IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   IF-Kral Çıplak 2019 (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2019/)
-   -   IF-Kral Çıplak 22. Hafta Konuğu * sUpErcAdI (https://www.ircforumlari.net/if-kral-ciplak-2019/841147-if-kral-ciplak-22-hafta-konugu-supercadi.html)

vioLeta 23 Ekim 2019 08:01

IF-Kral Çıplak 22. Hafta Konuğu * sUpErcAdI

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Merhabalar Değerli IF Kullanıcılarımız;

IF-Kral Çıplak 22. Hafta Oylamasının kazananı @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] arkadaşımız olmuştur,
kendisini tebrik ediyoruz ve bol şans diliyoruz ;rolleyes

Konumuz 30.10.2019 tarihine kadar açık kalacaktır.

Konu kuralları şu şekildedir;
Tanımak istediğiniz kişiyle ilgili aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.
Sorulara cevap verme hakkı kişide saklı olduğundan üsteleyerek aynı soruyu sormayınız.
Özel hayatla ilgili derin sorular ve bayan üyelerimizi rahatsız edecek sorular sormayınız.
Alaycı, alakasız sorular sormaktan kaçının. Konu içinde ikili tartışmaya girmeyiniz.
Önceden sorulmuş soruları sormamaya özen gösteriniz.
Kendi adına açılan konuda kişiye sorulan soruya yalnız o cevap vermelidir. Diğer üyeler onun adına yanıt vermemelidir.

Soru sormak istemeyen kullanıcılarımız tahttaki kullanıcımız hakkında düşündüklerini genel ahlak kuralları çerçevesinde iletebilirler.

Risque 23 Ekim 2019 08:09

Cevap: IF-Kral Çıplak 22. Hafta Konuğu * sUpErcAdI

Tebrikler @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]cadı

sUpErcAdI 23 Ekim 2019 10:21

teşekkür ederim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] :tatli:

Dem 23 Ekim 2019 10:27

Tebrik ederim sorularla geri dönecem sana :) iyi hazırlanıp gelecem!

Devrim 23 Ekim 2019 10:38

Evet sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] öncelikle merhaba :)
Malum kişi hariç, ben ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dışında herhangi bir değerlin var mıdır? Varsa kimdir ben bir görüşeyim. Birde genel sorumlusu olduğunuz yeni bir platform olan irc.sohbet.tc 'de ki planlarınız nelerdir? :)))

Nonserviam 23 Ekim 2019 10:44

@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], cok tatli oldugunuz konusunda size bilgilendirme yapildi mi?

L_ 23 Ekim 2019 10:45

Nerden yas kac meslek nedir

sUpErcAdI 23 Ekim 2019 12:10

Alıntı:

Dem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042175525)
Tebrik ederim sorularla geri dönecem sana :) iyi hazırlanıp gelecem!

Teşekkür ederim canım.Sana ve sorularına cevap vermek beni onure eder :melek:

sUpErcAdI 23 Ekim 2019 12:16

Alıntı:

Devrim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042175528)
Evet sevgili @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] öncelikle merhaba :)
Malum kişi hariç, ben ve @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dışında herhangi bir değerlin var mıdır? Varsa kimdir ben bir görüşeyim. Birde genel sorumlusu olduğunuz yeni bir platform olan irc.sohbet.tc 'de ki planlarınız nelerdir? :)))

Merhaba sevgili can dostum.Evet malum kişi benim için çok değerli bunu en iyi bilenlerdensin.Çevremde çok fazla insan barındırmam bilirsin olanlar da değerlilerimdir nick belirtmek gerekirse @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] mi anmadan geçemeyeceğim :)
Sohbet.tc ile ilgili çok güzel ve sağlam adımlarla ilerleyeceğimiz planlarımız elbette var :tatli:

sUpErcAdI 23 Ekim 2019 12:18

Alıntı:

Nonserviam Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1042175533)
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], cok tatli oldugunuz konusunda size bilgilendirme yapildi mi?

Evet beyfendi sizin tarafınızca defalarca bilgilendilirdim.Ama unutmak hoşuma gidiyor tekrar bilgilendirmeniz için :tatli:

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:03.