IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  Mobil Sohbet, Sohbet ve Sohbet Odaları
Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17 Mart 2015, 15:57   #1
Çevrimiçi
17 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları


aşk sohbet odaları


17 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları, 17 03 2015 burçlar, 17 Mart 2015 akrep burcu yorumu, 17 Mart 2015 aslan burcu yorumu, 17 Mart 2015 balık burcu yorumu, 17 Mart 2015 başak burcu yorumu, 17 Mart 2015 boğa burcu yorumu, 17 Mart 2015 ikizler burcu yorumu, 17 Mart 2015 koç burcu yorumu, 17 Mart 2015 kova burcu yorumu, 17 Mart 2015 oğlak burcu yorumu, 17 Mart 2015 terazi burcu yorumu, 17 Mart 2015 yay burcu yorumu, 17 Mart 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 Mart ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 mart günlük burç yorumları, 17 Mart burç yorumları, 17 Mart 2015 salı günlük burç yorumları

17 Mart 2015 Koç Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Boğa Burcu Yorumu
17 Mart 2015 İkizler Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Yengeç Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Aslan Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Başak Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Terazi Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Akrep Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Yay Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Oğlak Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Kova Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Balık Burcu Yorumu


Koç Burcu

Bugün aile bireyleri ile keyifli görüşmeler yapabilir iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli bir konuda onlarında desteğini alarak sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin kendini sorgulayıp ilişkinize karşı tutumunu olumlu yönde değiştireceği sizi ne kadar çok önemseyip sevdiğini gösteren davranışlar içinde olup duygusallığın yoğun olarak yaşanacağı bir gündesiniz. Bugün meditasyon yapıp doğa ile bütünleşerek enerjinizi yükseltebilir haftaya iyi bir başlangıç için zihninizi bedeninizi dinlendirebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Evrenle bütünleşiyor, Kainatın güzellikleri ile tamamlanıyor, Kalp kırıklıklarımı olumsuz alışkanlık ve davranışlarımı ruhumdaki güçlü inançla aşıyor dünümde yaşadığımın olgunluğunu alarak yarınıma katıyorum. Sağlıklı dinç ve huzurluyum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Boğa Burcu

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanabilecek üzücü olaylara karşı uyarıyor sizleri. Bugün kimsenin avukatlığına soyunmayın. Bu kişi çok yakınınız olsa bile, Hiç beklemediğiniz tepkiler alabilir ve oldukça kırılabilirsiniz. Haksızlığa tahammül edemeyen yapınız hiçte hak etmediğiniz sözler duymanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise oldukça sıkıntılı geçen dönemlerden sonra ilişkisi devam eden Boğa’lar ciddi kararlar alacak ve duygularınızı tüm netliğiyle ifade ederek ilişkinizin gidişatını duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.
Günün Olumlaması: Değişim enerjisini sevgiyle kabul ediyorum zorlandığım değiştirmekte zorlandığım tüm alışkanlıklarımı davranışlarımı yüksek irademle değiştiriyor ve yenileniyorum. Sağlıklı ve huzurluyum. Özüme sadık kalarak gelişmenin keyfiyle yepyeni başlangıçlara cesaretle yol alıyorum.
Günün Kristali: Ametist
Günün Rengi: Parlak kırmızı
İkizler Burcu

