Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 Aralık 2009, 10:50   #7
Emrax
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Random konusunda yardım edebilirmisiniz ?

Hocam abartmıyorum dün geceden beri bunu arıyorum gözlerim şişti uykusuzluktan.Çok sağolun.Elinize kolunuza sağlık kodu denicem.Sorun çıkarsa bildiririm hocam.

----------

Peki hocam join değilde connect için yaparsak
on !*join.. diye başlayan yeri

on *:snotice:*client connecting*:{
olarak mı değiştirmemiz gerekiyor?

----------

[10:37:14] * Ayrıldı: mIRCIndir-92154 (
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)
[10:37:14] * Giriş: mIRCIndir-92154 (
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
)
[10:37:57] * mIRCIndir-92154 Nick değişerek sdjkhsadjsd Oldu
[10:38:04] * Ayrıldı: sdjkhsadjsd (
)
[10:38:04] * Giriş: sdjkhsadjsd (
)
[10:38:43] * Ayrıldı: sdjkhsadjsd (
)
[10:38:43] * Giriş: sdjkhsadjsd (
)
[10:39:42] * Ayrıldı: sdjkhsadjsd (
)
[10:39:43] * Giriş: sdjkhsadjsd (
)
[10:39:43] * X-ir mod değiştirdi:+b *!*@2DD80C33.199DC7D0.71A06DCE.IP
[10:39:44] * sdjkhsadjsd X-ir Tarafından Kanaldan Atıldı (random nick/ident kullanımı yasaktır..)

Yukarda gördüğünüz gibi kod çalışıyor arkadaşlar.Eğer sunucunuza identi ve nick i random olan botlar giriyor ve user atmak istemiyorsanız mükemmel bir kod..Emeği geçen herkese teşekkürler..

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet