IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  sohbet

Etiketlenen Kullanıcılar

48Beğeni(ler)

Yeni Konu aç Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Eylül 2018, 13:42   #11
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: IF-Kral Çıplak 23. Hafta Konuğu * hahahah

TebrikLer @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

- Senin sevdiğin biri senden nefret etseydi ne yapardın?

-Günde kaç saat müzik dinlersin?

- Hangi hediye seni çok mutlu ederdi?

Simdiden Tesekkur ederim CevapLar icin

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları sohbet odaları Benimmekan Mobil Sohbet
Alt 15 Eylül 2018, 20:52   #12

NerqiS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
TebrikLer @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Teşekkür ederim ;d

- Senin sevdiğin biri senden nefret etseydi ne yapardın?

Öncelikle şunu kabul etmek gerekiyor kimse birbirini sevmek zorunda değil,sevdiğimiz insanların bizi sevme gibi bir zorunluluğu da yok. Ancak durum nefret etme boyutundaysa once nedenini anlamaya çalışırım ondan sonra nasıl bir yol izleyeceğim kendiliğinden gelişir zaten. Ama kalkipta şunu yapmam beni sevmesi için ya da nefretini ortadan kaldırmak için gereksiz bir uğraş içerisine girmem sadece su olabilir kendimi ifade etmeye çalışırım. Biri benden nefret ediyor diye de nefret etmem benim doğama ters olan bir şey. ;d

-Günde kaç saat müzik dinlersin?

Himm,hiç hesaplamadigim bir şey. Şöyle söyleyeyim genelde yolda gidip gelirken birde evdeyken pc basindaysam müzik dinlerim.

- Hangi hediye seni çok mutlu ederdi?

Emek verilmiş olan her hediye çok değerli ve mutlu olma sebebi.. ;d

Simdiden Tesekkur ederim CevapLar icin

Rica ederim

Öngörülenden az karakter ne ya jxjxjx

Alt 16 Eylül 2018, 01:55   #13

Öngörülenden az karakter şey olmasın eski sevgilim falan capsleri döndü beynimde
Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (bu h ve a sayısını tutturamama paniği her seferinde) ne sorsam bilemiyorum ki.
- Yaşadığın şehirde anlam yüklediğin bir mekan, herhangir bir sokak, dikili bir ağaç var mı?
- Yeni bir sen yaratsan hangi özellikleri ekler hangilerini çıkarırdın?

Alt 16 Eylül 2018, 12:38   #14

Melodram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öngörülenden az karakter şey olmasın eski sevgilim falan capsleri döndü beynimde
Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] (bu h ve a sayısını tutturamama paniği her seferinde) ne sorsam bilemiyorum ki.
- Yaşadığın şehirde anlam yüklediğin bir mekan, herhangir bir sokak, dikili bir ağaç var mı?
- Yeni bir sen yaratsan hangi özellikleri ekler hangilerini çıkarırdın?

Şimdi sen oyle deyince benim de beynimde bi döndü o capsler jxjdjdjd kabul edelim çok güzel bir nickim var yazarken düşündürüyor. ;d Tebriğin için teşekkür ederim canim benim -bu arada tebrik yazabilmek için üç defa düzeltme yaptım nedense ısrarla tebliğin olarak düzeltti klavye jxjdjd bir hikmet mi var yok bu durumda aaaa ;o -

Aslina bakarsan olup olmadigini hic dusunmemistim sorunu gorunce bir beyin firtinasi yaptim. ;d Çocukluk anılarımın,ergenlik yıllarımın geçtiği semtim,mahallem benim için çok ayrı bir yerdir. Düşünsene oraya her gidişimde bi zaman tüneline girmiş gibi oluyorum oradaki anılarım,arkadaşlarım canlanıyor gozumun önünde her sokakta her parkta farklı anılar ve selam veren taniyan insanlar..kendimi evimdeymisim gibi hissediyorum hiç yalnızlık çekmiyorum sanki oradan hiç ayrılmamış gibiyim ;$ Birçok arkadaşım hala orada oturuyor-hemen hemen hepsiyle görüşüyoruz bence bu herkese nasip olan bir şey değil o yüzden kıymetini daha çok bilmeliyim- öyle iste:p

Himm yeni bir ben yaratsam.. şimdiki halimden çok memnun olmalıyım ki aklıma bir şey gelmedi jdjdj ya da cesaret edemedim şuan için bilemiyorum. ;$

Guzel soruların için teşekkür ederim,bir anlığına da olsa geçmişe hoş bir yolculuk yaptım.

Alt 16 Eylül 2018, 19:32   #15
No1

Bana senin hakkinda bilmedigim bisey anlatir misin ? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Ask la meskle isin olmadigini biliyorum peki karsidaki sana asik ise
Nasil bir yol izlersin?

Dunya gorusunu merak ediyorum nedir ?

Birine asik oldun olmassinda oldun diyelim ee hanfendi acilirmisin yoksa prensiplerin agir basip susarmisin?

