IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Web Site Tanıtımı (https://www.ircforumlari.net/web-site-tanitimi/)
-   -   Çin’den Ucuza Ürün Getirmek (https://www.ircforumlari.net/web-site-tanitimi/855034-cin-den-ucuza-urun-getirmek.html)

hayvanbilgisi 22 Ocak 2020 22:08

Çin’den Ucuza Ürün Getirmek
 
Çin’den Ucuza Ürün Getirmek

Çin Ticaret uzun zamandır bilinen Çin ithalat işlerinin çok daha uygun fiyatlı yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle birkaç yıl öncesinde daha uygun fiyatlı olan Çin ürünlerinin dış pazarda yerleri oldukça fazlaydı. Az bütçe ile son derece büyük paralar kazanılabilmekteydi. Fakat [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] hakkında pek fazla bilgi sahibi olmayan kişiler istedikleri verimi alamayınca bırakma kararı aldılar. Çin Ticaret ise tam bu noktada ithalat yapmak isteyen kişilerin bütün ihtiyaçlarını gidererek işlerine devam etmelerini sağlamaktadır. Üretici ile olan iletişim sıkıntısını ise tercümanlık yaparak kapatmaktadır.

Bilindiği üzere Çin’den yapılacak olan ithalat için [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adında bir oluşum bulunmaktadır. Bu oluşum ile birlikte Çin’den gelecek olan ürünlerin takibi ve detaylı raporlarına ulaşılabilmektedir. Çin Ticaret ise bu bütün işlemler hakkında danışmanlık hizmeti vererek bilinmeyen konulara açıklık getirmektedir. Çin’den ithalat işine yeni başlayan kişiler için de rehber niteliğinde destekleri olarak ürün seçimi, üretici ile iletişim, tedarik işlemi, ürün takibi, ürün gümrük işlemleri gibi daha birçok konuda yardımları bulunmaktadır.
Çin İthalat Fuarı birçok ithalatçının dikkatini çeken fuardır. Yurt dışı ticareti ile ilgilenen kişilerin yakından takip etmesi gerek fuarlardan bir tanesidir. Çin Ticaret de ithalatçılara fuar ile ilgili desteklerde bulunabilmektedir. Uluslar arası yapılan bu fuarla ilgili danışılacak her türlü konuyu detaylıca yanıtlayarak akıllardaki soru işaretlerini silmektedirler.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...