Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15 Şubat 2006, 18:24   #7
ReLaX
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)

mab1982 Nickli Üyeden Alıntı
arkadaşlar benim bu tekniği kullanmam google adwords ümün iptal olmasına sebep oldu sanırım. eskiden google daki aramalarda sağ tarafta küçükte olsa sitemizin arama sonucu görünüyordu ancak bu robots işine bulaştım dün ve o adwords olayıda elimizden gitti. bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. yani yukarıdaki msj lardan birisinde denilen doğru sanırım. triStan arkadaşımız haklı yani . benim kuzenimde aynen bu robots u kullanarak google a ekledi sitesini ve her gün girerek sitesini google da bulup ha bire tıkladı. o kadar tıklamış ki artık "develi" yazdığınız da sitesi en başta görünüyor.
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
bu tekniğin robots olayını anladım ama sitenin index.htm veya html yani giriş sayfamızın html tagları arasında meta tag ı da yazmamız gerekliymiş. Bu meta tagı olayı hakkında aydınlatırsanız teşekkür borcum olur size. onu da şimdiden ediyorum
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] burdan adwords hakkında bilgi alabilirsin mab1982
adwords da reklam verensin yani belli bir ödeme yapıp siteni

aramalarda bu şekilde sağda öncelikli olark gösterebilirsin
ama mesela sen türkticaret.net ten sınırsız web alanı aldıysan 50 YTL Google AdWords kredisi ücretsiz alıyorsun.. seninde bunun gibi biyerden bedava adwordsun vardır kredisi bitmiştir

robots.txt olayına gelince bu siteni arama motoru ajan programlarının siteni eklememesi için oluşturduğun bi txt yani arama motorlarına siteni eklemenin güzel bi yolu

meta taglara gelince sitende çok geçen genel anahtar kelimeleri herkesin aramalarda kullanacağını düşündüğün kelimeleri ekleyebilirsin ama sayfanda olsun eklediğin kelimeler

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet