IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası
  Mobil Sohbet, Sohbet ve Sohbet Odaları
1Beğeni(ler)
 • 1 Post By Sanem

Yeni Konu aç Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21 Haziran 2018, 17:39   #1
Çevrimdışı
Yüz Şekline Uygun Kahkül Modelleri Nelerdir? İşte Cevapları


-- Sponsor Baglantı --Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bugün güzel bir noktaya temas edip önemli bilgiler vereceğiz. Kahkül nedir ve kahkül modelleri nasıl olmalıdır gibi sorunların cevaplarını vereceğiz. Birçok bayan bu detayı önemsiyor ve nasıl kullanacağını bilmiyor. Gelişigüzel modellerle geçiştiriyor ama bu durum çoğu zaman kötü görünümlere yol açıyor. Bu durumun önüne geçmek için yüz yapımızı bilerek buna göre tercihler yapmalıyız. Çünkü saç modelinin görünümünde yüz yapımızın çok önemli rolü vardır. Aşağıdaki fikirlerimizden sonra en iyi modeli bulup evinizde deneyebilirsiniz. Son yıllarda bu şekillendirmenin saç tarzında çok önemli yere sahip olduğunu da şahit oluyoruz. Birçok detayda karşımıza çıkıyor, gerçekten bayanların güzelliğine güzellik ekliyor. Kelimeleri daha fazla çoğaltmadan detaylara geçelim.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Kahkül Nedir, Tam Olarak Neyi İfade Eder?


En temel nokta ile başlayıp tüm detaylarına bakalım. Başın ön kısımda değişik şekillerde kesilen saç tutumlarıdır. Bu saç tutamları saçın görünümünü daha etkili kılmak için yapılır. Tekdüze görünümlere canlılık ve dinamizim katar. Birçok kusurları da örterek kişiyi daha hoş gösterir. Ayrıca saçları daha hacimli ve yoğun gösterir bu da seyrek saçlı olan kişilere daha çok önerilir. Kendi içerisinde birçok modeli de mevcuttur. Hangi yüze hangi modelin yakıştığını aşağıda anlattık.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Kahkül Kesimin Avantajları


 • Saç stiline tatlılık ve hareket katar.
 • Çekici ve daha estetik görünümler için kusursuz bir yansıma oluşturur.
 • Alın genişliği gibi kusurları gizler ve düzgün görünüm sağlar.
 • Saçlara yoğunluk ve hacim katar.
 • Sadelikten kurtarır ve saç renginin daha etkili görünmesini sağlar.
 • Etkileyici ve cool görünümün oluşmasına yardımcı olur.
 • Saç bakımını kolaylaştırır ve saçlara kolay şekil verilmesine yardımcı olur.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Kahkül Kestirmeden Önce Dikkat Edilecek Noktalar


1.Spor ve benzeri aktiviteler yaparken sizi rahatsız edebilir buna göre kesim yapmanız yerinde olacaktır.
2.Bellirli bir uzunlukta sürekli aynı boyda olmasını sağlamak için ortalama 20 günde bir kestirmelisiniz.
3.Kesim yapmadan önce sahte kahkül ile nasıl görüneceği konusunda fikir alıp ona göre kestirmesiniz çok iyi bir seçim olacaktır.
4.Kıvırcık saç yapısına sahip kişiler kahkül bırakamaz anlayışı son derece yanlıştır. Yüz yapısına göre uygun modelleri tercih edebilirler.
5.Yağlı cildiniz var ise saç telleri alnınıza değecektir bu da sivilcelenme yapabilirler bu duruma önlem almalısınız.
6.Saçlarınızı yıkadıktan sonra hemen kahkülünüze şekil vermeniz için en doğru zamandır. çünkü çok daha kolay ve iyi şekil alıyor.
7.Yüz tipinize göre seçim yapmanız gerekmektedir. Gelişi güzel tercihlerden uzak durun.
8.Bu stille beraber doğru saç modellerini kullanmalısınız. Aksi takdirde uyumlu bir bütünlük oluşmayacaktır.
9.Zaman zaman kuaförünüze uğrayarak hafif düzeltmeler yaptırmanız daha iyi görünümleri sağlayacaktır.
10.Düzenli bakım yapılması da şarttır bu konuda aşağıda fikirler sunduk göz atabilirsiniz.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Kahkül Modelleri Kime Yakışır? İşte Detaylar