Gökyüzü oldukça keyifli bir günü müjdeliyor sizlere. Güne huzurla uyanır gün içinde ilişkilerinizde uyumun getirdiği huzur ve memnuniyeti deneyimlersiniz. Bekar ikizler bugün uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilir ve planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Emek verdiğiniz engellendiğiniz her konuda şans sizden yana. Sabrınızın dürüstlüğünüz karşılığını ilahi bir şekilde almaya başlıyorsunuz. Hızlı ve güvenli bir başarı süreci sizleri karşılıyor. Sağlığınızla ilgili hassas bir gündesiniz. Dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızdan sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle ise keyifli paylaşımlarla birbirine olan aşk ve güveninizi tazeleyeceğiniz bir gündesiniz.
Günün Olumlaması: Kendi yaşamımı yüksek irademle sezgimle bilgimle tecrübelerimle idare edebiliyor olmanın gücü ile cesur kararlar alıyor uyguluyorum. Gereksiz her şeyi yaşamımdan kolaylıkla uzaklaştırarak yaşam şartlarımı güzelleştiren bolluğu bereketi aşkı kendime çekiyorum.
Günün Kristali: Topaz
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün öfkenizden kaynaklanabilecek sorunlara işaret etmekte özellikle aile ilişkileriniz ve çok yakın arkadaşlarınızla diyaloglarınız önem kazanmakta. Pire için yorgan yakmaya kalkmayın. Sizin gibi doğru sözcüklerle kendini ifade eden insanların sevip saygı duyduğu biri öfkesinin esiri olmamalı. Mümkünse kısa süreli de olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın ve sakinleşmeye çalışın. Bugün yaşanacak yoğun telefon trafiğinde olabilecek aksaklıkları ve yanlış anlaşılmaları hoş görü ile karşılayın. Özel yaşamınız da ise ani bir kararla ayrılık kararı aldığınız insanla bir araya gelebilir yaşananları sakinlikle değerlendirerek ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Ruhumun derinliklerinde saklı kalan küçük çocuğun o güzel ve hiç bitmeyen güzel enerjisini bulup yaşamıma şans ışık yoldaş olması için saklı yerinden çıkarıyor kendime rehber ediyorum. Bu sayede daha olumlu düşünüyor paylaşıyor ve üreterek yaşamımı zenginleştiriyorum.
Günün Kristali: Kırmızı Mercan
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün değer verdiğiniz arkadaş ve dostlarınızın yakınında bulunan kişilerin kıskanç tavırları ve iğneleyici sözleri karşısında tepkisiz kalmayacağınıza işaret etmekte. Duruşunuz dostlarınıza verdiğiniz önem ve onların size duyduğu güven bu kişileri rahatsız ederek size bu tarz da yaklaşmalarına neden olacaktır. Sizlerde bu tarz davranışlara sessiz kalacak insanlar değilsiniz. Sözlerinizle karşınızda ki insanlara iyi bir ders vereceğiniz kesin. Bugün dikkat etmeniz gereken konu bedeninizi dinlendirin kendinize zaman ayırın. Özel yaşamınızda ise bekar Aslan’lar karşı cinsten gelecek şaşırtıcı teklifler söz konusu.
Günün Olumlaması: Göklerin rehberliğinde ilerlemenin şansı huzuru ve bereketindeyim. Yaptığım işi seviyor sürekli üretiyor çalışıyor ve bolca para kazanıyorum. Her gelen günle yaşamım daha zengin daha üretken daha mutlu bir halde huzurla süsleniyor.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Başak Burcu

Gökyüzü bugün sabah saatlerinde kendinizi oldukça gergin hissedeceğinize işaret etmekte. Gördüğünüz bir rüyanın etkisi altında kalmış olabileceğiniz gibi bilinçaltınızda yaşanmışlıkların verdiği olumsuz bir etki de etkili olabilir. Bugün kısa süreli de olsa meditasyon yapmalı ve ruhunuzu dinlendirerek sizi zorlayan enerjilerden arınmalısınız. . Yaşanmışlıkların ruhunuza kattığı olgunlukla geçmişin olumsuz izlerini silmenizi sağlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Öfkenizi acılarınızı aklınızla yenebilmenin, Bilgeliğinizle üstün gelmenin ilahi adaletin tecelli etmesinin mutluluğunu yaşayacağınız özel bir dönemdesiniz.
Günün Olumlaması: Ben çok zengin bir insanım doğan her güne sağlıkla merhaba diyebildiğim için. Ben çok zengin bir insanım gerçek dostlarım olduğu için. Ben çok zengin bir insanım yaşamımı idame ettirecek yeteneklerimle paramı kazanabildiğim için. Tüm kalbimle şükrediyor ve sevgiyle yaşamı kucaklıyorum.
Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Terazi Burcu

