IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/)
-   -   05 Ağustos 2012 Terazi Burcu (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/499147-05-agustos-2012-terazi-burcu.html)

Sue 05 Ağustos 2012 14:20

05 Ağustos 2012 Terazi Burcu
 
Sevgili Teraziler Pazar günümüz Ay-Balık burcu geçişinin kendi içindeki birlik ve bütünlük duygusu altında başlıyor. Bu etki altında güzel şeyler umut etme arzumuz yoğunlaşır. Ancak iyi niyetliliğimizin de sınırlarını belirlemekten yanayız. Hayal kırıklığı bizden çok uzaklarda olmalı diye düşünüyoruz. Ruhumuz aşkla büyümeye çoktan hazır gibi. Arzularımız yoğun ve ilgimizi çeken, bize huzur veren ne varsa onun peşine takılabiliriz.

Saat 20:56-23:58 arasında Ay boşlukta kalacaktır. Bu uzun süre içinde, romantizm ve huzur olgusu birbirine kardeş gibidir. Duygular kendiliğinden akıcıdır. Ancak boşluk etkisinin gölgeli yönlerini de göz ardı etmememiz son derece önemlidir. Dalgınlık ve unutkanlıkların olabileceğini düşünerek önleminizi alınız. Kaçmakla veya problemi yok saymakla kökünü kazıyamazsınız. Ortada bir sorun varsa, çözümlemek de bizlere düşüyor. İşte boşluk etkisi altında kişi problemini çerçeve içine aldığında aksayan noktaları rahatlıkla tespit etmiş olur.


Mutluluk, keyif ve güzelliklerle çevrili bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...