Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02 Ocak 2010, 21:35   #24
Master
Guest
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
IF Ticaret Yüzdesi:(%)
Cevap: Dikkat Önemli ; Engelliler icin el ele..

DizZy Nickli Üyeden Alıntı
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.
Bey diyelim, ya da direk dizzy iyi
Bu forumdaki linkleri ve resimleri görebilmek için en az 25 mesajınız olması gerekir.

Sitenin tasarımı hakkında yorum yapmadım ki. Ayrıca real hayatınızdaki aktivitelerinizden dolayı kutlarım. Sadece sitenin içeriğinde ve yapısında engellilere destek olabilecek hiç birşey göremedim. Evet engellilerin de sohbet etmeye ihtiyaçı var ama bunun için ulaşabilecekleri onlarca sohbet sitesi mevcut. Lütfen böyle komik yollarla olayı meşrulaştırmaya çalışmayın
Ortada bir olgu yok, backlink istiyorsunuz.

Bu bir istismardır.

Peki Siz Bize Hakaret ediyorsunuz ben size bey diyorum , Sayın DizZy bey.. Biz internet üzerinden (istismara) kalkısıyoruz öylemi. tk uzantili bir domaini linklerle , gereksiz konu basliklari ile yanımda 3-4 kisi haber giriyor bunlarin copy+paste'si ile engelliler sitesini yuceltip yuceltip astronomik bir rakama satmaya calisacağiz öylemi... istismardan bahsediyorsunuz ya elbette sizin ilerideki beklentilerinizide yazıyorum..

Şimdi beni iyi dinle(yin) engelliler.tk domainini 10 ytl karsiliğinda aldim , hosting'ini sevgili kardesim Thief ucretsiz olarak sağlamaktadir. Yani 10 liraya gidip sizin gibi alkol alacağima , sigara alacağima , hatunlarla findik kiracağima , ENGELLİ Kardeslerimiz icin site kurdukta kötümü ettik. Sizden link istedikte destek olun dedikte kötümü ettik.. Günde 1 saatimizi bile olsa engelliler icin haber girerek onlarin seslerini duyurarak kötümü ettik. Hey arkadaslar size sesleniyorum siz engelliler icin hicbirsey yapmayın , umarim sizlerde o duruma dusmessiniz ALLAHIM hepimizi korusun.. Konu kilitlenebilir , bundan sonra soyleyeceğim hicbirsey yoktur. iyi IF'ler. Bosuna gereksiz post atmayin beni taniyan tanir. adresim irc.chat.com.tr / Master..

Konu Nickolas tarafından (03 Ocak 2010 Saat 02:14 ) değiştirilmiştir.

IRCForumlari.NET Reklamlar
sohbet odaları reklam ver Benimmekan Mobil Sohbet