Özel yaşamınızda içinizde yükselen isyan duygusu yaşanmış birlikteliklerinizden yüreğinizde kalan acılara inat bir anlık duygusal patlamalarla yanlış ilişkilere adım atabilirsiniz. Dikkatli davranın. Yaşanan olumsuzlukları sevgi ile affedin yalnızca hayatınızda biri olsun diye yaşamınıza kimseyi sokmayın bu sizi yoracak ve pişmanlıklar yaşamanıza sebep olacaktır. Siz içinde duygunun olmadığı birlikteliklerin insanları değilsiniz. Sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenin dostlarınızla bir arada olun ağlayın dertleşin ama yanlış ilişkiler içinde olmamaya özen gösterin.
Günün olumlaması: Beni ben yapan degerlerimi acilarimla olgunlasan yuregimi hatalarimi sevaplarimi seviyorum; Kendimi sevdikce fark edemedigim ne cok seyin farkina variyorum kendimi olgunlastirip gelistirirken cevremle daha iyi iletisim kuruyor hayatimi daha keyifli ozune vararak yasiyorum.
Günün Kristali: Lapis lazuli
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Akrep Burcu

Gökyüzü duygusal konularda yaşanan olumlu gelişmelerle yeniden hayatın keyfine vardığınız güzel ve keyifli bir güne işaret etmekte. Yaşadığınız güzel gelişmelere başkalarının müdahil olmasına izin vermeden duygularınızı içinizde yaşamaya özen gösterin. Bu konuda geçmişte yaşadığınız acı deneyimleri unutmadan hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Her zaman yaptığı davranışlar bugün size itici gelebilir ani tepkiler vererek ilişkinizi çıkmaza sokmak istemezsiniz değilmi? Ufak tefek aksilikleri büyütmemeye özen gösterin yapıcı ve iş bitiren tavırlarınızla dengelerini siz sağlayın bugün.
Günün Olumlaması: Sorumluluklarıma sahip çıkıyor tüm çevreme de kendi sorumluluklarının idrakine varmaları için yardımcı oluyorum. Taşımaktan yorgun düştüğüm ağırlıkları eşit parçalarla taşıması gerekenlere aktarıyorum böylelikle daha hür daha dinç daha sağlıklı oluyorum.
Günün Kristali: Siyah inci
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Yay Burcu

Gökyüzü ruhsal ve fiziksel olarak güçlendiriyor sizleri. İstediğinizi bilerek hareket etmeniz size hemen her konuda avantaj sağlayacaktır. Bugün ruhsal enerjiniz oldukça kuvvetlidir. Deneyimlerinizden kazandıklarınızı uygulamaya başladığınız günlerdesiniz. Geçmişte sizi üzen zarar veren her şeyi ve herkesi bir bir yaşamınızdan ayıklıyorsunuz adeta ve en önemlisi ayna olmayı başarıyorsunuz. Kişisel gelişiminizin en üst seviyelerindesiniz. Karşınızdakiler size nasıl davranıyorsa sizde kendilerini görmeye başlayacaklar. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken endişeye kapılmamak sizi siz yapan değerlerinizden uzaklaşmıyorsunuz. Sadece herkese hak ettiği gibi davranmaya başlıyorsunuz.
Günün Olumlaması: Düştüğüm anda üzerime gelen kanlı gözyaşlarımı kendine zevk eden sözde dostları gördüm. Üzüldüm yıkıldım an an bittiğimi düşündüğüm zamanlarım oldu. Şimdi o günlere dönüp baktığımda yaşadıklarım için şükrediyorum. Yaşamımdaki her deneyim beni yaralayarak güçlendirdi. Kabuk bağlayan yaralarım iyileşti güçlü bir bilgeyim şimdi. Yokluktan varlığa zulümden feraha ermenin sırrındayım.
Günün Kristali: Siyah inci
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Oğlak Burcu

