygulayacağınızı düşünür, yarar-zarar hesabı yapabilirsiniz. Finansal açıdan sürpriz yaratabilecek yatırımlardan uzak durursunuz. Ancak eğer aklınıza yatan bir proje varsa ve gerçekten sizin için faydalı olacaksa yürürlüğe koyabilirsiniz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta ilerleyecek. Bu süre içinde bireylik duygunuz oldukça yükselir. Değerlerinizi koruma arzunuz kimi zaman acil kararlar almanıza neden olabilir. Tabii ki aceleci olmayalım. Durup düşünelim. Aynen gündüz saatlerinde olduğu gibi akıllıca hareket edelim.


Sevgili İkizler


Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında duygularınızı pek işe karıştırmak istemezsiniz. Bu enerji, bağımsız hareket eden, düşünen bireyin simgesidir. Rutin olandan ziyade, değişimi tercih edersiniz. Kendiniz gibi düşünen kişilerle bir arada olmak hoşunuza gider. Her zaman kendi yolunda yürüyen, kimi zaman ütopik idealleriyle başkalarından farklı yönde hareket eden arkadaşlarınız gözbebeğiniz gibidir. Giyim tarzınız bugün rahat hareket edebilmenizi sağlayıcı şekildedir. Bir yönünüzle hemen dikkati çekebilirsiniz. Bugün keşfetmek, bilinmeyenleri araştırmak, sıra dışı sanat ve konularla ilgilenmek hoşunuza gidebilir. Yaşamınıza heyecan ve renk katmak istersiniz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre, bilgilenme, araştırma, bir konu üzerinde sıra dışı düşünme anlamında destekleyicidir. Ancak tam olarak yerli yerine oturmamış kararlarınızı uygulamaya koymak yanlış olabilir.

Sevgili Yengeçler


Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında güne adım atmaktayız. Alıp başımızı bir yerlere gitmek, hayatımızı yeniden kurmak isteyebiliriz. Ancak bir yandan da bunun doğru olup olmayacağını düşünürüz. Bazı kişilerin sizi hayal kırıklığına uğrattığını düşünebilirsiniz. Araya mesafe koyarsınız ancak bunu yanlış anlarlar. Oysaki sizin arzunuz, hatalarını anlamaları ve düzeltmeleridir. Ancak onlar yine bencil düşünürler. Ruhumuz baskı altında kalmak, yorulmak istememektedir. Sıkıntılarınız olsa dahi, bunları dile getirmezsiniz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde, kendimizi akışa bırakabiliriz. Belki birilerini ikna etmek gereği duyabiliriz veya başkaları bizi ikna etmeye çalışabilir. Ancak biz gerçekçi düşünelim.

Sevgili Aslanlar


Cuma günümüz, Kova burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Yüreğimizdeki özgür kadın veya özgür erkek niteliklerimizi öne çıkıyor. Sanki üstünüzde kavak yelleri esiyor gibi. Bugün değişik bir şeyler yapma isteğimiz bir hayli yüksektir. Duygusal açıdan sıkıntımız mı var, iş yerinde huzurumuz mu yok, ilişkimizde bir şeyler ters mi gidiyor? İlk düşündüğümüz şey, bir an önce bunların düzelmesidir.

Uranüs yönetimindeki Ay, hayatı bugün farklı açılardan ele almamızı sağlar. Peki bu enerjiden daha da olumlu şekilde yararlanmak için ne yapmalıyız? Özel biri olduğumuzu düşünmeliyiz. Gücümüzün farkında olmalıyız. Hiç kimsenin esiri değil, bizzat kendimizin efendisi olduğumuzu hatırlamalıyız. Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu etki altında yaptıklarınızın takdir edilmesini ve hafife alınmamasını arzularsınız.

