IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Trabzonspor (https://www.ircforumlari.net/trabzonspor/)
-   -   FIFA, Trabzonspor'a Transfer Yasağı Verdi (https://www.ircforumlari.net/trabzonspor/789389-fifa-trabzonspora-transfer-yasagi-verdi.html)

SucLu 09 Mart 2018 18:39

FIFA, Trabzonspor'a Transfer Yasağı Verdi
 
FIFA, Matus Bero transferinde Trencin kulübüne ödeme yapmayan Trabzonspor'a, 2018-2019 sezonu yaz dönemi için transfer yasağı verdi.

FIFA'nın, Matus Bero transferinden kaynaklanan 250 bin Euro'luk son taksidi Trencin kulübüne ödemediği gerekçesiyle Trabzonspor'a geçici transfer yasağı koyduğu öğrenildi.

Bordo-mavili kulübün, 2016 yılında Slovakya'nın AS Trencin takımından 2 milyon 500 bin Euro bonservis bedeli ile kadrosuna kattığı Matus Bero için Ocak ayında ödenmesi gereken 250 bin euroluk son taksidi ödemediği, bunun üzerine Trencin kulübünün de FIFA'ya hak talebinde bulunduğu belirtildi.

250 BİN EURO ÖDENMEDİ

FIFA yetkililerinin de önceki gün Trabzonspor Kulübü'ne resmi bir yazı göndererek, Bero transferinden kaynaklanan 250 bin euronun Trencin kulübüne ödenmediği gerekçesiyle bordo-mavili kulübe geçici transfer yasağı getirdiği ifade edildi. Trabzonspor yönetiminin, ödemeyi en kısa sürede gerçekleştirerek yasağı kaldırmak için gerekli girişimlerde bulunacağı kaydedildi.

TRABZONSPOR'DAN AÇIKLAMA

Trabzonspor konuyla ilgili resmi internet sitesinden açıklama yaptı. İşte Bordo-Mavili ekipten yapılan açıklama:

FIFA tarafından bugün kulübümüze gönderilen yazıda, sıradaki ilk transfer döneminde uygulanmak üzere transfer yasağı getirildiği tarafımıza bildirilmiştir.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 15:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...