IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   IF-Kral Çıplak 2019 (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2019/)
-   -   IF-Kral Çıplak Altıncı Hafta Konuğu:Coder (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2019/816675-if-kral-ciplak-altinci-hafta-konugu-coder.html)

SimHa 20 Nisan 2019 01:41

IF-Kral Çıplak Altıncı Hafta Konuğu:Coder

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;

IF-Kral Çıplak altıncı hafta oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur,
kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz ;rolleyes

Konumuz 22.04.2019 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;
Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.

Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

Feronia 20 Nisan 2019 01:48

Cevap: IF-Kral Çıplak Altıncı Hafta Konuğu:Coder

Tebrikler hemso

Nerelisin :)
Meslegin var mi, memnunmusun ?

Bukadar simdilik

Coder 20 Nisan 2019 12:07

Alıntı:

Feronia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042060546)
Tebrikler hemso

Nerelisin :)
Meslegin var mi, memnunmusun ?

Bukadar simdilik

Kayseri doğumluyum 15 yıl istanbulda yaşadım şuan kayseride yaşıyorum
Mesleğim var kamuda çalışıyorum arada sıkıntılar olsada çok şükür memnunum halimden .

yaSmin 20 Nisan 2019 12:14

merhaba coder tebrik ederim.
seni zaten biliyoruz az cok adından söz ettirmiş birisin. bizlere biraz irc geçmişin hakkında bilgi verir misin?

Coder 20 Nisan 2019 12:31

Alıntı:

yaSmin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042060718)
merhaba coder tebrik ederim.
seni zaten biliyoruz az cok adından söz ettirmiş birisin. bizlere biraz irc geçmişin hakkında bilgi verir misin?

Sanırım 99-2000 yılları arasıydı superonline.com. sunucusunda karabibber kanalına girerdim daha sonra 2004-2006 yılları arası yuzuk.nete girmeye başladım orda helperlik yaptım 2 yıl boyunca askerlik nedeni ile 1 yıl kadar ara verdim askerlikten sonra bir süre mircturk.com sunucusunda görev aldım 2010 yılından sonra irc sunucularına girmek artık eskisi gibi tad vermedi bende hiç bir çalışma yapmadım aktif görev almadım sadece eğlencesine giriyordum zaman geçirmek için .

oMeN 20 Nisan 2019 12:34

Tebrik ederim kardeşim

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:37.