IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Saç Modelleri ve Bakımı (https://www.ircforumlari.net/sac-modelleri-ve-bakimi/)
-   -   Saç Düzleştirici Süt Maskesi (https://www.ircforumlari.net/sac-modelleri-ve-bakimi/743406-sac-duzlestirici-sut-maskesi.html)

PySSyCaT 18 Mart 2016 10:30

Saç Düzleştirici Süt Maskesi
 
Saç Düzleştirici Süt Maskesi

Doğal güzellik ürünleri deyince ilk aklına gelenlerden biri de süttür. Süt ile saç düzleştirme yöntemimakalemizde düz saçlara kavuşmak isteyenlere pratik ve kolay bir yol sunduk. Bu maske hem saçlarınızı besleyecek hem de düz saçlara sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Malzemeler
Sprey şişesi
1 bardağın üçte biri süt
Tarak
Bal, muz veya çilek

Bir sprey şişesinin üçte birini süt ile doldurun. İçine biraz bal, iyice su gibi püre hale getirdiğiniz çilek veya muzu da ekleyebilirsiniz. İyice karıştırın, meyveler saçınızın hem güzel kokmasını sağlayacak hem de saçlarınızı nemlendirecektir. Tüm saçınıza sütü püskürtün. Saç diplerinizin iyice ıslandığından emin olun. Saçlarınızı geniş dişli bir tarakla tarayın. Saçınıza masaj yapıp, maskeyi yedirin. 20 dakika saçlarınızda kalsın. Saçınızı her zamanki gibi şampuanlayıp, yıkayıp durulayın. Dalgalı saçlarınız varsa bu yöntemle saçlarınız düzleşecek, fakat kıvırcık saçlarda pek işe yaramayabilir. En azından saçlarınıza protein maskesi uygulamış olacaksınız.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 20:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...