Gökyüzü iş ve yakın çevrenizde yaşanan gelişmelerden ve içinde bulunduğunuz hızlı tempodan dolayı endişeli bir ruh halinde olacağınıza işaret etmekte. Panik yapmayın her şey kişisel gelişiminizi sağlamak ve başarılı olmanız yönünde yaşanan olumlu etkilerden ibaret. Bugün iletişime fazlasıyla önem vermelisiniz. Neticelendiremediğiniz konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinize olan güven duygunuzu daha fazla geliştirmeli ve olayları planlarınızı daha geniş bir perspektiften değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda huzur ve güven duygusunu yaşamaya başladığınız şanslı günlerdesiniz.
Günün Olumlaması: İçimde bana güç veren beni canlandıran isteklerimi uygulamam için beni tetikleyen büyük bir enerji var. Korkularımı endişelerimi kayıplarımı dünümde bırakarak bugünümü en güzeliyle değerlendiriyor. Yarınlarıma güvenle yürüyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Kova Burcu

Gökyüzü bugün yakın çevreniz ve ailenizle ilgili konularda tahammülsüz davranışlar içinde olabileceğinize dikkat çekmekte. Size göre olmayan monoton sevmediğiniz davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Meydana gelebilecek huzursuzlukların bilincinde olarak dikkatli olun. En azından bunların olabileceği ihtimaline karşı kendinizi ayarlayın. Sağlığınıza dikkat edin. Endişe, kuruntu veya çalışma saatlerinizi aşan durumlarda dinlenmenize özen gösterin. Gezegenlerin size mesajı; Birleştirmek ve bütünleştirici düşünceden geçmektedir.
Günün Olumlaması: Güneşin tüm sıcaklığı ve parlaklığı gibi pırıl pırıl bir ruha sahip olmanın verdiği huzurla gelen her güne umutla sevgiyle kararlılıkla sevinçle merhaba diyorum. Bilerek ya da bilmeyerek kendimde oluşturduğum tüm blokajlarımı dünde bırakıp yarına güvenle ilerliyorum.
Günün Kristali: Aragonit
Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Balık Burcu

Sezgileriniz öylesine yoğundur ki, Bu durum sizi rahatsız edecek boyutta olabilir. İç sesinizi susturmak için mücadele edersiniz adeta, Bunu mümkün olduğu kadar yapmamalısınız. Sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. İşinizle ilgili sorumluluğunuz dahilinde olan hiçbir şeyi ertelememeli ve bir başkasının yapmasını talep etmemelisiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda duyarlı olmalı ve bildiğini okuyan tarzda davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise çatacak yer arayan bir ruh halinde olabilirsiniz. Sakin olun ve bugün ki enerjileri olumlu yönde kullanmaya bakın.
Günün Olumlaması: Bugün kendimle yüzleşmeyi seçiyorum öz eleştiride bulunuyor, Görmezden geldiğim özelliklerimi kabul ediyor kendi farkındalığım doğrultusunda özümden gelen güzelliklerin yaşamıma rehberlik etmesi için kararlar alıyor ve uyguluyorum.
Günün Kristali: Obsidyen
Günün Rengi: Parlak kırmızı

17 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları, 17 03 2015 burçlar, 17 Mart 2015 akrep burcu yorumu, 17 Mart 2015 aslan burcu yorumu, 17 Mart 2015 balık burcu yorumu, 17 Mart 2015 başak burcu yorumu, 17 Mart 2015 boğa burcu yorumu, 17 Mart 2015 ikizler burcu yorumu, 17 Mart 2015 koç burcu yorumu, 17 Mart 2015 kova burcu yorumu, 17 Mart 2015 oğlak burcu yorumu, 17 Mart 2015 terazi burcu yorumu, 17 Mart 2015 yay burcu yorumu, 17 Mart 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 Mart ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 mart günlük burç yorumları, 17 Mart burç yorumları, 17 Mart 2015 salı günlük burç yorumları

