IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Oyun Dünyasından Son Haberler (https://www.ircforumlari.net/oyun-dunyasindan-son-haberler/)
-   -   Assassin's Creed: Untiy'de Co-op için beklemeniz gerekiyor (https://www.ircforumlari.net/oyun-dunyasindan-son-haberler/632839-assassins-creed-untiyde-co-op-icin-beklemeniz-gerekiyor.html)

Deep 25 Ekim 2014 02:05

Assassin's Creed: Untiy'de Co-op için beklemeniz gerekiyor
 
Assassin’s Creed: Unity 4 kişiye kadar co-op destekleyecek. Artık bu Sağır Sultan’ın bile bildiği bir özellik. Ubisoft aldığını bir kararla Unitiny’nin Brotherhood görevlerini oyun başladığında kilitli tutuyor. Oyunun yönetmenlerinden Alex Amancio ise durumu şöyle açıklıyor:

“Bunu iki sebepten ötürü yaptık. İlk olarak bu yepyeni bir oyun ve nasıl oynayacağınızı öğrenmeniz gerekiyor. İlk saatlerinizde bu yeni oyunu nasıl oynayacağınızı öğrenmeniz gerekiyor ki umarım yapığımız büyük değişikliklerden memnun kalırsınız.”

“İkinci sebepse; Sizler için yepyeni bir dönemin kapılarını açtık. Devrim, insanların durumu, tarihi olaylar ve Arno. Önce bu yeni elementleri tanımanız ve kendinizi oraya ait hissetmeniz gerekiyor. Her ne şekilde olursa olsun, bu oyunu önce öğrenmeniz gerekiyor. Ek olarak, henüz Assassin’s Creed serisiyle tanışmayan oyuncuların hemen co-op bölümüne girmeleri oyun zevkinizi düşürebilirdi.”

Assassin’S Creed: Unity 11 Kasım’da PC, Xbox One ve PS4 için satışa sunulacak.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 17:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...