Bu durum çok sık soruluyor, acaba bana gider mi, kestirmeli miyim cümlelerini sürekli duyuyoruz. Her bayan kahkül kestirebilir yalnız yüz yapısını bilecek ve ona göre model seçecek. Bu iki noktaya dikkat edilmezse kesinlikle yakışmaz. Yani başkasında güzel duran model siz de durmaya bilir çünkü yüz yapısı farklıdır. Kendinize ait nasıl bir kahkül modeli olmasını gerektiğini aşağıda detaylı bir şekilde anlattık bu modeli seçerek harika görünebilirsiniz.


Yüz Şekillerine Göre Kahkül Modelleri

1.Yuvarlak Yüz Tipi İçin Modeller

Dünyanın şekli gibi bir görünümü andırıyorsa yüzünüz yuvarlak yüz yapısına sahipsiniz demektir. Buradaki amaç bu yüzü daha yumuşak göstermektir. Bunun içinde gözünüze kadar uzayan modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca kahkülünüz yoğun ve sık olmalıdır. Bu tecrübeler uzman saç stilisti tarafından denenmiş olup en doğru fikrilerdir. Ayrıca bu kahkül stili sizi çok da çekici kılacaktır.
Önerilenler: Sık hacimli göze kadar uzanan modeller
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.2.Kare Yüz Tipine Uygun Tercihler

Sert ve keskin hatlara sahip olan yüz tipi olarak bilinir. Bu keskinliği kırmak içinde doğru modeller seçilmelidir. Bu şekilde bu yüz tipini daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Bunun içinde yandan ayrık ince uçlu stiller kullanılmalıdır.
Önerilenler: Ortadan ve yandan ayrılmış kahkül modelleri, Uç kısmı ince kesimli modeller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.3.Oval Yüzlü Bayanlar İçin Modeller

Bu yüz tipi simetrik ve düzgün bir şekle sahiptir. Böyle bir yüz şekliniz var ise bir miktar avantajlısınız. Çünkü tüm modelleri rahatlıkla deneyebilirsiniz. Hepsi de size rahatlıkla yakışacaktır, kendi isteğinize göre tercihlerde yapabilirsiniz.
Önerilenler: Tüm modeller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.4.Üçgen Yüzlü Bayanlar ideal Modeller

Üçgen görünümünü andıran yüz şeklidir. Dar bir çene görünümü bu yüzde belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Bu yüz için dengeli saç kesimleri ve hacimli saç uçları tercih edilmelidir. Katsız, düz ve kısa saç tarzlarından kaçınılmalıdır.
Önerilenler : Hacimli kahküller, yana doğru uzanan kahküller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.5.Dar Alın Yapısına Sahip Olanlar İçin Tercihler

Her zaman büyük görünmesi dezavantaj oluşturmaz küçük görünmesi de sorun oluşturur. En güzel görünüm simetrik olandır. Bu görünümü dengeleyecek modeller kullanırsanız çok hoş gözükeceğinizden emin olabilirsiniz. kesinlikle düz kahkül modelleri tercih etmeyin çünkü yüzünüzden çok büyükmüş algısı oluşturabilir bunun için düzensiz kesimleri tercih etmelisiniz.
Önerilenler: Yana ayrık asimetrik kahkül, asimetrik kahkül modelleri


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.6.Geniş Alınlılar İçin Kahkül Modelleri

Geniş alınlı iseniz bu bölgeyi daha küçük göstermeyi amaçlamalısınız. Yani bir nevi alnı gizleme yapmalısınız. Bunun içinde sürekli kahkülleri kullanmanızı tavsiye ederiz.
Önerilenler: Hafif uzun kahküller, yana taranmış kahküller, normal stiller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.7.Kalp Yüzlüler İçin Kahkül Modelleri