Sen ve sakrak olusunu neye bagliyorsun?

Pozitif enerjin mesleki hayatina katkilari nelerdir ?

Sorular yeterli bence istedigin sorudan baslayabilirsin

Kopya cekmek serbest yakalanmak yasak

Alt 16 Eylül 2018, 19:43   #16
IF ARGE

Merhaba kahkaha atan nick

1. neden bu nick sebep nedir

2. nerelisin

3. bana yaşadığın hayatı anlatabilirmisin

Alt 16 Eylül 2018, 19:47   #17

senin şu meshur kestaneli sufflenden hemeden gitmeyecgim ank.dan

Alt 17 Eylül 2018, 14:23   #18

Jag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bana senin hakkinda bilmedigim bisey anlatir misin ? @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Hukuk fakültesini terk edip psikoloji okudum. ;d

Ask la meskle isin olmadigini biliyorum peki karsidaki sana asik ise
Nasil bir yol izlersin?

O karşımdaki kişinin duyguları benim bu noktada yapabileceğim bir şey yok. ;d Bir yol izlemem gerek mi onu da bilmiyorum .çömnbnmöç.

Dunya gorusunu merak ediyorum nedir ?

İki dünya görüşüm bir; diğer dünyaya açılanan bir pencere bu dünya, burası ticarethane elde ettiğimiz kazançlar öbür dünya da hesaplanacak. Bu dünya da ektiğimiz öbüründe biçeceğiz yani. ;d

Birine asik oldun olmassinda oldun diyelim ee hanfendi acilirmisin yoksa prensiplerin agir basip susarmisin?

Hımm, bu sorunun cevabını bilmiyorum; buna cevap verebilmem için yaşamam gerek..çömnbnmöç.

Sen ve sakrak olusunu neye bagliyorsun?

Hayata olumlu bakmanın yanı sıra içsel huzuruma ve aileme bağlıyorum bu noktada gerçekten çok şanslı bir çocuğum. Güzel bir hayatım olmasaydı belki de bu denli pozitif bakamayabilirdim ve bunun getirdiği ile mutlu olamayabilirdim e netice de şen şakrak olamazdım. ;d

Pozitif enerjin mesleki hayatina katkilari nelerdir ?

Pozitif enerji ne kadar yüksekse performansta doğru orantılı olarak artar e bu durumda doğal olarak başarı oranını arttırır bunun sonucunda da çalışan birey belli bir doyuma ulaşır ve mutlu olur, yani hepsi birbiri ile ilişkili. Kişi kendi ile ilgili doyuma ulaştığı zaman pozitif enerjisi çevresindeki kişilere de yansır. Bir ampul düşün, yanan tek bir ampul’ün etrafını ne kadar aydınlattığını pozitif enerji de öyle bir şey. Çevre ile her zaman bir etkileşim içerisindeyiz, çevreyi izleyerek yeteneklerimizi geliştirir yeni şeyler öğreniriz ve davranış örüntüsü kazanırız yani sosyal öğrenme söz konusu. Demem o ki çalışırken yapacağım her olumlu davranış ya da söyleyeceğim her olumlu söz çalışma arkadaşlarım da güzel etkiler bırakacaktır ve onları da pozitifliğe sevk edecektir diye düşünüyorum.

Sorular yeterli bence istedigin sorudan baslaıyabilirsin

Kopya cekmek serbest yakalanmak yasak

.çömnbnmöç.

beston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba kahkaha atan nick

Merhaba,güleç insan ;d

1. neden bu nick sebep nedir

Açıkçası hatırlamıyorum nedenini 2012 de aldığım bir nick. Sohbet sitesine girdim nick istedi bende hahahah yazdım oldu ;d Zaten gırgırına şamatasına giriyordum cuk diye de oturmuş oldu nick sonra öyle kaldı işte.

2. nerelisin

Şanlıurfa ;d

3. bana yaşadığın hayatı anlatabilirmisin

Anlatamam ancak şunu diyebilirim; güzel bir hayat yaşıyorum. ;d

Yüzündeki o güzel tebessüm hiçbir zaman solmasın,çok güzel gülüyorsun. ;d -İçimden geçeni söylemek istedim sadece.-

gul_perisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
senin şu meshur kestaneli sufflenden hemeden gitmeyecgim ank.dan

Dediğim yerde yemelisin her şube aynı olmaz ;d

Alt 17 Eylül 2018, 17:47   #19
IF ARGE

Yüzündeki o güzel tebessüm hiçbir zaman solmasın,çok güzel gülüyorsun. ;d -İçimden geçeni söylemek istedim sadece.-

BUNU BANAMI SÖYLEDİN URFALI

Alt 17 Eylül 2018, 20:53   #20

beston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

BUNU BANAMI SÖYLEDİN URFALI

Sana söyledim ;d

Konu Kapatılmıştır

Etiketler
hahahah, if-kral çıplak, kral çıplak

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil