Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Şubat 2006, 18:02   #6
mab1982
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

arkadaşlar benim bu tekniği kullanmam google adwords ümün iptal olmasına sebep oldu sanırım. eskiden google daki aramalarda sağ tarafta küçükte olsa sitemizin arama sonucu görünüyordu ancak bu robots işine bulaştım dün ve o adwords olayıda elimizden gitti. bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. yani yukarıdaki msj lardan birisinde denilen doğru sanırım. triStan arkadaşımız haklı yani . benim kuzenimde aynen bu robots u kullanarak google a ekledi sitesini ve her gün girerek sitesini google da bulup ha bire tıkladı. o kadar tıklamış ki artık "develi" yazdığınız da sitesi en başta görünüyor.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
bu tekniğin robots olayını anladım ama sitenin index.htm veya html yani giriş sayfamızın html tagları arasında meta tag ı da yazmamız gerekliymiş. Bu meta tagı olayı hakkında aydınlatırsanız teşekkür borcum olur size. onu da şimdiden ediyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet