Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 Aralık 2009, 16:55   #14
yilmazcetin
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Sayısı: (0)
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: sohbet sitesinden herkesle link degismi

By_HaKaN Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Eklendiniz
Eklemeniz Gereken Kod ;
PHP Kod:   Kodu kopyalamak için üzerine çift tıklayın!
<a href="
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
style="color: #0000BB">title
="Bedava Sohbet" target="_blank">Bedava Sohbet</a

abim senin site kapanmis

----------

Lovestory28 Nickli Üyeden Alıntı
Kodunuz [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] buraya eklendı eklemeniz gereken kod

<a href="
title="hikaye oku" target="_blank">hikaye oku</a>

eklememe halınde pm atınız

eklendin kardes

----------

Kocero1 Nickli Üyeden Alıntı
Enalem.net - Cinselsohbetim.net adreslerine eklendiniz.

Eklemeniz gereken kodlar;
<a href="[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]" title="sohbet, chat" target="_blank">Sohbet</a>
<a href="[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]" title="chat, sohbet" target="_blank">Chat</a>

kardes seni eklemedim ekledinse ozur beni sil cunku sitende o kadar link varki kendimi bulmak icin 1 gun zaman ayirmam lazim kardes ozur

----------

arkadaslar artik link ekleme durdu eger baska ekleyipte benim goremedim arkadas varsa burada yazsin saygilar herkese iyi forumlar

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet