IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   IF-Kral Çıplak 2018 (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2018/)
-   -   IF-Kral Çıplak 33. Hafta Konuğu * iLda (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2018/810099-if-kral-ciplak-33-hafta-konugu-ilda.html)

vioLeta 02 Ocak 2019 08:36

IF-Kral Çıplak 33. Hafta Konuğu * iLda

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;

IF-Kral Çıplak 33. Hafta Oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur,
kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz ;rolleyes

Konumuz 09.01.2019 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;
Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.

Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

Feronia 02 Ocak 2019 13:12

Cevap: IF-Kral Çıplak 33. Hafta Konuğu * iLda

Tebrikler ilda..

Mesleginiz var mi ?
Nerelisiniz ?
simdilik bukadar
Tskler

Nif 02 Ocak 2019 13:26

Hayırlı olsin ilda:)

BLueMooN 02 Ocak 2019 14:03

Tebrikler @İlda,
Kendinizden biraz bahseder misiniz?

hahahah 02 Ocak 2019 14:06

Geçmiş olsun lkjgjklş

No1 02 Ocak 2019 14:25

Tebrik ederim..

iLda 02 Ocak 2019 15:07

Herkese teşekkür ederim :) Kendimden bahsedeyim Samsunluyum ama artık Samsun'da yaşamıyorum 3 ay önce evlendim, tebrik ederiz dediğinizi duyar gibiyim teşekkür ediyorum tekrardan.Okumuş ev hanımıyım.İkinci üniversitemi okurken; İlahiyat okuyordum OMÜ'de evlendim, baktım okumanın sonu yoktu.Türk Dili ve Edebiyatı da diğer bölümüm.
Allah nasip ederse bitireceğim inşallah bazı aksilikler dondurmama sebep oldu.Geçiş yapamadım vs. şuan Kocaeli'de yaşıyorum.
Hayat ne getirir bilmiyorum şimdilik sakin bir hayatım var.
Kişisel bilgilerime de yer vereyim madem ismim Emine, 28 yaşındayım, Terazi Burcuyum.
Her insanın iyi özellikleri de kötü özellikleri de olduğu kanaatindeyim.Ve herkes karşısındakini görmek istediği şekilde görüyor.
İnsanları seviyorum, hayvanları bir tık fazla seviyor olabilirim.
En sevmediğim huyum yemek yemek.Yaşamak için değil de yemek için yaşıyormuşum gibi geliyor bazen.:gulucuk:
Ayrıntılara da sorular geldikçe girerim.Teşekkür ediyorum.
Alıntı:

Feronia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042018009)
Tebrikler ilda..

Mesleginiz var mi ?
Nerelisiniz ?
simdilik bukadar
Tskler

Alıntı:

AhuM Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042018017)
Hayırlı olsin ilda:)

Alıntı:

BLueMooN Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042018047)
Tebrikler @İlda,
Kendinizden biraz bahseder misiniz?

Alıntı:

hahahah Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042018051)
Geçmiş olsun lkjgjklş

Alıntı:

No1 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042018054)
Tebrik ederim..

Beatrice 02 Ocak 2019 15:58

tebrikler ilda madem yeni evlisin sorayım evlilik nasıl bir duygu benim gibi özgürlüğüne düşkün birine tavsiye eder misin :)

Wizard 02 Ocak 2019 16:00

Oy oy emine nedir bu güzellikler nedir bu güzellikler (:
Nasılsınız inşallah. Forumdan buluşmak istediğin 3 kişi sayar mısınız. Baar hariç ;d

iLda 02 Ocak 2019 16:55

Alıntı:

beatrice Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042018084)
tebrikler ilda madem yeni evlisin sorayım evlilik nasıl bir duygu benim gibi özgürlüğüne düşkün birine tavsiye eder misin :)

Eşin anlayışlı biriyse evlendikten sonra da özgürsün.Ben özgürlüğümün kısıtlandığını düşünmüyorum hatta sevmek sevilmek dünyanın en güzel duygusu.Bir karar alırken ya da herhangi bir şey yaparken ister istemez eşini düşünüyorsun.Çok severek izlediğim ŞAMPİYON filminde güzel bir replik vardı 1+1=1 diye evlilikte aynen öyle 1 oluyorsun.Aile olmanın sıcaklığını huzurunu yaşıyorsun.
Doğru insanla evlilik dünyanın en güzel duygusu altını çiziyorum doğru insan önemli.
İnşallah sende kendin için doğru insanı bulursun.
Alıntı:

Wizard Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042018086)
Oy oy emine nedir bu güzellikler nedir bu güzellikler (:
Nasılsınız inşallah. Forumdan buluşmak istediğin 3 kişi sayar mısınız. Baar hariç ;d

İyiyim seni gördüm daha iyi oldum :d
başta sen akabinde @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ... 5 üçten fazla tabi sakıncası yoksa ))

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 23:37.