Bu yüz kalbe benzer, yani üst kısmı geniş alt kısmı dar diye tabir edilir. Geniş yüz, dar alın ve sivri çene bu yüz tipinin özelliklerindendir. Bu geniş görünümü kıracak modeller tercih edilmeli ve daha simetrik görünümler oluşturulmalı.
Önerilenler: Kaş altına uzanan modeller, ortadan ayrık modeller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.8.Uzun Yüz İçin İdeal Modeller

Biraz daha normale göre orantısız olan bu yüz tipini simetrik göstermek için saç tellerini kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki iki modeli kullandığınız yüzünüz orantılı bir görünüm alacak ve bu kusurunuzu da gizlemiş olacaksınız. Ayrıca sürekli olarak tercih edeceksiniz.
Önerilenler: Düz uzun kahküller, ortadan iki yana ayrık kahküller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Kahküllere Nasıl Bir Bakım Uygulanmalı?


Bakım olmazsa olmazların başında gelir. Çünkü kesimi yaptım bitti olmuyor, düzenli bakım yapmanız takdirde kötü görünümler ortaya çıkıyor ama bakım yaptığınız takdirde vazgeçmeden bu stile devam edeceğiniz garanti.
Güvenilir bir kuaföre düzeltmeler yaptırın: Ortalama olarak 21 günde bir kahkülünüz de düzeltmeler yaptırmalısınız. İşinde uzman ve güvenilir olmayan biri olursa sonuçlar çok kötü olabiliyor. Bunun için araştırma yaparak iyi bir kuaför bulun ve 3 haftada bir düzeltmelerini yaptırın.
Saç tellerini ağırlaştırmayan bakım ürünlerini tercih edin: Bu model bir saç kesimi yaptıktan sonra saç bakımı için özenli davranmalısınız. Çünkü saçlar daha çabuk yağlanıp hantallaşabiliyor. Bunun için ağırlaştırmayan saç bakım ürünlerini alıp deneyin. Bunun içinde önerimiz L’Oréal Paris Elseve 3 mucizevi kil ağırlaştırmayan bakım serisini alıp kullanabilirsiniz.
Kahküllere saç kremi sürün: Saç kremi kahküllerin çok daha kolay şekil almasını sağlar. Bunun yanında parlaklık ve canlılık da katacaktır. Elseve komple onarıcı 5 ikili bakım iksiri serisini de alıp kullanmanızı tavsiye ederiz.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Kahküllü Saç Modelleri İçin En İyi Öneriler


Yukarıda önerileri dikkate alarak aşağıdaki modellerden esinlenip seçiminizi yapabilirsiniz. En iyi önerileri derledik bunlar size ışık olacaktır.
İlginizi Çekecektir: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.alıntı

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bugün güzel bir noktaya temas edip önemli bilgiler vereceğiz. Kahkül nedir ve kahkül modelleri nasıl olmalıdır gibi sorunların cevaplarını vereceğiz. Birçok bayan bu detayı önemsiyor ve nasıl kullanacağını bilmiyor. Gelişigüzel modellerle geçiştiriyor ama bu durum çoğu zaman kötü görünümlere yol açıyor. Bu durumun önüne geçmek için yüz yapımızı bilerek buna göre tercihler yapmalıyız. Çünkü saç modelinin görünümünde yüz yapımızın çok önemli rolü vardır. Aşağıdaki fikirlerimizden sonra en iyi modeli bulup evinizde deneyebilirsiniz. Son yıllarda bu şekillendirmenin saç tarzında çok önemli yere sahip olduğunu da şahit oluyoruz. Birçok detayda karşımıza çıkıyor, gerçekten bayanların güzelliğine güzellik ekliyor. Kelimeleri daha fazla çoğaltmadan detaylara geçelim.

Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Kahkül Nedir, Tam Olarak Neyi İfade Eder?