17 Mart 2015 Koç Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Boğa Burcu Yorumu
17 Mart 2015 İkizler Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Yengeç Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Aslan Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Başak Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Terazi Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Akrep Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Yay Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Oğlak Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Kova Burcu Yorumu
17 Mart 2015 Balık Burcu Yorumu


Koç Burcu

Bugün aile bireyleri ile keyifli görüşmeler yapabilir iş ve özel yaşamınızla ilgili önemli bir konuda onlarında desteğini alarak sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin kendini sorgulayıp ilişkinize karşı tutumunu olumlu yönde değiştireceği sizi ne kadar çok önemseyip sevdiğini gösteren davranışlar içinde olup duygusallığın yoğun olarak yaşanacağı bir gündesiniz. Bugün meditasyon yapıp doğa ile bütünleşerek enerjinizi yükseltebilir haftaya iyi bir başlangıç için zihninizi bedeninizi dinlendirebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Evrenle bütünleşiyor, Kainatın güzellikleri ile tamamlanıyor, Kalp kırıklıklarımı olumsuz alışkanlık ve davranışlarımı ruhumdaki güçlü inançla aşıyor dünümde yaşadığımın olgunluğunu alarak yarınıma katıyorum. Sağlıklı dinç ve huzurluyum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Boğa Burcu

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde yaşanabilecek üzücü olaylara karşı uyarıyor sizleri. Bugün kimsenin avukatlığına soyunmayın. Bu kişi çok yakınınız olsa bile, Hiç beklemediğiniz tepkiler alabilir ve oldukça kırılabilirsiniz. Haksızlığa tahammül edemeyen yapınız hiçte hak etmediğiniz sözler duymanıza sebep olabilir. Özel yaşamınızda ise oldukça sıkıntılı geçen dönemlerden sonra ilişkisi devam eden Boğa’lar ciddi kararlar alacak ve duygularınızı tüm netliğiyle ifade ederek ilişkinizin gidişatını duygularınızın doğrultusunda belirleyeceksiniz.
Günün Olumlaması: Değişim enerjisini sevgiyle kabul ediyorum zorlandığım değiştirmekte zorlandığım tüm alışkanlıklarımı davranışlarımı yüksek irademle değiştiriyor ve yenileniyorum. Sağlıklı ve huzurluyum. Özüme sadık kalarak gelişmenin keyfiyle yepyeni başlangıçlara cesaretle yol alıyorum.
Günün Kristali: Ametist
Günün Rengi: Parlak kırmızı
İkizler Burcu

