IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası

IRCForumları - IRC ve mIRC Kullanıcılarının Buluşma Noktası (https://www.ircforumlari.net/)
-   Xbox (https://www.ircforumlari.net/xbox/)
-   -   NBA 2K17 (https://www.ircforumlari.net/xbox/755221-nba-2k17.html)

Wizard 05 Eylül 2016 18:30

NBA 2K17
 
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

2K, 20 Eylül tarihinde çıkış yapacak NBA 2K17 için Xbox One S sahiplerini ilgilendiren bir haber verdi.K, Gamespot üzerinden yaptığı doğrulama ile NBA 2K17'nin Xbox One S üzerinde HDR desteği sunacağını bildirdi.

Böylelikle daha önce HDR desteği sunacağı duyurulan Forza Horizon 3, Gears of War 4 ve Scalebound oyunlarıyla birlikte artık NBA 2K17'de de HDR desteği bulunacak ve bu oyunların çıkış tarihlerine baktığımız zaman Xbox One S üzerinde ilk HDR destekli oyun da NBA 2K17 olacak.


HDR nedir derseniz Microsoft tarafından yapılan tanıtımı şu şekilde:

"HDR, High Dynamic Range (Yüksek Dinamik Aralık) anlamına gelir. Xbox One S'nizde HDR ile televizyonunuz daha derin renkleri ve daha zengin bir kontrastı görüntüleyebilir. Bu da görüntünün normal bir HDTV'den daha canlı ve gerçekçi olacağı anlamına gelir.

HDR olarak görüntülemek için HDR içeriğe ihtiyacınız vardır. Normal televizyon ve HDR olmayan oyunlar için kaydedilen içerikler farklı görünmez. Gerçek HDR'yi görmek için HDR UltraHD Blu-ray disklere, video çevrimiçi yürütme uygulamalarında HDR içeriğe ve HDR oyunlara ihtiyacınız vardır.

Televizyon üreticinizin televizyonun desteklemesi için seçebileceği iki HDR biçimi vardır: HDR10 ve Dolby Vision. Xbox One S'nizden HDR içeriği görüntülemek için televizyonunuz HDR10'u desteklemelidir."


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 22:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8 Beta 3   Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO
2004-2018 IRCForumlari.Net | Tüm Hakları Saklıdır...