En temel nokta ile başlayıp tüm detaylarına bakalım. Başın ön kısımda değişik şekillerde kesilen saç tutumlarıdır. Bu saç tutamları saçın görünümünü daha etkili kılmak için yapılır. Tekdüze görünümlere canlılık ve dinamizim katar. Birçok kusurları da örterek kişiyi daha hoş gösterir. Ayrıca saçları daha hacimli ve yoğun gösterir bu da seyrek saçlı olan kişilere daha çok önerilir. Kendi içerisinde birçok modeli de mevcuttur. Hangi yüze hangi modelin yakıştığını aşağıda anlattık.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Kahkül Kesimin Avantajları


 • Saç stiline tatlılık ve hareket katar.
 • Çekici ve daha estetik görünümler için kusursuz bir yansıma oluşturur.
 • Alın genişliği gibi kusurları gizler ve düzgün görünüm sağlar.
 • Saçlara yoğunluk ve hacim katar.
 • Sadelikten kurtarır ve saç renginin daha etkili görünmesini sağlar.
 • Etkileyici ve cool görünümün oluşmasına yardımcı olur.
 • Saç bakımını kolaylaştırır ve saçlara kolay şekil verilmesine yardımcı olur.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Kahkül Kestirmeden Önce Dikkat Edilecek Noktalar


1.Spor ve benzeri aktiviteler yaparken sizi rahatsız edebilir buna göre kesim yapmanız yerinde olacaktır.
2.Bellirli bir uzunlukta sürekli aynı boyda olmasını sağlamak için ortalama 20 günde bir kestirmelisiniz.
3.Kesim yapmadan önce sahte kahkül ile nasıl görüneceği konusunda fikir alıp ona göre kestirmesiniz çok iyi bir seçim olacaktır.
4.Kıvırcık saç yapısına sahip kişiler kahkül bırakamaz anlayışı son derece yanlıştır. Yüz yapısına göre uygun modelleri tercih edebilirler.
5.Yağlı cildiniz var ise saç telleri alnınıza değecektir bu da sivilcelenme yapabilirler bu duruma önlem almalısınız.
6.Saçlarınızı yıkadıktan sonra hemen kahkülünüze şekil vermeniz için en doğru zamandır. çünkü çok daha kolay ve iyi şekil alıyor.
7.Yüz tipinize göre seçim yapmanız gerekmektedir. Gelişi güzel tercihlerden uzak durun.
8.Bu stille beraber doğru saç modellerini kullanmalısınız. Aksi takdirde uyumlu bir bütünlük oluşmayacaktır.
9.Zaman zaman kuaförünüze uğrayarak hafif düzeltmeler yaptırmanız daha iyi görünümleri sağlayacaktır.
10.Düzenli bakım yapılması da şarttır bu konuda aşağıda fikirler sunduk göz atabilirsiniz.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.


Kahkül Modelleri Kime Yakışır? İşte Detaylar


Bu durum çok sık soruluyor, acaba bana gider mi, kestirmeli miyim cümlelerini sürekli duyuyoruz. Her bayan kahkül kestirebilir yalnız yüz yapısını bilecek ve ona göre model seçecek. Bu iki noktaya dikkat edilmezse kesinlikle yakışmaz. Yani başkasında güzel duran model siz de durmaya bilir çünkü yüz yapısı farklıdır. Kendinize ait nasıl bir kahkül modeli olmasını gerektiğini aşağıda detaylı bir şekilde anlattık bu modeli seçerek harika görünebilirsiniz.