Gökyüzü oldukça keyifli bir günü müjdeliyor sizlere. Güne huzurla uyanır gün içinde ilişkilerinizde uyumun getirdiği huzur ve memnuniyeti deneyimlersiniz. Bekar ikizler bugün uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilir ve planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Emek verdiğiniz engellendiğiniz her konuda şans sizden yana. Sabrınızın dürüstlüğünüz karşılığını ilahi bir şekilde almaya başlıyorsunuz. Hızlı ve güvenli bir başarı süreci sizleri karşılıyor. Sağlığınızla ilgili hassas bir gündesiniz. Dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır görüşemediğiniz bir arkadaşınızdan sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Eş ya da sevgilinizle ise keyifli paylaşımlarla birbirine olan aşk ve güveninizi tazeleyeceğiniz bir gündesiniz.
Günün Olumlaması: Kendi yaşamımı yüksek irademle sezgimle bilgimle tecrübelerimle idare edebiliyor olmanın gücü ile cesur kararlar alıyor uyguluyorum. Gereksiz her şeyi yaşamımdan kolaylıkla uzaklaştırarak yaşam şartlarımı güzelleştiren bolluğu bereketi aşkı kendime çekiyorum.
Günün Kristali: Topaz
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün öfkenizden kaynaklanabilecek sorunlara işaret etmekte özellikle aile ilişkileriniz ve çok yakın arkadaşlarınızla diyaloglarınız önem kazanmakta. Pire için yorgan yakmaya kalkmayın. Sizin gibi doğru sözcüklerle kendini ifade eden insanların sevip saygı duyduğu biri öfkesinin esiri olmamalı. Mümkünse kısa süreli de olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın ve sakinleşmeye çalışın. Bugün yaşanacak yoğun telefon trafiğinde olabilecek aksaklıkları ve yanlış anlaşılmaları hoş görü ile karşılayın. Özel yaşamınız da ise ani bir kararla ayrılık kararı aldığınız insanla bir araya gelebilir yaşananları sakinlikle değerlendirerek ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Ruhumun derinliklerinde saklı kalan küçük çocuğun o güzel ve hiç bitmeyen güzel enerjisini bulup yaşamıma şans ışık yoldaş olması için saklı yerinden çıkarıyor kendime rehber ediyorum. Bu sayede daha olumlu düşünüyor paylaşıyor ve üreterek yaşamımı zenginleştiriyorum.
Günün Kristali: Kırmızı Mercan
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün değer verdiğiniz arkadaş ve dostlarınızın yakınında bulunan kişilerin kıskanç tavırları ve iğneleyici sözleri karşısında tepkisiz kalmayacağınıza işaret etmekte. Duruşunuz dostlarınıza verdiğiniz önem ve onların size duyduğu güven bu kişileri rahatsız ederek size bu tarz da yaklaşmalarına neden olacaktır. Sizlerde bu tarz davranışlara sessiz kalacak insanlar değilsiniz. Sözlerinizle karşınızda ki insanlara iyi bir ders vereceğiniz kesin. Bugün dikkat etmeniz gereken konu bedeninizi dinlendirin kendinize zaman ayırın. Özel yaşamınızda ise bekar Aslan’lar karşı cinsten gelecek şaşırtıcı teklifler söz konusu.
Günün Olumlaması: Göklerin rehberliğinde ilerlemenin şansı huzuru ve bereketindeyim. Yaptığım işi seviyor sürekli üretiyor çalışıyor ve bolca para kazanıyorum. Her gelen günle yaşamım daha zengin daha üretken daha mutlu bir halde huzurla süsleniyor.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Başak Burcu

Gökyüzü bugün sabah saatlerinde kendinizi oldukça gergin hissedeceğinize işaret etmekte. Gördüğünüz bir rüyanın etkisi altında kalmış olabileceğiniz gibi bilinçaltınızda yaşanmışlıkların verdiği olumsuz bir etki de etkili olabilir. Bugün kısa süreli de olsa meditasyon yapmalı ve ruhunuzu dinlendirerek sizi zorlayan enerjilerden arınmalısınız. . Yaşanmışlıkların ruhunuza kattığı olgunlukla geçmişin olumsuz izlerini silmenizi sağlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Öfkenizi acılarınızı aklınızla yenebilmenin, Bilgeliğinizle üstün gelmenin ilahi adaletin tecelli etmesinin mutluluğunu yaşayacağınız özel bir dönemdesiniz.
Günün Olumlaması: Ben çok zengin bir insanım doğan her güne sağlıkla merhaba diyebildiğim için. Ben çok zengin bir insanım gerçek dostlarım olduğu için. Ben çok zengin bir insanım yaşamımı idame ettirecek yeteneklerimle paramı kazanabildiğim için. Tüm kalbimle şükrediyor ve sevgiyle yaşamı kucaklıyorum.
Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Terazi Burcu