Sevgili Başaklar


Cuma günümüz Ay-Kova burcu seyriyle başlıyor. Eğer şu aralar kafanızın içindeki sorulara cevap bulmakta zorluk çekiyorsanız ve bu sıkıntılar ne zaman bitecek diye düşünüyorsanız bu enerji size farklı çıkış yolları bulmanızda yardımcı olur. İlişkinizde veya hayatın içinde zorlandığınız meseleleri gözünüzde büyütmezsiniz. Gün boyu hangi konuda olursa olsun kendinize güveniniz. Eninde sonunda çözülmeyecek sorun yoktur diye düşünün. Ve hepsinden önemlisi, siz değerlisiniz bunu sakın unutmayın.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Benim tavsiyem, akşam saatlerinde problemlerinizi düşünüp kendinizi yormamanız. Hoşunuza gidecek bir plan yaparak rahatlamaya çalışınız.

Sevgili Teraziler


Kova burcunda seyrini sürdürecek Ay, dünya ile bütünleşmenizi, hem paylaşımlarda bulunmanızı hem de özgür bir şekilde sesinizi duyurmanızı sağlayıcıdır. Hayatınızı zorlaştıran sorunlardan, yanılgılardan kurtulmanızı ve her şeyin mükemmel olduğunu hissedebilmenizi sağlayan bu enerji, bilincinizi aydınlatıcıdır. Endişelerinizden arınmak için yapmanız gereken tek şey, kendinizin farkında olmaktır. Bu Ay geçişi, sosyal faaliyetleri destekleyici, aklınızdan geçeni hiç düşünmeden ortaya koyabilmenizi sağlayıcı bir yansıma olduğunu söylemeliyim. Ay, Kova burcu günlerinde genel olarak zaten haksızlıklara karşı ayaklanırız, gelenekleri yıkarak bildiğimiz gibi ilerlemek isteriz ve özgürce kararlar verebiliriz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde kimseye ödün vermek istemezsiniz. –Aman işim görülsün de, ne isterlerse yapmaya hazırım demezsiniz. Bilirsiniz ki, böyle yapmak deyim yerindeyse, astarın pahalıya gelmesi demektir. Hangi konuda olursa olsun, hızlı karar vermek yerine, gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır.

Sevgili Akrepler


Ay-Kova burcu geçişiyle Cuma günümüz başlıyor. Ay, farklı ve özel olan yanlarınızı öne çıkarmanızda destekçinizdir. Birilerinin yoldaşı, yol göstereni olmak hoşumuza gidebilir. Ancak bu sanılmasın ki, sizi onaylamaları veya takdir etmeleri derdindesiniz. Tabii ki değil. Sadece dostlarımızla paylaşımda bulunmak hoşunuza gitmektedir. Hangi alanda ve meselede kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istiyorsanız bireysel olarak o alanda günü verimli bir şekilde değerlendirmeniz mümkündür. Ay-Kova burcu geçişi sıra dışı düşünmenizi sağladığı için, çözüm yollarına ulaşmanızda destekleyicidir.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu mola, kendiniz adına gerekli olan her şeyi yeniden gözden geçirmeniz anlamında çok işinize yarayabilir. Aksaklıkları veya gözden kaçanları rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Yeter ki görmek isteyin. İnanın sizi rahatlatacak bir çok detayın farkına varabilirsiniz.Sevgili Yaylar


Kova burcunda ilerleyen Ay, içinizden geldiği gibi hareket etmenizi, isteklerinizi öne almanızı, dikkat çekmenizi sağlar. -Özgürlüğümü kimse elimden alamaz, buna gerekli şekilde müdahalede bulunmasını bilirim diyerek fikirlerinizi açıkça beyan edebilirsiniz. Ay-Kova burcu geçişi hem çevrenizle irtibatınızı güçlendirici hem de farklı kişilerle bağlantı kurmanızda destekleyicidir. İlişkinizle alakalı konularda, birbirinizin farklı özelliklerini saygıyla karşılamaya çalışınız. Siz nasıl kolay kolay değişemezseniz, o da aynı şekilde değişmeyebilir. Eğer anlaşmaya gönüllü iseniz emin olunuz ki, her sorunu halletmek kolaydır. Kaldı ki Ay-Kova geçişleri bir Yay için gayet hoş bir yansımadır. Günü en iyi şekilde değerlendirebilecek kişisiniz.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Ciddi ilişkinizle alakalı konularda normalde üstünde bile durulmayan meselelerin gözünüzde büyümesine neden olabilir. Oysaki yapılması gereken ilişkiyi kendi içinde rahat

