IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Hristiyanlık (https://www.ircforumlari.net/hristiyanlik/)
-   -   Nasıra (https://www.ircforumlari.net/hristiyanlik/152957-nasira.html)

Metin 18 Ekim 2008 23:01

Nasıra
 
Nasıra, [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] bölgesinde tarihi bir [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]. Modern [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'in kuzeyindedir.
  • Nüfusu 64.500 (2006).
  • Yüzölçümü 14,2 km².
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ve kocası [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'un memleketi olarak geçer. [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]'nın çocukluğunun geçtiği yerdir ve [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] en önemli [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] merkezlerinden birisidir.
İsa'nın doğum yeri [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] olarak kabul edilmekle birlikte memleketi sıklıkla Nasıra olarak geçer. Hristiyan kaynaklarda İsa, zaman zaman "Nasıra'lı İsa" olarak anılır. Bu nedenle Hristiyanlık dini "Nasranilik" olarak da adlandırılır.

YapraK 10 Mart 2009 19:59

Cevap: Nasıra
 
Tşkler


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...