Özel yaşamınızda içinizde yükselen isyan duygusu yaşanmış birlikteliklerinizden yüreğinizde kalan acılara inat bir anlık duygusal patlamalarla yanlış ilişkilere adım atabilirsiniz. Dikkatli davranın. Yaşanan olumsuzlukları sevgi ile affedin yalnızca hayatınızda biri olsun diye yaşamınıza kimseyi sokmayın bu sizi yoracak ve pişmanlıklar yaşamanıza sebep olacaktır. Siz içinde duygunun olmadığı birlikteliklerin insanları değilsiniz. Sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenin dostlarınızla bir arada olun ağlayın dertleşin ama yanlış ilişkiler içinde olmamaya özen gösterin.
Günün olumlaması: Beni ben yapan degerlerimi acilarimla olgunlasan yuregimi hatalarimi sevaplarimi seviyorum; Kendimi sevdikce fark edemedigim ne cok seyin farkina variyorum kendimi olgunlastirip gelistirirken cevremle daha iyi iletisim kuruyor hayatimi daha keyifli ozune vararak yasiyorum.
Günün Kristali: Lapis lazuli
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Akrep Burcu

Gökyüzü duygusal konularda yaşanan olumlu gelişmelerle yeniden hayatın keyfine vardığınız güzel ve keyifli bir güne işaret etmekte. Yaşadığınız güzel gelişmelere başkalarının müdahil olmasına izin vermeden duygularınızı içinizde yaşamaya özen gösterin. Bu konuda geçmişte yaşadığınız acı deneyimleri unutmadan hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın davranışlarından rahatsızlık duyabilirsiniz. Her zaman yaptığı davranışlar bugün size itici gelebilir ani tepkiler vererek ilişkinizi çıkmaza sokmak istemezsiniz değilmi? Ufak tefek aksilikleri büyütmemeye özen gösterin yapıcı ve iş bitiren tavırlarınızla dengelerini siz sağlayın bugün.
Günün Olumlaması: Sorumluluklarıma sahip çıkıyor tüm çevreme de kendi sorumluluklarının idrakine varmaları için yardımcı oluyorum. Taşımaktan yorgun düştüğüm ağırlıkları eşit parçalarla taşıması gerekenlere aktarıyorum böylelikle daha hür daha dinç daha sağlıklı oluyorum.
Günün Kristali: Siyah inci
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Yay Burcu

Gökyüzü ruhsal ve fiziksel olarak güçlendiriyor sizleri. İstediğinizi bilerek hareket etmeniz size hemen her konuda avantaj sağlayacaktır. Bugün ruhsal enerjiniz oldukça kuvvetlidir. Deneyimlerinizden kazandıklarınızı uygulamaya başladığınız günlerdesiniz. Geçmişte sizi üzen zarar veren her şeyi ve herkesi bir bir yaşamınızdan ayıklıyorsunuz adeta ve en önemlisi ayna olmayı başarıyorsunuz. Kişisel gelişiminizin en üst seviyelerindesiniz. Karşınızdakiler size nasıl davranıyorsa sizde kendilerini görmeye başlayacaklar. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken endişeye kapılmamak sizi siz yapan değerlerinizden uzaklaşmıyorsunuz. Sadece herkese hak ettiği gibi davranmaya başlıyorsunuz.
Günün Olumlaması: Düştüğüm anda üzerime gelen kanlı gözyaşlarımı kendine zevk eden sözde dostları gördüm. Üzüldüm yıkıldım an an bittiğimi düşündüğüm zamanlarım oldu. Şimdi o günlere dönüp baktığımda yaşadıklarım için şükrediyorum. Yaşamımdaki her deneyim beni yaralayarak güçlendirdi. Kabuk bağlayan yaralarım iyileşti güçlü bir bilgeyim şimdi. Yokluktan varlığa zulümden feraha ermenin sırrındayım.
Günün Kristali: Siyah inci
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Oğlak Burcu