Yüz Şekillerine Göre Kahkül Modelleri

1.Yuvarlak Yüz Tipi İçin Modeller

Dünyanın şekli gibi bir görünümü andırıyorsa yüzünüz yuvarlak yüz yapısına sahipsiniz demektir. Buradaki amaç bu yüzü daha yumuşak göstermektir. Bunun içinde gözünüze kadar uzayan modelleri tercih etmelisiniz. Ayrıca kahkülünüz yoğun ve sık olmalıdır. Bu tecrübeler uzman saç stilisti tarafından denenmiş olup en doğru fikrilerdir. Ayrıca bu kahkül stili sizi çok da çekici kılacaktır.
Önerilenler: Sık hacimli göze kadar uzanan modeller
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.2.Kare Yüz Tipine Uygun Tercihler

Sert ve keskin hatlara sahip olan yüz tipi olarak bilinir. Bu keskinliği kırmak içinde doğru modeller seçilmelidir. Bu şekilde bu yüz tipini daha hoş bir hale getirebilirsiniz. Bunun içinde yandan ayrık ince uçlu stiller kullanılmalıdır.
Önerilenler: Ortadan ve yandan ayrılmış kahkül modelleri, Uç kısmı ince kesimli modeller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.3.Oval Yüzlü Bayanlar İçin Modeller

Bu yüz tipi simetrik ve düzgün bir şekle sahiptir. Böyle bir yüz şekliniz var ise bir miktar avantajlısınız. Çünkü tüm modelleri rahatlıkla deneyebilirsiniz. Hepsi de size rahatlıkla yakışacaktır, kendi isteğinize göre tercihlerde yapabilirsiniz.
Önerilenler: Tüm modeller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.4.Üçgen Yüzlü Bayanlar ideal Modeller

Üçgen görünümünü andıran yüz şeklidir. Dar bir çene görünümü bu yüzde belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Bu yüz için dengeli saç kesimleri ve hacimli saç uçları tercih edilmelidir. Katsız, düz ve kısa saç tarzlarından kaçınılmalıdır.
Önerilenler : Hacimli kahküller, yana doğru uzanan kahküller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.5.Dar Alın Yapısına Sahip Olanlar İçin Tercihler

Her zaman büyük görünmesi dezavantaj oluşturmaz küçük görünmesi de sorun oluşturur. En güzel görünüm simetrik olandır. Bu görünümü dengeleyecek modeller kullanırsanız çok hoş gözükeceğinizden emin olabilirsiniz. kesinlikle düz kahkül modelleri tercih etmeyin çünkü yüzünüzden çok büyükmüş algısı oluşturabilir bunun için düzensiz kesimleri tercih etmelisiniz.
Önerilenler: Yana ayrık asimetrik kahkül, asimetrik kahkül modelleri


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.6.Geniş Alınlılar İçin Kahkül Modelleri

Geniş alınlı iseniz bu bölgeyi daha küçük göstermeyi amaçlamalısınız. Yani bir nevi alnı gizleme yapmalısınız. Bunun içinde sürekli kahkülleri kullanmanızı tavsiye ederiz.
Önerilenler: Hafif uzun kahküller, yana taranmış kahküller, normal stiller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.7.Kalp Yüzlüler İçin Kahkül Modelleri

Bu yüz kalbe benzer, yani üst kısmı geniş alt kısmı dar diye tabir edilir. Geniş yüz, dar alın ve sivri çene bu yüz tipinin özelliklerindendir. Bu geniş görünümü kıracak modeller tercih edilmeli ve daha simetrik görünümler oluşturulmalı.
Önerilenler: Kaş altına uzanan modeller, ortadan ayrık modeller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.8.Uzun Yüz İçin İdeal Modeller

Biraz daha normale göre orantısız olan bu yüz tipini simetrik göstermek için saç tellerini kullanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki iki modeli kullandığınız yüzünüz orantılı bir görünüm alacak ve bu kusurunuzu da gizlemiş olacaksınız. Ayrıca sürekli olarak tercih edeceksiniz.
Önerilenler: Düz uzun kahküller, ortadan iki yana ayrık kahküller


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Kahküllere Nasıl Bir Bakım Uygulanmalı?


