IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Günlük Burç Yorumları (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/)
-   -   YENGEÇ burcu yorumu 4 Ekim 2014 (https://www.ircforumlari.net/gunluk-burc-yorumlari/622642-yengec-burcu-yorumu-4-ekim-2014-a.html)

Seth 04 Ekim 2014 00:13

YENGEÇ burcu yorumu 4 Ekim 2014
 
Sevgili Yengeçler saat 06:15 itibariyle Terazi burcunda seyrini sürdüren Güneş ile Oğlak burcunda ilerlemekte olan Ay arasında oluşacak ilkdördün etkisi altında güne adım atmaktayız. Bu oluşum ilişki ve ev-aile ilişkileri konusunda sıkıştırıcıdır. Bir yandan size karşı muhalif olan ve mesafeli davranan eş ile olan sorunlarınızla uğraşmanız gerekiyor diğer yandan evinizdeki huzuru sağlamak için nazik olmaya çalışmanız lazım. Bunlar tabii ki sizi rahatsız edici olabilir. Partnerinizle aranızdaki sorun Ay-Oğlak burcunda olduğuna göre pek yeni değil. Yani eskiden beri olan bir durumun işareti. Yani sizin duygularınızla olan kimliği arasında belli ki çıkmazlar var. Bu durumda anlaşmazlık iyice kökleşmiş durumda. Siz hassasiyet içinde bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz ancak bu durum ona, baskı kuruyormuşsunuz gibi geliyor. İş ortaklığı konularında da buna benzer durumlar söz konusu. İş hayatı baskın bir şekilde ağırlığını hissettirmekte.
Bu iki köşe arasında sıkışmamak ve günü olumlu bir şekilde değerlendirmek için mecburen ortak bir noktada buluşulması lazım. Dispozitör güç Satürn yönettiği Terazi burcunda olduğuna göre ilkdördün çok büyük problem oluşturmaz. Benim önerim ilişkinizi ve geleceğinizle ilgili konuları mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz. Lütfen sakin olun ve bu durumu hayatın bir olgunluk sınavı olarak görmeye çalışınız. İşin asıl zor tarafı, işlerin neden ters gittiğini, neden bu noktalara geldiğinizi anlayamamanız olabilir. Onun için gerçekçi düşünmeniz faydalı olur.
Her karanlığın sonu mutlaka aydınlıktır. Sakın ola ki umudunuzu kaybetmeyin. Gönlünüzün ferahlıklar bulması dileğimle,


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 09:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...