Sevgili Oğlaklar


Kova burcunda ilerleyen Ay, farklılıklarımızı ortaya koymamızı sağlayıcıdır. Bugün giyiminizle, fikirlerinizle duruşunuzla ne kadar özel biri olduğunuzu ifade etmeye çalışınız. Bir durum canınızı mı sıktı? Sıcağı sıcağına halledin. İçinizde biriktirip, susmayın. Ancak bu birilerinin kalbini kıracak şekilde olmasın. Usulünce sıkıntınızı dile getirin. Bu enerji, iletişim yeteneğinizin güçlenmesini, kariyer hayatınızdan aile yaşamınıza kadar her konuda değişim arzunuzu yükseltir. Yaratıcı yönlerinizi, özgürlük duygunuzu, içinizdeki çocuğu uyandırın. Hayatı farklı bir pencereden görmeye çalışın. Her zaman yaptıklarınız yerine, sıra dışı bir şeyler deneyin. Kızdığınız şeylere gülüp geçin, bir şey istediğiniz gibi olmayınca umutsuz düşünmeyin. Eminim bir başka kapı önünüzde açılacaktır.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde sözgelimi güzel bir müzik dinleyin, dışarıya çıkın, deniz kenarında yürüyün. Akşam yemeğinizi dışarıda yiyin veya balkonda çayınızı yudumlayın. Sevdiklerinizi arayın, onlarla bir araya gelecek bir program yapın. Size iyi gelecektir mutlaka.


Sevgili Kovalar


burcunuz üzerinde ilerleyen Ay, aşk eşittir mutluluk, kazanç eşittir özgürlük şeklinde düşünmenizi sağlar. Kişi ne kadar özel bir kişi olduğunun ve hayatın anlamının gayet iyi farkındadır. Ayrım gözetmeksizin, insanları kucaklarız. Zaten Kova bu yönüyle tanınır. O insanı kucaklayan yapıdadır. Eğer birkaç gündür süren tatsızlıklar varsa bugün bunları konuşmak yerine, sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmakta yarar var. Günlük aktivitenizde sosyal ilişkiler de ön plandadır. Samimi arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yazışmak, konuşmak, çalışıyorsanız öğle arasında sevdiğiniz kişiyi aramak size kendinizi iyi hissettirebilir.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde paylaşıma açık olmanın ve mutlaka mantığınızın sesine kulak vermenin faydalı olacağını söyleyebilirim.

Sevgili Balıklar

Cuma günümüz Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde başlıyor. Bu enerji, kafanızın içinde yerli yerine oturmayan meseleleri sıra dışı bir şekilde gözden geçirmenizi sağlayabilir. Fikirlerimizi rahatça savunabileceğimiz ortamlarda bulunmaktan zevk alabiliriz. Baskılar karşısında direniriz. Neden öyleymiş, niye böyle olmasın diyerek hakkımızı almaya çalışırız. Yaşadığımız dünyanın sınırları yerine sınırsız bir dünyanın özlemini yüreğimizin içinde hissederiz. İşte bu hissediş, farklı seçenekler arasında en doğru tercihi yapmamızı sağlayabilir.

Saat 18:49-cumartesi saat 07:29 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu süre içinde, özgürce hareket etmenize engel olan şartları şöyle bir sakince düşünelim. Haddinden fazla iyi niyetli mi düşünüyoruz veyahut meseleleri çok mu gözümüzde büyütüyoruz. İyice anlayalım.  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr
Cevapla

Etiketler
2012, burÇ, temmuz

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
5 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 05 Temmuz 2012 09:30
4 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 04 Temmuz 2012 10:47
3 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 03 Temmuz 2012 11:11
2 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 1 02 Temmuz 2012 18:11
1 Temmuz 2012 ~ Günlük Burç Yorumları Violent Günlük Burç Yorumları 0 01 Temmuz 2012 12:28