Bakım olmazsa olmazların başında gelir. Çünkü kesimi yaptım bitti olmuyor, düzenli bakım yapmanız takdirde kötü görünümler ortaya çıkıyor ama bakım yaptığınız takdirde vazgeçmeden bu stile devam edeceğiniz garanti.
Güvenilir bir kuaföre düzeltmeler yaptırın: Ortalama olarak 21 günde bir kahkülünüz de düzeltmeler yaptırmalısınız. İşinde uzman ve güvenilir olmayan biri olursa sonuçlar çok kötü olabiliyor. Bunun için araştırma yaparak iyi bir kuaför bulun ve 3 haftada bir düzeltmelerini yaptırın.
Saç tellerini ağırlaştırmayan bakım ürünlerini tercih edin: Bu model bir saç kesimi yaptıktan sonra saç bakımı için özenli davranmalısınız. Çünkü saçlar daha çabuk yağlanıp hantallaşabiliyor. Bunun için ağırlaştırmayan saç bakım ürünlerini alıp deneyin. Bunun içinde önerimiz L’Oréal Paris Elseve 3 mucizevi kil ağırlaştırmayan bakım serisini alıp kullanabilirsiniz.
Kahküllere saç kremi sürün: Saç kremi kahküllerin çok daha kolay şekil almasını sağlar. Bunun yanında parlaklık ve canlılık da katacaktır. Elseve komple onarıcı 5 ikili bakım iksiri serisini de alıp kullanmanızı tavsiye ederiz.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Kahküllü Saç Modelleri İçin En İyi Öneriler


Yukarıda önerileri dikkate alarak aşağıdaki modellerden esinlenip seçiminizi yapabilirsiniz. En iyi önerileri derledik bunlar size ışık olacaktır.
İlginizi Çekecektir: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.alıntı
  Alıntı ile Cevapla

IRCForumlari.NET Reklamlar
radyo44.com.tr
Alt 21 Haziran 2018, 17:53   #2
Çevrimdışı
Aze
Aze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Cevap: Yüz Şekline Uygun Kahkül Modelleri Nelerdir? İşte Cevapları
Saçınız benim gibi kıvırcıksa asla yapmayın :d
Hatta keserken kuaföre bu resmi göstermiştim,direk benim kahküller havalandı,en güzeli perçem kıvırcık saç için ya da katlı kesim.


Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

  Alıntı ile Cevapla

Alt 21 Haziran 2018, 18:06   #3
Çevrimdışı
Cevap: Yüz Şekline Uygun Kahkül Modelleri Nelerdir? İşte Cevapları
Modellerdeki kesimler guzel yuzlere yakismis kullanımı da rahat bende kullanıyorum.Iki kişiye çok yakistiriyorum biri Rojda Demirer diğeri Aslı Enver.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

  Alıntı ile Cevapla

Alt 22 Haziran 2018, 00:45   #4
Çevrimiçi
Cevap: Yüz Şekline Uygun Kahkül Modelleri Nelerdir? İşte Cevapları
Bana gore degil, rahatsiz oldum alisamadiydim
Ama yakisana yakisiyor

__________________
Ey Türk Bayrağım,Vatanımın sembolu,Namusum !
Korkma yılma senin yanında bizler varız Vatanımızın sembolü. Bayragim. Bizler Osmanli Torunlariyiz. Senin yanındayiz asla yılma korkma.
Sen daima dalgalanacaksın
Kullanıcı imzalarındaki bağlantı ve resimleri görebilmek için en az 20 mesaja sahip olmanız gerekir ya da üye girişi yapmanız gerekir.
  Alıntı ile Cevapla

Cevapla

Etiketler
kahkül, saç modelleri

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Kaşların Yüz Şekline Ne Kadar Uygun? Lavinya Güzellik, Sağlık ve Bakım Önerileri 0 16 Mart 2015 19:00
Makyajın Göz Şekline Uygun mu? AngeL Makyajın Püf Noktaları 0 14 Ocak 2015 01:23
Kısa Saç ve Kahkül Modelleri Lcia Saç Modelleri ve Bakımı 0 11 Ekim 2014 19:19
2013 En Güzel Kahkül Modelleri Zen Saç Modelleri ve Bakımı 0 02 Şubat 2013 18:20
Moda Kahkül Modelleri YapraK Saç Modelleri ve Bakımı 0 19 Eylül 2009 04:31