Gökyüzü iş ve yakın çevrenizde yaşanan gelişmelerden ve içinde bulunduğunuz hızlı tempodan dolayı endişeli bir ruh halinde olacağınıza işaret etmekte. Panik yapmayın her şey kişisel gelişiminizi sağlamak ve başarılı olmanız yönünde yaşanan olumlu etkilerden ibaret. Bugün iletişime fazlasıyla önem vermelisiniz. Neticelendiremediğiniz konularda olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Kendinize olan güven duygunuzu daha fazla geliştirmeli ve olayları planlarınızı daha geniş bir perspektiften değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda huzur ve güven duygusunu yaşamaya başladığınız şanslı günlerdesiniz.
Günün Olumlaması: İçimde bana güç veren beni canlandıran isteklerimi uygulamam için beni tetikleyen büyük bir enerji var. Korkularımı endişelerimi kayıplarımı dünümde bırakarak bugünümü en güzeliyle değerlendiriyor. Yarınlarıma güvenle yürüyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Kova Burcu

Gökyüzü bugün yakın çevreniz ve ailenizle ilgili konularda tahammülsüz davranışlar içinde olabileceğinize dikkat çekmekte. Size göre olmayan monoton sevmediğiniz davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Meydana gelebilecek huzursuzlukların bilincinde olarak dikkatli olun. En azından bunların olabileceği ihtimaline karşı kendinizi ayarlayın. Sağlığınıza dikkat edin. Endişe, kuruntu veya çalışma saatlerinizi aşan durumlarda dinlenmenize özen gösterin. Gezegenlerin size mesajı; Birleştirmek ve bütünleştirici düşünceden geçmektedir.
Günün Olumlaması: Güneşin tüm sıcaklığı ve parlaklığı gibi pırıl pırıl bir ruha sahip olmanın verdiği huzurla gelen her güne umutla sevgiyle kararlılıkla sevinçle merhaba diyorum. Bilerek ya da bilmeyerek kendimde oluşturduğum tüm blokajlarımı dünde bırakıp yarına güvenle ilerliyorum.
Günün Kristali: Aragonit
Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Balık Burcu

Sezgileriniz öylesine yoğundur ki, Bu durum sizi rahatsız edecek boyutta olabilir. İç sesinizi susturmak için mücadele edersiniz adeta, Bunu mümkün olduğu kadar yapmamalısınız. Sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. İşinizle ilgili sorumluluğunuz dahilinde olan hiçbir şeyi ertelememeli ve bir başkasının yapmasını talep etmemelisiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda duyarlı olmalı ve bildiğini okuyan tarzda davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise çatacak yer arayan bir ruh halinde olabilirsiniz. Sakin olun ve bugün ki enerjileri olumlu yönde kullanmaya bakın.
Günün Olumlaması: Bugün kendimle yüzleşmeyi seçiyorum öz eleştiride bulunuyor, Görmezden geldiğim özelliklerimi kabul ediyor kendi farkındalığım doğrultusunda özümden gelen güzelliklerin yaşamıma rehberlik etmesi için kararlar alıyor ve uyguluyorum.
Günün Kristali: Obsidyen
Günün Rengi: Parlak kırmızı

  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr
Cevapla

Etiketler
17, 2015, burÇ, gÜnlÜk, mart, yorumları

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
9 Mart 2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Seth Günlük Burç Yorumları 0 09 Mart 2015 00:12
3 Mart 2015 Salı Günlük Burç Yorumları Seth Günlük Burç Yorumları 0 02 Mart 2015 22:30
18 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları N999 Günlük Burç Yorumları 0 20 Mart 2012 04:35
15 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları PauL Günlük Burç Yorumları 1 15 Mart 2012 15:53
11 Mart 2012 Günlük Burç Yorumları pyracantha Günlük Burç Yorumları 5 11 Mart 2012 16:35